Material na pazbu

medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa medonos »

Ja sa nad výrobou pažby tiež dlho rozmýšľam už mám nachystaný aj AL , zohnal som aj lepené drevo ale asi sa na to vykašlem a asi kúpim od rodeale.de ale je 750 E je už dosť a času na strielanie málo .
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

[quote="medonos" je už dosť a času na strielanie málo .[/quote]

ako to myslis ?
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa medonos »

cena za pažbu roedale 75O E - je už dosť vysoká , nemám dosť času na strielanie .
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

to ano ta cena je katova ruka :twisted: ked som to cital nevedel som ako myslis ten zaver 1 momente ma napadlo ze narazas na svoj vek (neber to ako urazku ... berem to ze sem nechodi len omladina :idea:) :twisted:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

tak neviem o tom zeby rodeale robili pazbu na mosina :)
Nomed : uz si sa pustil do tej duralky ci nie ??
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

hi on netvrdil ze ju chce na mosina alebo hej ? :twisted:

nie nepustil som leniva svinka(pre niekoho extremisticka :lol: ) v praci nestiham a doma makam na dome na rezbarcinu zatial nezostava cas ... odliatie mam slubene a obrabku na 50% .. podla prace na dielni ... teraz sa len dokopat k tej forme :evil: ale dalsi tyzden mam poobedne mozno neco zosmolim :roll:

alebo to bude muset pockat na zimu :evil:
infallible_benz

Príspevok od používateľa infallible_benz »

Odporucam na pazbu pouzit material EN 7022. Je to zliatina Al, ktora je pevnostne na urovni niektorych 11-kovych rad oceli. Vyrabaju sa z toho aj formy na vstrekovanie plastov. Ma to velmi dobru tepelnu vodivost a hlinik je cca 1/3 z hmotnosti oceli. Ja som tento material kupil v Seredi. Maju tam obchod s hutnym materialom. Ak niekto bude mat zaujem, niekde najdem aj kontakt. Robia z toho aj prirezy, ale iba plny material - ziadne odlievanie, ani profily.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"