Stoji mi naozaj Vasa K100 za to?

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Jarik
Nehovorim ze mas problem. Som len rad ze si spokojny so zbranou, ktora sa ti paci a ktoru si si vybral. Nesom ani skodoradstny, ani trosku :roll: , ani nic. Napisal som k tomu, ze vidim ako sa tu riesia nekonecne dilemy - mam problem - nemam problem - take strelivo - hentake - pruziny sem pruziny tam - drzy vyrobca - stedry vyrobca - striela - nestriela - zavada taka - hentaka. Netvrdim ze niekto si kupil blbost. No len nieco tu smrdi nie? ... :lol:
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Asterix - osobne si myslim, ze keby si mal Glock forum a vyrobcu na slovensku bolo by to uplne ine. Takto riesite reklamcie odoslanim do A. a nikto nic nevie. Tu to posles prip. riesis svoj problem nahlas cez forum a to skresluje :wink:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Niemand
Urcite je na tom nieco pravdy. Vela prachu sa viri, ano. Minimalne to na potencialneho kupujuceho nerobi dobry dojem. To je velky handycap.
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Mozno mam skresleny pocit, ale nemate dojem,ze v poslednom obdobi sa mnozia u novucickych Glockov tie vypadavajuce vyvrty? Nechcem rypat, len v poslednej dobe pribuda coraz viac majitelov s tymto problemom. :roll:
friendly_galileo

Príspevok od používateľa friendly_galileo »

takze som stastnym majitelom K100 Mk6. dnes som z nej aj prvy krat strielal, len sice 50 kusov ale ... Bola to rozpravka... dufam ze to takto pojde dalej :). a apropo, ked to niekoho zaujima, ani najmensi zadrhel, nic... ziadna nevyhodena nabojnica ani to zeby neostal zaver, vlastne nic... ale pravda bolo to len 50 kusov.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

gratulujem k prirastku.Budes mat asi "Niemandovu seriu" K100
friendly_galileo

Príspevok od používateľa friendly_galileo »

mam seriu D.
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Zaujimave ze mas seriu D. Ja ju mam tiez. Ale bratia cesi maju uz dlhsie seriu E. Tot mi je to divnô :roll:
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Vitaj medzi nami neglockarmi :wink:
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

JJ, ja som ta zabudol privitat. Vitaj teda. Nejak sa ten pomer meni Glockari a K100vkari :mrgreen: Dufam,ze nam pomozes v obcianskej vojne Glock vs. K100 :lol: :lol: :lol:
friendly_galileo

Príspevok od používateľa friendly_galileo »

dakujem dakujem. glockom som nikdy nestrielal takze ho nemozem ani velmi hanit, ale je jasne ze budem zo vsetkych sil branit nase kacenky :). Tak prisaham :)))
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

:lol: zabili nam Ferdinanda....
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Tak sa mi to lubi :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Budha
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa Budha »

hm, cudnuo, ze mas seriu D ? kde si kupoval ?

ja mam seriu E a to som kupoval uz pred nejakym piatkom .
friendly_galileo

Príspevok od používateľa friendly_galileo »

kupoval som Ju v KE v armyshop-e na Juznej Triede. tymto chcem pochvalit aj personal zmienovaneho shopu. je to fakt super shop.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"