WFC smerovanie

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Tak a je to tu: prvý ročník bol fajn ale ešte len prvý pretek je za nami a už ta to začína dos....... už sa cítim ako profesionálnom preteku skeet ktorý som prestal strieľať !!! Pohoda a kamarátstvo sa už veľmi rýchlo vytratilo. Už niektorý začínajú znepríjemňovať v snahe byť najlepší ( za každú cenu ) strelcom pohodu. Lozením na stage kontrolovaním, znervózňovaním, menením pravidiel za jazdy zmenami systému hodnotenia atď.
Kde sú tie časy Turčeka, gulášu a skutočnej pohody. :( :( :(

Už to nie je WFC ako bol počiatočný zámer nezdá sa Vám. Na začiatku sme náhodou kvôli týmto vzťahom nekritizovali niektorých strelcov SAPS čo sme spoločne zažili???
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Roman... Hm...zasobniky mam 4ks, puzdro na ne iba jedno, a bude vadit, ze tie dalsie budem ma za gumickou od treniek? :) Sluchadla mam, este z bagra a dost je dolezite ten bufet...na to ma asi vzdy dostanes...Kde je gulas a dobre klobasky tam sa velmi rad motkam a inhalujem do seba tuky... :) Musim kuknut kedy to je a nejakych tych krtkov mozme vydurit, nech nekazia travnik na strelnici.... :)
Naposledy upravil/-a inspiring_bose v 15 Mar 2010, 21:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozko-za casmi Turčeka je my smutno,male vesele klubovky,ked sa niekomu zdalo ze je ten ci onen dobry radsej sme nestrielali.Kazdy bol rad,nik sa nezdrzoval ci ten alebo onem nemal vazny preslap a mnoho ineho.Mam chut to dat znova dokopy,pozvat si len ludi o ktorych vieš ze namas motyku v chrbte :cry: Odteraz na akciach si budem hladiet svojeho.Ked som kedysi pisal ze strielal som aj bez WFC tak aj budem.Ja ostavam pokial sa to bude dat,len nechapem unahlene rozhodnutia :!: :roll:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kua co som bol na inom preteku :?: :shock:

Ocom to stale tocite :?:
Mne sa to zdalo uplne normalne :!:

Zazil som po prvy krat strelca na starte bez pistole co uz isel nabijat. :lol: :lol: :lol:
Dlho sme sa uz tak nezasmiali. :lol: :lol:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

roman napísal:Bionda ja ta tak pozdravim, ze sa ti plomby zo stoliciek vytiahne. a neboj dam si predtym mentolku nech z toho nemas zly zazitok ako ked sa Igoca bol byval zoznamoval :)

:lol: človeče ja nemám plomby :lol: :lol: :lol: :lol: - normálne sa mi ľahšie dýcha - ako som už teda tá slobodná :wink: :lol: - teším sa do Rimavskej a keby len ..... :lol: :lol: a do Tekova tiež! len počasie nech nám praje konečne!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Michal -asi si bol na malo nasich pretekoch,teraz sa to len stupnuje :roll:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

adpc :cry:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

No čo je vajčáci ,prvý pretek a už hádžete flintu do žita ,čo vám v tom Komárne mozgy zamrzli , už sa konečne zobuďte zo zimného spánku jaký registrovaný a neregistrevaný, čo sa vyškrkavate šak sme šeci jedna banda :twisted: :twisted: . Teraz sa na to pekne vyspinkajte a v Tekove u Wertyho sa možeme zasa stretnúť a pošpásovat. :D :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kua zhavy som ako drat,aspon tie kila co som cez zimu nabral vybeham :twisted:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ups, ste sa tu nejako rozbehli... :roll:

Hajro Dušan:
Skusim napisat moj nazor na zopar veci, ktore si nadhodil, kedze tusim nikto na to nereagoval.

ad Sabakovci vs WFC
Neviem, kto ich zaradil v Komarne do WFC. Ale najpravdepodobnejsi scenar vidim taky, ze WFC strelec si pri registracii vsimol ich mena v zozname a upozornil zapisovatela, ze asi zabudli pridat WFC nicky. V dobrej viere, bez postranneho umyslu.
Sam by som to mozno urobil, kedze som netusil o tom, ze uz WFC nestrielaju. Opat v dobrej viere, ziadna zakernost.
Hajro Dušan napísal:WFC je seriál pretekov ako F1 a ma sa tak i hodnotiť prvý 10bodov desiaty 1bod a bol by pokoj a nie percentá a podobné miešanie jabĺk s hruškami,to nie je o tom či je niekto SAPS či nereg. príklad 12pretekov za sezónu t.j ten čo príde 12x a vyhrá má 120bodov. príde 5x a je prvý má 50bodov Janko Hraško príde 12x je vždy piaty a má 60bodov kto sa rozvíjal a zdokonaľoval viac ?????
a/ F1 je profesionalny sport, kde sa akosi nerata s neucastou timov na niektorych kolach.
WFC je amaterska neziskova volnocasova aktivita, kde kazdy striela, kolko stiha. Nesluzi len ako pripravka pre SAPS, i ked u jednotlivcov tak samozrejme moze fungovat.

