9mm LUGER - FOTO moznosti + pokec

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

BKSL-suhlasim s tvojim nazorom :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

V TT tiez nechcu predavat Aresy ze su to smejdy ... . :lol:
Hlavne ze som ich uz vystrielal kopec a vsetky slapali na 98% (2% slabsia navazka, ale to sa stava)

Ja strielam len Aresy a som spokojny.
Na IPSC su idealne a kludne by som ich dal aj na mierenku (vosli sa mi 3 ci 4 rany z 5tich pod jednu lepku).

Predajcovia sa boja reklamacii zo strany zakaznikov, kvoli poskodeniu zbrane.

Za poskodenie vplyvom streliva totizto zodpoveda predajca a ten si to nasledne refunduje u vyrobcu.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Michal1 "vosli sa mi 3 ci 4 rany z 5tich pod jednu lepku" v stoji na 25m? To mam este co dobiehat.

V lete ak bude cas otestujem rozne druhy Lugerov v zmysel delta ustova rychlost a rozptyl na 25m. Uvidim co z toho bude.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

ja kupujem sypane aresy uz celkom par tisic, a nepamatam si zavadu, takze spokojnost.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

AKI napísal:Michal1 "vosli sa mi 3 ci 4 rany z 5tich pod jednu lepku" v stoji na 25m? To mam este co dobiehat.

V lete ak bude cas otestujem rozne druhy Lugerov v zmysel delta ustova rychlost a rozptyl na 25m. Uvidim co z toho bude.
Bolo to na 15m. :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Dnesna skusenost v ColtClube s novou seriou Ares EPRX 9mm Luger 8,2g strela tvaru ogival(Doteraz komoly kuzel som maval). Zo 150 kusov 2x nevytiahnuta nabojnica, cize zadrzka. S novymi zasobnikmi som este nemal do teraz ani jednu zadrzku!!! A to jej chutia aj S&B 6,4g poloplaste!!! Lietalo to kade tade, ale to je aj mojim pricinenim, tak som si dal terc pachatela a ten to pekne schytaval, to mi staci :lol:. Rozdielnost navazok, citelna aj mojou laickou rukou :). Rychlo som to vsetko odpukal a aresom sa budem snazit vyhybat. O tom ako vyzaraju tie aresacke nabojnice, radsej sa nevyjadrujem, lebo by ma tu zabanovali :lol:. Bol som rad, ze sa Waltriku nic nestalo.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

C08R4: nerozumiem tomu, moj glock ich zere ako moje auto aj travu pri ceste :twisted: a vsetko v pohodicke :roll: dnes som dal 100vku a nemal som ani jeden proble, az na to, ze sa mi zdalo, ze trochu viac dymia ako tie co som strielaval predtym.
Urcite mame z rovnakeho balika tie ARESY, kedze som ich kupoval par minut po tebe v DEASe :roll: ved vo stvrtok skusime v CC.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

C08R4 napísal: Rychlo som to vsetko odpukal a aresom sa budem snazit vyhybat.
Kup si normalnu zbran, ze by Glock :-)
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

To neni o tom ci to glock zerie, alebo nie. Chudak vytahovac to nemal zaco chmatnut. Niektore nabojnice boli aj 7 krat pouzite(Podla stôp po vytahovaci na nabojnici). Na tych nabojniciach boli hrozne nerovnosti. Ako tu bolo spominane najviac okolo zapalky, kde boli aj praskliny!! Potom na dne nabojnice, kde mate napis vyrobcu, tak na niektorych to bolo pekne vytlcene, ine boli spuchnute, ale najviac ma dorazala drazka pre vytahovac, tak tam boli zarezy ako som uz vravel. Priecne prasknutu som chvalabohu nemal, ale zopar bolo aj takych, ktore boli dost do hlbky poskrkane.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

BKSL napísal:
C08R4 napísal: Rychlo som to vsetko odpukal a aresom sa budem snazit vyhybat.
Kup si normalnu zbran, ze by Glock :-)
Sak Walther to je vsezravec, hooodne vela zbrani ma problem s tym komolym kuzelom pri strelach S&B 6,4g SP, ja som za draho v ten den odbuchal 1,5 krabicky a bez najmensich problemov a to bola spinava po aresoch. Walther zerie S&B vsetky, aj s ocelovou nabojnicou, CCI (Aj s hlinikovou nabojnicou), MFS, Geco. Takze 2x zadrzku pripisujem Aresom. Zbran bola namazana tak akurat, iba jemny filmik tam ostal. Tyzdem pred tym som jej robil olejovy kupel :). Vytahovac v zasade komplet cistim, aj vznutra.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Vcera som vystrielal
- cca 150 ks origo SB FMJ 8g a
- cca 70 ks Ares EPRX 10g (nakup 9/2008).

Z tohto porovnania vysly jednoznacne lepsie tie tazke Aresy, hlavne kvoli citelne nizsiemu spatnemu razu a tym padom lepsej ovladatelnosti zbrane (pri subkompakte o to dolezitejsie).
Presnost pri obrannej strelbe bola porovnatelna, vyssia dymivost mi vcera nevadila, spolahlivost oboch druhov bola 100%.

Bavi ma zacat trening SB-ckami a potom presedlat na Aresy. Je to taky prijemny pocit, ked clovek zrazu zrychli a spresni. :wink:

Btw. Novy G26 v zabehu (cca 600 vystrelov) zatial bez jedinej zavady (Blazer CCI, SB, Ares).
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Uvidis tu G26 budes milovat :-)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Páni, ak chcete, tak Igoca robí hromadnú objednávku na 9mm luger do Aresu. Tak ak mate záujem, tak sa mu ozvite. Najlepsie ak ste z okresov LM, MT, DK, RK....
eager_khayyam

Príspevok od používateľa eager_khayyam »

poznáte niekto Barnaul su te ruské náboje, máte s nimi neáké skúsenosti
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Registered for: 19 years

Príspevok od používateľa marksman2 »

v 7,62x39 sú v pohode. Subjektívne trošku väčšie tlaky ako od S&B.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"