Doplnky na GLOCK

Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

No to by som aj ja rád vedel, že ako sa to potom nastavuje.
A ako si vedel, ktorý cieľnik zobrať? myslím výškovo (6.1, 6.5, 6.9, 7.3mm?)
Na Glockoch je tuším factory standard 6.5 mm
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Iba som si vypital na glocka a spytal sa ci original a ja ze hej... tak mi dal asi klasicku vysku ako mal original cielnik. ale porovnam vyskovo.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Xader, ako si sa nam pekne rozbehol :) , len tak dalej, cim viac gun pozitivny, tym lepsie
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

To som a ta choroba sa po mne nejako moc siri :D uz ma chytili aj dlhe zbrane, ach jaj.
Ale GLOCK je GLOCK...tomu zostanem verny, dnes idem skusit tie mieridla, uvidim ako to s tym pojde :roll:
duri1
občasný prispievateľ
Príspevky: 31
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa duri1 »

pozeram, ze Xader to berie fakt vazne :) dufam, ze sa k vam coskoro pridam :)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Xader: Heh, tak to skombinuj :wink: :lol: :

Obrázok

kludne aj s GSGckom/MP5 a pod.:

Obrázok

8) :twisted:


Gunslinger
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Treba...ked nieco robit, tak poriadne, aj ked...sa len ucim :oops: ale uz to lieta lepsie, aj ked dnes som v T&T skusal tie nove mieridla a poviem vam, ze prvych 5 ran som bol vydeseny, ze kam to LETI :shock: Potom som isiel za majitelom/spravcom, ci sa to da nejako nastavovat a je na to len taky bazmek od GLOCKu v ktorom sa to robi, ale podla jeho nazoru su narovno a s tou "vecickou" to nastavoval aj pan v hermese.
Tak som sa otocil na opatku a isiel spat k terce :lol: a skusal som...dalsich par ran bolo zmatocnych, fakt. Potom som si zacal na to zvykat a pohodicka. Je to uplne ine ako s originalmi co sa davaju na GLOCKa - tie mi pasovali viac, aj ked je to asi vec zvyku...strielalo sa mi s nimi super, ale aj tieto su velmi prijemne a hlavne na vacsie vzdialenosti od 15 metrov viac je to urcite lepsie. Dal som s nimi 100puknuti a je to fajn, len si zvyknut...som spokojny :)
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

Díky za informácie Xader, asi to chce fakt len zvyknúť si na ne. V čom si myslíš, že je to pri mierení iné ako s originálnymi? Je to v spôsobe mierenia, či v tom, kde potrebuješ dostať zámerný bod?
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Gunslinger: to je trochu extrééém :lol: :lol: :lol: aj ked by to urcite kazdeho prekvapilo a budil by som s tym zaujem pohladou ludi :lol:

TouchHD: ono s tymi origos Glockarskymi mieridlami sa skvele mieri - ved len dostanes musku do "U" cielnika a strielas ... tuto mas cierne "plôšky" a v nich tie tritiove bodky :) mozno to je len moj pocit, ale nemusim zdvihat hlaven pri miereni, neviem to opisat.
Vidim, ze si z NR...ja chodim za frajerkou k Šali, tak niekedy sa mozeme po ceste stretnut a mrknes na to...mas Glocka ? urcite uvidis zmenu oproti serii a mozeme porovnat priamo niekde na mieste / niekde na strelnici.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Obrázok
Tuto zadnu platnicku si este musim kupit..
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ale on ma fuul auto :cry: ja to robím len prstom :twisted:
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

pre priemerneho domaceho kutila je vyrobenie takehoto "adapteru" otazka max. 1-ej hod.a netreba ani zasah do zbrane (glock)
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

Xader napísal:...mas Glocka ?
No ja som len teraz vo štvrtok urobil skúšky, nabudúci týždeň v stredu si idem pre NP a rovno pre Glocka 17, už sa neviem dočkať, tak vymýšľam už teraz, čo na ňom vylepším. Aj keď už štandardný Glock z výroby je takmer "perfection" :wink:
Jasné Xader, keď bude G, dáme stretko niekedy, najlepšie na strelnici a vyskúšam aj tvoju "tuningovanú" sedemnástku v porovnaní s továrenským prevedením.
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

No keďže už vlastním Glock 17, riešim aj nejaké tie vylepšenia. Čo si myslíte, aké mieridlá zvoliť, ak chcem vymeniť originálne. Rozmýšľam medzi trítiovými a typom ghost ring. Už som takmer objednal ten ghost ring od AmeriGLO, keď som sa na nejakom zahraničnom fóre dočítal, že s ich presnosťou je to na stredné až dlhšie vzdialenosti dosť slabé.
Má niekto nejaké osobné skúsenosti?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"