b/ Bodovanie len prvych X (=10) miest
Toto je fajn mozno pre prvych max. 15-20 strelcov, ale vsetci ostatni skoncia s cistou nulou alebo velmi blizko nule. Nevidim na tom nic extra motivujuce, obzvlast pre zacinajucich strelcov.
Pozn.: rocnika 2009 sa zucastnilo cez 40 WFC strelcov, cca 30 z nich viac ako 3 pretekov.

c/ Ratanie vsetkych pretekov, nie len 5 najlepsich.
Takto by konecne poradie nevyjadrovalo strelecke majstrovstvo strelcov, ale do znacnej miery aj ich dochadzku.
Mozno by niekto mal dobry pocit, ak by v konecnom poradi skoncil pred strelcom, ktory je od neho na stejdzi zjavne lepsi. Ja v tom ale nevidim ziadny vyznam a nechapem, preco by sme toto mali podporovat. Preco by som napr. ja mal skoncit na lepsom mieste ako ty alebo Add len preto, ze absolvujem vsetky preteky sezony a vy stihnete len 10? Lepsieho strelca to zo mna neurobi.
Vysledkova listina v lubovolnom sporte podla mna nevyjadruje to, kto sa viac "rozvíjal a zdokonaľoval" a cestoval. Vyjadruje to, kto lepsie jazdil/behal/hadzal/strielal.
Toto by bola dalsia vec, ktora urcite zacinajucich a obcasnych strelcov k WFC neprilaka, skor tych sucasnych odradi.

Btw. za "miešanie jabĺk s hruškami" ja osobne povazujem nove pravidlo, ked si WFC strelci z preteku odnasaju body z celkoveho hodnotenia divizie. Cize bodovy zisk WFC strelca zavisi od vykonov zucastnenych nie-WFC strelcov.
Toto som uz ale pri tvorbe pravidiel spominal a plne akceptujem rozhodnutie rady, i ked sa mi nepaci.


Dufam, ze mi odpustite taky dlhy elaborat... :oops:
A aby som nezabudol - ja nadalej strielam WFC :wink:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ludia hovoria ako bolo skvelo a pri porovnani s novym rokom sa to cele zmenilo.
Porovnavat jeden rok s jednou sutazou no neviem neviem, ved v Cachticiach bolo skvelo naposledy ci nie?
Mne je jedno kto a pod akou hlavickou bude robit preteky, ked budem mat cas zusastnim sa a ked tam stretnem foristov budem len rad a pridam sa do skupiny.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

yarco, takmer plne súhlasím s Tvojim príspevkom, iba by som dodal, že systém hodnotenia tejto sezóny nebol výsledkom rozhodnutia rady WFC ale všetkých strelcov, ktorí sa zúčastnili záverečného posedenia v Čachticiach. ja osobne som za tento návrh nehlasoval, no ho beriem na vedomie. Správne si poznamenal, že je to sčítavanie jabĺk s hruškami, čo som už viacerým vysvetľoval, lenže... málokto si detailne naštuduje systém hodnotenia na preteku a to konkrétne to, že stagepoints Ti robia súperi s ktorými si v kategórii. Jedine že by si vyhral všetky stage, ale to sa často nestáva. preto aj pištolníčke nemôžte preniesť konečné body z Mod. do Std a urobiť hodnotenie. tam sa musia preniesť všetky stage-faktory z ktorých sa následne vyrátajú body a budete vidieť, že ked to urobím, tak bude mať bodov podstatne menej. celý systém hodnotenia bodov na pretekoch som ochotný vysvetliť v Tekove, tak sme sa v rade dohodli.

Pre SIG1: píšeš, že vás furt chodil niekto kontrolovať, znepríjemňovať pohodu atd za účelom toho, aby za každú cenu vyhral. keďže nepíšeš konkrétne o koho sa jedná a keďže to vypisuješ vždy, keď vyhrám ja, tak mi to vychádza na mňa. Teda vedz, že minulú sezónu to bolo príjemné podpichovanie a burcovanie k lepším výkonom, túto sezónu už je to buzerácia a znepríjemňovanie???
Ja aj s noacoakom sme vás prišli kuknúť kedykoľvek sa nám dalo, vždy sme sa vám "pochválili", ako to kazíme a rehotali sme sa na tom. Koľkokrát ste prišli pozrieť vašich "priateľov" vy??? ďalej, obaja s Majom sme boli svedkami porušovania bezpečnosti vo Vašom squade, obaja sme si dotyčných začínajúcich strelcov zobrali bokom a slušne sme ich na to upozornili a poradili im. "Pištolníčka" a "Ja som" vedia, o čom hovorím. nikto z vás to neurobil. Nie som sám, ktorému do očí bije, že v skupine WFC vytvárate vlastnú SS skupinu (Sig Sauer, aby neprišlo k omylu). a toto ma mrzí najviac.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nesmieme zabudnut, ze webforum cup vznikol ako moznost si zastrielat "kazdemu" cize i uplnym zaciatocnikom a preto by som oficialne zaviedol poverenu osobu, ktora by chodila medzi strelcami a nielen upozornovala (nie dodrbavala) na pripadne nedostatky, ci nebodaj porusovanie bezpecnosti, ale i davala rady a rozpravala vtipy :-)
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

? To BBPD- Pištoľníčka nevie o com hovoríš. Nepopieram ale nepamätám sa...prosim o pripomenutie
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Pistolnicka, nebol som tam , ale predpokladam ze ked k tebe BeBePuDing prehovoril, bola si taka paf, ze si nepamatas....
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"