Úpravy

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Potvrdzujem,až mi zabehlo :lol:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Neviete prosim, kde sa da vycarovat presne tento rozsireny vypustac zasobniku?

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa spherixis »

http://glockparts.com/store/item/1dduh/ ... tch_S.html

Skus tu. Objednaval som od nich raz, doslo v pohode. Tusim ich spominal aj BKSL.

Ku rozsirenemu zachytu zasobniku poviem len tolko, ze pokial sa nechystas na sportove rychloprebijanie, tak ti to netreba. Obycajny vypustac vies ovladat pohodlne za kazdej situacie. Na druhej strane s rozsirenym sa mi stavalo, ze pri taseni, mi vypadol zasobnik na zem. Hanbaaaa :D Po asi mesiaci som ho odmontoval a aj ked mam pomenene toho dost, toto mam povodne.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Som ja ale slepy ... Ved som tu stranku preliezal. Snazim sa trenovat IPSC :wink: Dakujem za tvoju skusenost. Fakt je ten, ze pri `pokuse` o rychlost a presnost pohybov musis vyskusat co sa da. Kym neviem, ci mne bude siroky vypustac OK, musim to skusit.
Ja mam zasa ksusenost s gripmi. Chalani ich maju vpredu na hlavni a tak obtahuju. Po tyzdni skusanie sa u mna prestahovali dozadu :) Kazdy mame ine laby.
Dakujem.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

R napísal:BKSL: ako si dostal zo spúšte von ten jazýček ?
Zober klasicku ziletku, rozpolis ju napoly aby ti ostre casti zostali neporusene. A tou jednou polovicou ziletky zvnutra spuste odrezes ten kolik co drzi tu malu poistku na jednej aj druhej strane tej poistky. To je vsetko, sama ti ta mala poistka potom vypadne.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Co sa tyka toho vypustaca tak ten original je dost maly, tento tyzden mi ma prist o nieco viac vystupujuci ale klasicky tvar tak uvidime.
Objednal som aj fobus drziak nahradnych zasobnikov tak potom dam moje casi prebijania :-)
Az to uz vsetko budem mat tak cas prebitia sa pocita od poslednej rany stareho zasobnika po prvu ranu noveho zasobnika ?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

noacoak napísal:BKSL ziadny strach posledny nebudes este som tu ja :P
Neviem ako z G26 ale z G19 som uz dal dvojranu 0,14 a to bola zima :D
Vyskusam mozno este aj toto-foto a uvidime, ked nemam uz poistku na spusti tak je to jedno :-)

Obrázok

Ultimate Trigger Stop 9

The Ultimate Trigger Stop gives you a competitive edge by completely eliminating Glock trigger over travel. The results of eliminating trigger over travel (wasted movement) are; smoother trigger reset, faster doubles, faster splits and overall premium trigger performance. The Ultimate Trigger Stop includes a new style trigger housing with ejector, polished trigger stop and Allen Wrench for adjustments. Simply drop it in, replacing your current trigger housing. No gunsmithing is required. Available for all Glock pistols but highly recommended for plinking, target or competition use only. The Ultimaate Trigger Stop 9 is for all 9mm.

Preklad do uplne cistej pocitacovej sloveciny :-)

Ultimate Trigger Stop dáva vám konkurenčnú hranu kompletne odstránením Glock spúšť cez cestovanie. Výsledky odstránenia spúšť cez cestovanie (zničený pohyb) sú; hladší spúšť nulovať, rýchlejšie zdvojnásobiť, rýchlejšie rozdeliť a celkový príplatok spustiť výkon. Ultimate Trigger Stop zahrňuje nový štýl spúšť obydlie s ejektor, lesklou spúšťacou zastávkou a Allen Wrench pre úpravy. Jednoducho prestavať, nahradzujúci váš súčasný spúšť obydlie. Žiadny puškár je požadovaný. K dispozícii pre všetok Glock pištole ale vysoko doporučený pre plinking, cieľ alebo súťaženie používa len. Ultimaate spúšťacia zastávka 9 je pre všetok 9mm.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Ked uz tu tak pekne riesime, cim vylepsit svojich mlocikov, mam otazku. Chcel by som vylepsit svoje babie`s o TruGlo tritiovo-svetlovodne mieridla. Na inom fore bolo dost poznamok o tom, ze tieto musky nedrzia, treba ich lepit superlepidlami atd.
Po pravde trosku mi vadi kupit celkom drahe mieridla a potom ich lepit tak, ze ich odstranenie je mozne len frezou.
Mate prosim v tomto smere skusenosti? Uklidnite ma alebo definitivne zavrhnem toto riesenie?
A ake mieridla by ste odporucali, uz sa mi nechce hadat cez tie `tlste koliky` kde je ciel.
Dakujem
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mieridla mam tritia od glocku MH3.Musku som lepil epoxy 1200,pretoze bezne zanitovanie muchy nevydrzi-mucha ma svoju vahu o pohybom zaveru sa uvolnuje-Aj zalepenu muchu ide lahko uvolnit.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

electron napísal:-Aj zalepenu muchu ide lahko uvolnit.
Mozno je to blba otazka, ale ako potom drzi, ked je zalepena a ide lahko uvolnit :(
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:54, upravené celkom 1 krát.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

bum
fixator som neskusal,90% muchu lepi,bud sekundakmi alebo lepoxidovymi lepidlami.Drži to jak šľak :)
NzPrx
demontaz zalepenej muchy: obalis male kliestiky aby si muchu neposkodil a pohybom dolava doprava muchu rozkyves a vytiahnes
Naposledy upravil/-a inspiring_newton v 21 Jan 2009, 15:07, upravené celkom 2 krát.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

:shock: :( :? :cry: :roll:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 16:53, upravené celkom 1 krát.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Uz mi prisiel dlhsi zachyt zasobnika. Je presne o 3 mm dlhsi ako original.
Hned ako som ho nahodil vedel som ze je na ... :-(
Moj tunigovy team zas bude musiet zasiahnut :-)
Ako to mohol niekto takto navrhnut, ked chytim pravackou rychlo zbran tak zatlacim krajom stredneho prsta na ten novy zachyt.
Uplne by stacilo 1 az 1,5 mm rozdielu v dlzke oproti originalu.
No a pri lavacke pri rychlom chyteni zbrane je to este horsie.
A to som si kupil aj fobus puzdro na zasobniky aby som sa mohol zabavat ako v akcnom filme :-)

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"