3.kolo WFC Rachotu-ukončenie sezony

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Neskoro, BOA je uz hore od 6:00 ... (dnes som si trosku pospinkal....)
:twisted:
friendly_ardinghelli

Príspevok od používateľa friendly_ardinghelli »

Gratulujem vítazom,cest porazenym.Zaroven dakujem strelcom za trpezlivost,boli ste super kazdy vedel presne co ma robit.Stretneme sa dufam v Cachticiach :lol:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Vidim, ze aj "chalpci z Turceku" sa cim dalej tym viacc zlepsuju. Oproti predchadzajucemu preteku mozem povedat ze sa sutaz ovela zlepsila!!!

Nebolo ani 13hodin a vsetky stage boli odstrielane... Fakt klobuk dolu!!!

Dakujem usporiadatelom, aj zucastnenym za perfektne straveny den.

Samozrejme gratulujem vitazom!!!

P.S.1: Podla vysledkovej listiny vidim ze strlci WFC robia cim dalej vacsie pokroky.

P.S.2: Poklona patri aj kucharovi za vynikajuci gulasik!!!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Osobne nam islo o to,aby sme si napravili meno po trocha nevydarenom rachote 1.Vtedy sme boli v Klastore prvy raz nevedeli sme kde mozme co urobit :roll: Teraz som sa snazil dat dokopy team na ktory sa fakt clovek moze spolahnut :!: Osobne dakujem Lacovi Brhelovi,Igocovi-za vysledky.Jankovi Zelienkovi za gulaš :wink: nasim rozhodcom a velkej pomoci Zdenkovi Mertlovi,synovcovi Crocopovi,Durimu,Jarčimu,Cyrovi-ktory stihal aj riadit kupele aj strielat :lol: Hedovi za to ze nam pomahal aspon gulas jest :twisted: Vdaka vsetkym strelcom ktory merali cestu s roznych kutov SR,aj ked v dazdi.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

tak na tomto preteku som sa cítil fajn, aj keď výsledky tomu nenasvedčujú. ale organizačne supiš, žiadne prestoje, pekné plynulé odstreľanie všetkých v krátkom čase. ďakujeme aj s noacoakom za BaletBandPudingDream :)
no a samozrejme gratulujeme víťazom :wink:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Hele, hele...dajte sem niekto výsledky... :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Fuha igoca nam zobral celkove,ale aspon prva 7. 1.miesto Tazky Miro. 2.Pancik Lubo 3.Mertl Zdeno-konecne sme ho dotiahli :lol: 4.Hrivnak-Balistoil,5.Hajro Dusan,6.Urda Jozef-SIG1,7.Béreš Marek-bbpd. Prekvapkania sezony moj zverenec Duri-xxxl-18,v niektorych parkuroch nehal aj esa-oni vedia kto :lol: aj mna :oops:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Nazdar chlopi ,v prvom rade by som sa chcel poďakovať usporiadateľom za perfektne pripravený pretek a hladký priebeh. Ešte aby som nezabudol pochváliť gulášik bol naozaj super.

PS: Gratulujem všetkým víťazkám a víťazom . :D :D
krisztian
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa krisztian »

Pekne to cele citat. Mohlo tam byt fakt super. Uz davnejsie planujem ze sa navas pojdem pozriet, no nikdy mi to nevide, lebo preteky mate skoro vzdy v sobotu, a ja vtedy zvycajne makam. No dufam ze budu nejake aj v nedelu.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Keby sme vedeli ze bude v nedelu lepsie pocasie,bolo by to v nedelu :roll: Zalezi odkial si,strielame furt :lol:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

...myslím, že v tej prvej sedmičke ste vyrovnaní strelci a počasie za vás urobilo poradie... :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Kliknite na link a máte výsledky: http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... IalE&hl=cs
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa HEDO »

Konecne som sa dopracoval k visledkom :shock: IGORKO si kader co sa vizna. jeden klik a vidim.SI ma porazil ale z bolavov pravackov sa to asi nebude ratat tak zase mas sancu nabuduce.Ten nas sluzobni pesisko-debyl mi dal zabrat este furt ma to boli.Tebe to strielalo vcelku fajn-na zeleza skus malinko ZADRZAT mierenie abude to OK.HEDO
friendly_beaver

Príspevok od používateľa friendly_beaver »

v prvej rade chcem podakovat Vam vsetkym co ste prisli, lebo ste fajn ludia, pogratulovat vitazom a ostatnym, ktory sa zucastnili sutaze.
bolo super, az na to pocasie, ktore nam tam doobeda vladlo, ale aspon poobede na vyhodnoteni sa vycasilo....
ja osobne som si teraz prvy krat vyskusal ake to je robit rozhodcu, potom strielat a ja neviem co este.Fakt nie je to sranda, je rozdiel ked clovek pride zaplati si, zastriela a podebati s kamratmi. myslim to tak, ze tí,ktory organizujete sutaze, robite rozhodcov, tak klobuk dole pred vami!!!!!!
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa HEDO »

Ticht BONZ :? Bionda pokukuje po HEKLEROVI :shock: :shock: clapi sa mi vidi ze sa chista miesat poradie vo :lol: WFC :lol: :lol: :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"