ZP skupiny "A" Bratislava IV

friendly_bose

Príspevok od používateľa friendly_bose »

už je to pár dní, ale sľubil som že napíšem ako to dopadlo. Som hrdým držiteľom "A". Dík všetkým za pomoc ! A teraz vybrať železo. Ak bude chcieť niekto radu, napíšte, ohľadom BA4 rád poradím cez SS
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Prečo PM? Ty si založil túto tému, vo viacerých príspevkoch si sa vyjadril, že veď predsa na to je fórum aby sme si vymieňali skúsenosti. Tak keď už si tým prešiel ty, tak prečo sa nepodelíš? Prečo neurobíš to, o čo si žiadal ostatných? Veď ty sám si napísal toto:
jaaaaaaaa napísal:Rád napíšem aj svoju skúsenosť a budem rád ak to niekomu pomôže.
Ak je to forma pomsty za to, že reakcie boli trochu iné ako si očakával, tak máš nesprávnu cieľovú skupinu, keďže tí čo reagovali v tejto téme jednak už ZP majú, a nie sú ani z BA4.
friendly_bose

Príspevok od používateľa friendly_bose »

berserker: nemám s tým problém. Chcel som poradiť sposobom, akym bolo poradene mne. A to bolo cez SS veľmi účinne. Nikdy som nepísal že akceptujem jedine odpoveď na fóre a v žiadnom prípade nie SS. Dovody pre konzultáciu cez SS sú rozumné a pre obe strany akceptovateľné.

Proces podania žiadosti o A trochu s odporom, ale úspešne. Poslúchol som radu a bol som pripravený na neochotu prijať žiadosť o A. Neuveríš ale už trom ľuďom som detailne napísal ako to prebehlo a čomu sa majú vyhnúť. Respektíve som napísal jednu siahodlhú odpoveď a tú len preposielam.

Verejné prehlásenie typu: "Milí žiadatelia o ZP BAIV, na žiadosť o A uveďte tieto dôvody a dajte pozor, aby ste ju neodovzdali tomu vysokému policajtovi s fúzikmi" nečakaj. Verím že raz za čas si chalani a dámy z jednotlivých odd. ZaS prebehnú fórum (nie že by špiclovali, ale sú tiež strelci) a tým pádom by som všetkým v BA4 proces len sťažil. To nechcem.

Každopádne jednanie na oddelení férové, profesionálne, komisia nezaujatá, fundovaná. Ostatný personál priateľský, až som bol prekvapený.

Opakujem:
Rád napíšem aj svoju skúsenosť a budem rád ak to niekomu pomôže.

Nič zlé som nenapísal, za každým slovom si stojím. Musím priznať že som sa na tomto fóre dosť naučil. Prešiel som si aj príspevky z roku 2008, 2009, ... .Klobúk dolu, admini a členovia tu odviedli kus dobrej práce.
Ešte raz ďakujem všetkým
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

jaaaaaaaa napísal:Nikdy som nepísal že akceptujem jedine odpoveď na fóre a v žiadnom prípade nie SS.
Ani som to netvrdil. ;)
jaaaaaaaa napísal:Verejné prehlásenie typu: "Milí žiadatelia o ZP BAIV, na žiadosť o A uveďte tieto dôvody a dajte pozor, aby ste ju neodovzdali tomu vysokému policajtovi s fúzikmi" nečakaj. Verím že raz za čas si chalani a dámy z jednotlivých odd. ZaS prebehnú fórum (nie že by špiclovali, ale sú tiež strelci) a tým pádom by som všetkým v BA4 proces len sťažil. To nechcem.
To je síce chválihodné, že nechceš nikomu sťažiť proces, ale PM to nevyrieši. Ak by sa niekto z OR PZ BA4 (alebo hocijaký iný "agent") chcel dozvedieť tvoju radu/návod na podávanie žiadosti o ZP sk. A a odpoveď nenájde priamo na fóre, tak ti napíše PM. A ty samozrejme odpíšeš, lebo nevieš kto sa za daným nick-om skrýva. :)

Samozrejme nejaké detailné návody nemajú veľký zmysel, lebo to čo platilo v tvojom prípade, v inom už platiť nemusí, aj keď tam budú rovnakí hráči zo strany PZ. V predošlom príspveku si myslím poskytol dostatočné, aj keď trochu protichodné informácie, z ktorých je zrejmé ako to na BA4 momentálne vyzerá.

Tak teda gratulujem k ZP sk. A, a prajem ti aby si tú zbraň nikdy nebol nútený použiť.

Nechcem byť veľmi OT, takže končím.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"