Súťaž LOS 9.4.2016

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Vážení priatelia, ďakujem vám za pochvalu, ale musím podotknúť, že vďaka nepatrí len mne. Bez neoceniteľnej práce Milana, Vlada, Marty a samozrejme rozhodcov Jara B, Milana P, Vlada P, Marksmana, Raša, Honzu, Števa M, Mateja B a všetkých pomocníkov, delegáciu z východu, sponzorov ktorý venovali ceny a dosť materiálu, kameramana čo spravil z dvoch pohárov na dvoch miestach na slovensku 60GB surového materiálu z výšky a v neposlednej rade RDA - Jožko D a Jano D, ktorý nám prenajali celú strelnicu aj s blatom by ste ma ani nepoznali.

A v neposlednej rade mojej žene a deťom, ktoré museli vydržať dva dni bezomňa. Ďakujem!

Je to ťažká práca a ako som povedal chalanom v sobotu, vždy pred pretekom mám chuť s tým praštiť, ale mám ako po vašich pochvalách?

Nie, vďaka patrí všetkým nám, čo to robíme a čo nás podporujete účasťou na pretekoch. Ja si myslím, že čím sme ďalej, tým lepšia partia sme a ozaj sa teším na vás a vaše reakcie, nápady a námety a kritiku.

Už mám v hlave asi dva stage čo vás budú baviť :D

Ja ďakujem Vám!
Naposledy upravil/-a sano2 v 10 Apr 2016, 20:27, upravené celkom 1 krát.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa Machead »

Hektor: no, ja som bol zrovna ten, co sa v 1. stagi zdr*al na zem kvoli smyku na bahne. A s kverom v ruke, situaciu zachranilo to ze som padol len na bok a prst bol stale mimo spust a gun bezpecnym smerom na terce.

Yarco z toho ale asi srandu nemal ked to videl.

Treba na to smykanie bacha, lebo urobit pruser sebe a organizatorom urcite nikto nechce.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa Hektor »

Takze aj v tazkom terene zafungoval trening a zvladol si nepustit gulu von, co by ale nebolo dobre pokusat znova.
Na tomto stage som chodil nasiroko a po malych krokoch. Bol som rad ked som to mal za sebou, ale nezavidel som chlapcom co to tam lepili :lol:
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa nefo »

Vazeny
pripajam sa k sanovmu popisku a plne s nim suhlasim.
za seba by som rad podakoval vsetkym co na s tymto cirkusom pomahaju a aj strelcom za disciplinovanost.
Milan
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Super akcia,nieje co vytknúť.
A blato dodávalo akcnosti na situaciach.
Až na niektorých účastníkov čo sledovali čo sa deje za plachtou a nacvičovali si situáciu čoho bola svedkom aj teta Marta a nedala mu DQ za nešportové správanie.
Guláš bol brutálny,že som si zbalil do sedemdecky a dnes v práci pri obede opäť uletim myšlienkami na losku :-))
Len tak dalej
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2882
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

Pani, opat sem.
S radostou oznamujem ze LOS-SK preslo do dalsieho storocia a je mozne cez FB komentovat pridane clanky.
Enjoy
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Machead napísal:Yarco z toho ale asi srandu nemal ked to videl.
Hej, bol to jeden z rušnejších okamihov na stejdži :twisted: , ale zvládol si to dobre.
Ja som mal vzäpatí plné ruky práce s počítaním procedúr, keď si pod náporom stresu ešte poležiačky v bahne začal riešiť bez krytia 5 terčov naraz :wink:
Ale o tom to je, prežiť si veci a naučiť sa chápať, ako v určitých situáciach dokáže mozog fungovať v zdanlivo divných schémach.

Celkovo som mal chvíľami pocit, že by ten môj stejdž "Hasiči" mohol byť v skriptách o tunelovom videní. :)
No parádne bolo, ďakujem všetkým, čo prišli a užili si to.
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa ketchup »

yarco ako bez krytia ked uplne jasne zmensil svoju siluetu zalahnutim do blata? :D kedze mal zo zeme vyhlad na 5 tercov je lepsie pouzit krytie padom alebo postavenie sa a presun za normalny kryt ked je pre vsetkych odkryty?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nie nie, meral som mu to bahnovým hĺbkomerom a ponor nebol dostatočný na krytie :twisted:

My na jednotke stejdži sme sa chvalabohu na bahne len šmýkali. Na štvorke by som mu pád na zem (resp. ponor) uznal ako plnohodnotné krytie :lol:
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa Machead »

A tu vidim prave problem v LOS pravidlach, ze rozhodca nesmie napomahat. Keby ma Yarco do toho bahna trochu nohou zatlacil, procedury by neboli :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa mrzo »

Vtipalkovia.. Ale hlavne, ze sa nic nestalo a bola sranda. Velmi dobra LOSka, potesila aj brokovnicka, aj zaujimave stage...
friendly_ramanujan

Príspevok od používateľa friendly_ramanujan »

Ďakujem za výbornú akciu. Všetko sa bolo super. Jeden pretek dá viac ako dva mesiaca tréningu.
Len že ne je to dobre hodnotiť pretekárov s revolvermi spolu v divízie Pištoľ. :x Aj keď bol som s revolverom len jeden :cry:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2882
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa telra »

@Denis: ako ano, je pravda ze v pripade Revolver vs Pistol sa clovek tazko dostane hore v tabulke. Ale treba aj pochopit ze nema zmysle robit zvlast vyhlasenie ked su 1- 2 revolveri.

Takto clovek vie aky mal vykon (cas, atd) a vie sa porovnat.
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa ketchup »

revolver sa dostane tazko hore? ktora zbran bola nehodnotena na prvom mieste 21.2. v Trencine? (co mimochodom stale nie je vo vysledkoch) sa musel zvysit pocet tercov aby pistolovi kropici mali lahsi zivot :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Denis:
Je to podľa pravidiel a je to model, ktorý bežne funguje vo svete športu (a nielen streleckého).

Inak práve v LOS-ke sa ako revolverista vieš relatívne ľahko porovnať s pištoliarmi, ak máš predstavu, koľko ti v priemere trvá prebitie a koľkokrát si na ktorom stejdži prebíjal. Keďže v hodnotení LOSky sa všetko prerátava na čas, nedelíš tam faktory a podobne.




28.6. Vyhlásenie výsledkov podľa divízií a kategórií či skupín pretekárov sa riadi týmito pravidlami:
a) prvé tri miesta v divízii a kategórii/skupine pretekárov sa vyhlásia iba ak sa preteku zúčastní v danej divízii a kategórii/skupine päť a viac pretekárov.
b) pri účasti troch alebo štyroch pretekárov sa vyhlási iba prvé miesto.
c) pri účasti menej ako troch pretekárov sa nevyhlási divízia alebo kategória vôbec a pretekári sú hodnotení podľa nasledujúcich pravidiel: malá pištoľ v pištoli, malý revolver v revolveri, revolver v pištoli; nesplnenie minimálneho počtu pretekárov v divízii pištoľ sa nepredpokladá.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"