Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1880
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa d-s »

Tomas, predstav si ze by po volbach nejaky urad vyhlasil ze nemoze byt premierom pre emocnu labilitu. To by bol cirkus... A opravneny, taka pravomoc by sa dala ohromne zneuzivat.

Nezhadzujme vinu na previerky. Zvolili sme si. Cirkus pred vilou vo Francuzsku (alebo jamky v licach) ma pre volica vacsiu dolezitost nez odborna zdatnost. Mame to co si za nase volenie zasluzime. Uz dlhe roky.

Som prec uz 20 rokov a poslednych 10 rokov by som sa rad vratil. Ked prisla tato vlada tak som zacal hladat chalupu. Zlepsi sa podnikatelske prostredie, veci zacnu fungovat, bude mat zmysel vratit sa.
Uz moc intenzivne nehladam. Dalsia prilezitost premrhana :(

Sorry za OT.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa dirty harry »

tomas120 napísal:
erebos napísal: A tento tu riadi Coronu.....
https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink
Stelesnená primitívnosť v tejto osobe. Opakovane utvrdil národ v tom za čo ho máme.. Že zo seba robí chuja pred SR, že sa zhadzuje a dehonestuje funkciu premiera, že vytvára obraz o tomto Bazmekistane v zahraničí taký aký vytvára, že 82% obyvateľstva ho má za nedôverihodného a tým pádom všetko s čím drúk vyrukuje. Všetci sú bludári, blázni, len on je lietadlo... Ale na to všetko sa vykašlať. Mňa zaráža len jedna vec.. Ako tento človek mohol vzhľadom na opakovane preukázanú psychickú a emočnú labilitu, prejsť bezpečnostnou previerkou a riadiť tento štát ??? :(
Nie je vôbec isté či a ako previerkou prešiel. Ja by som mu dal zbroják a nákupné povolenie na full auto, podla mna je on ten nejspolahlivejší a najspôsobilejší z najspôsobilejších.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa erebos »

Toams 120 : aku bezpecnostnu previerku mas u premiera na mysli ?????
Previerku NBÚ???? Tak si pozri Zák. 215/2004 § 34......
Ked sa spytas pre co to tak je, odpoved je jednoducha - v case prijatia zakona zakonodarca nepredpokladal, ze na iste posty mozu volby vyplavit psychopatov...

Teraz pozeram ze uz aj traged ma COVID... To nacasovanie je neuveritelne.... Ach aka skoda ked on chcel cez sviatky sluzit v nemocnici ako dobrovolnik... Ani jedno oko nezostane suche... :roll: :roll:

https://domov.sme.sk/c/22557893/koronav ... w_hlav_spr
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5252
Registered for: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa lovec »

COVID POZITÍVNY MUŽ CHCEL NAKAZIŤ AJ POLICAJTOV

Na tiesňovú linku 158 zavolala zúfalá žena. Jej priateľ vraj doma vyvádza, už rozbil aj stôl v kuchyni a ona nás prosí o pomoc. Policajti po príchode na miesto zistili, že 33 ročný muž je značne pod vplyvom alkoholu a navyše covid pozitívny. To sa aj snažil pred prítomnými policajtmi prezentovať a popri nadávkach so slovami „bodaj by ste sa aj vy nakazili“ na nich zámerne kašľal a pľul im do tváre. Nakoľko muž neuposlúchol výzvy polície boli proti nemu použité hmaty a chvaty sebaobrany a následne bol z dôvodu jeho zlého psychického stavu prevezený do novozámockej nemocnice.

Prípad realizuje vyšetrovateľ PZ ako zločin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby. Podozrivý muž bol už medzičasom prepustený z nemocnice a momentálne je za dodržania všetkých hygienických opatrení umiestnený v policajnej cele.


https://www.facebook.com/KRPZNR/photos/ ... 71/?type=3
Používateľov profilový obrázok
tata7474
prispievateľ
Príspevky: 182
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa tata7474 »

Áno, štatisticky by som to mal prežiť bez újmy, ale ak by som mal možnosť obetovať môj život za život tisícov nevinných obetí, urobím to,“ rozpísal sa Matovič v dlhom statuse
Igor, prosím, urob to pre ľudí ...
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa greenie »

Štefan252
prispievateľ
Príspevky: 147
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa Štefan252 »

Keďže nechcem nikomu poškodiť jeho právne povedomie, dopredu avizujem, že nemám právnické vzdelanie. Prosím tých, ktorí ho MAJÚ na ich názor.

Táto výnimka zo zákazu vychádzania platného od 19.12.2020

- výnimka zo zákazu vychádzania platí aj v prípade individuálneho športu a pobytu v prírode

znamená, že na vonkajšej (ergo) prírodnej strelnici môžem na čerstvom vzduchu pobývať a individuálne trénovať streľbu?

Ďakujem za fundované odpovede.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Teraz tomu nerozumiem. Doteraz som bol v tom že PCR alebo iný test vie rozlíšiť chrípku od corony.
Tu píšu že súdruhovia vo FR budú mať čoskoro test ktorý to dokáže. :shock: :lol:
https://www.wochenblick.at/bisher-nicht ... rscheiden/
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3134
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

26.12. tu maju byt prve vakciny, dohromady mame 15 vakcinacnych miest v "nejakom" stadiu pripravy. Tusi niekto na aku chmaru traged stale tlaci na nakup milionov testov ? Treba si brat priklad z nemecka a tlacit tie peniaze radsej do dobreho vakcinacneho planu, mam obavy ze tito diletanti nebudu schopni udrzat vakciny po rozdistribuovani funkcne. pri -90°C vraj iba 5 dni ?
Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 5 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Ale tych vakcin bude len 10000 a treba ockovat 2x, takze vlastne len pre 5000 ludi, co je pri planovanom preockovani cca 3,5 miliona ludi smet. Plan pocita s ockovanim do konca 2021, ak som to spravne pochopil. Tym neobhajujem myslienkove pochody premiera, len pste tie vakciny budu nabiehat pomaly.
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Utfg potom by si rychlo zistil, ze v nemecku pokial vsetko pojde dobre, bude ockovanie trvat rok. U nas tiez. Nehovoriac o tom, ze to najdolezitejsie - vakciny - dostaneme zatial iba v symbolickom pocte 10tis ks /5tis zacipovanych.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa greenie »

MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa MudMax »

Mne z toho vychadza,ze na vonkajsej strelnici moze kludne trenovat.Ak tam bude sam,pripadne s rodinou.Sport ako sport a na sportovanie v prirode je vynimka.Chapem to dobre?
Štefan252
prispievateľ
Príspevky: 147
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa Štefan252 »

Ďakujem Ti :mrgreen: , ale .....

všimol som si, že v poslednom čase prispievaš viac ako často a širokospektrálne. Nuž ale čo už s polyhistormi.

Asi si si v návale nutkavej potreby čo najrýchlejšej reakcie nestihol prečítať najpodstatnejšiu časť môjho postu:

citujem seba sa:

.... dopredu avizujem, že nemám právnické vzdelanie. Prosím tých, ktorí ho MAJÚ na ich názor.

Spadáš do tejto kategórie? Pokiaľ nie tak, prosím, zbytočne nereaguj, za čo Ti vopred vyjadrujem veľkú vďaku.

Pís.
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"