2 kolo Tekovskej ligy

inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

super pretek so super ľudmi, počko fajn, strelci disciplinovaní, nemalo to chybu. radi pomôžeme aj nabudúce. no a čo Rasťovi Balistolovi vtislo slzu do oka??? NATREL PUDINGAAAA!!!! blahoželám víťazom :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Puding-keby len slzu!jedno nechapem vsetci sa porovnavaju so mnou!ked sa mi raz sa trosku zadari nehajte ma trochu poslzit!aj werty ma zas chce vyprasit!Ale nemajte boba ja vam to este osolim viac ako vlani.Poznas puding,ja len driemem a ked si superi myslia ze ma maju zaberem!Taktika
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

jasné Rastík, poznám to :wink: Mojou taktikou na Tekovskej lige je: spravodlivo odrozhodovať, vytvoriť strelcom pohodičku, prísť domov bez prestreleného brucha a buchnúť si meraný tréning :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kecí ale dobre :lol: dufam ze na nasom rachote budes :wink: baletak ucast prislubil :lol: zoberte aj toho plesateho pana co bol s vami :twisted:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

liga wfc je aktualizovaná aj s týmto pretekom. Opätovne prosím tých, ktorí neposlali svoj nick, aby tak urobili mailom alebo súkromnou správou mne alebo igocovi. inak týchto z tabuľky wfc vyradím. máme predsa pravidlá...
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ak by sa vam hnusilo :D kludne to mozete poslat aj mne...
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Držím aj naďalej palce Tekovskej lige, ktorá bola výborne a disciplinovane zorganizovaná,je tam jasne vidieť zlepšenie vo všetkých smeroch. Bezpečnosť sa jasne dvihla smerom nahor a niektoré moje intervencie k pretekárom padli na úrodnú pôdu aj keď forma akou som ju podal asi nebola podľa predstáv pištolníčky či pána Janíka st., no o to viac ma potešila práca pána Janíka mladšieho v druhom kole kde to bolo vyladené do bezpečnosti a o to nám všetkým ide,aj ostatní účastníci majú viac na mysli bezpečnosť ako som si ticho všimol, lebo keď niečo poviem som za hulváta,ja s tým problém nemám a už vôbec nie vtedy keď to má ten účinok aký sa potom prejaví v prospech samotných strelcov ako aj nás okolo sediacich-strieľajúcich.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

...nebola podla predstav pistolnicky...

hmmm,podla coho nebola podla predstav pistolnicky? Napisala som aj sem a nielen sem, ze forma bola adekvatna a vzladom k situacii dokonca mozno mierna. Nie som nejaky cukrik, ide o bezpecnost, budem rada ak som sa z toho poucila a nic podobne sa mi viac nestane a ak ten krik dopomohol par dalsim aby si uvedomili aj moju chybu-vdaka za krik
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Hajro Dušan napísal:...forma akou som ju podal asi nebola podľa predstáv pištolníčky ...
Bol som pri tom kixe pistolnicky a rozhodcu aj pri tvojej ostrej reakcii. Hned na to som s pistolnickou aj hovoril a priznala si vinu. Nastastie aj po tej reakcii si zachovala obdivuhodne chladnu hlavu. Skor by som typol, ze ju to este viac rozhodi a ono nie. Za to ma moj obdiv. Proti tvojej reakcii nemala ani najmensie namietky a sypala si popl na hlavu. A to aj neskor na nete. Ak si ziskal dojem, ze mala namietky proti Tvojej reakcii tak nechapem z coho tak usudzujes alebo som nieco prehliadol.
Druhe kolo sa nieslo v ovela prijemnejsej atmosfere co ma potesilo. Rozdavali sa kolace a usmevy. Asi taketo :-). Teda aspon ja. Ale videl som aj inych darcov. Fajn, na takuto sutaz pridem aj nabuduce. Bezpecnost OK, ani ja som nevidel prehresky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"