4.generacia glocku

omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Aj konektor 2 kg by pomohol.
Ale hlavne tréning.
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Mesi, Omega51: vdaka, strelecky kurz uz som absolvoval (2x pistol, 1x Vz.58) a chystam sa na dalsie. V nedelu idem potrenovat na strelnicu v Dubravke. Co sa uprav tyka, budem casom menit mieridla (asi ako 75% Mlockarov) a pri tej prilezitosti mozno aj stojinu spuste.
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa omega51 »

A záchyt záveru a vypúšťanie zásobníka a zaslepku na Gen4..... :D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3702
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tak tak, Glock ide cestou ako BMW, kupis zaklad a rozsiris o co chces.
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Tak hej, bude toho urcite casom viacej. Ale zachyt zaveru neriesim, som zvyknuty spustat zaver obtiahnutim. Priorita budu najskor mieridla, to mi vravel skoro kazdy.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Dobrý prístup - meniť tie veci až postupne časom a nie hŕŕ všetko hneď :wink:
Máš more času všeličo všelikde vyskúšať, porovnávať a zisťovať, čo ti vyhovuje.

Teda nie že by G-čkové mieridlá boli zrovna super, ale strieľať aj triafať sa s nimi v pohode dá.
Pri klasických plastových odporúčam začierniť to príšerné biele U-čko na cieľniku.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ako pise Jarco: mieridla vymenit hned na zaciatku OK (typ dle libosti kazdeho sudruha), 2kg stojina spuste na
gen. 4 - takmer nutnost (spust ostane dostatocne tvrda aj po vymene) .... ALE naco preboha chcete na gen. 4 menit vypustanie zasobnika a zachyt zaveru?

Vypustanie zasobnika na Gen. 4 nemaju zvetsene ani chalani co s Glockom strielaju IPSC. Tovarenske je dobre umiestnene, velke a dobre vystupuje zo zbrane. Pred necelymi dvoma rokmi som dokazal s gen.4 prebit 3 krat behom 2,5 sekundy. Ked sa dostanes na tuto hranicu a budes mat pocit, ze ta velkost vypustania zdrzuje, tak nech sa paci.. chod do vymeny.
To iste sa tyka zachytu zaveru. Tovarensky zachyt je uplne dostatocny, nemam velke ruky a vypustenie zaveru mi s nim nerobilo nikdy ziaden problem. Ked tam das zvetseny, bude ti pri spravnom uchope (co najvyssom) zavadzat (tlacit do palca lavej ruky) + pravdepodobne strati svoju funkciu.

Brzdite trosku s tunenim, minimalne kym nezstite, ako sa Vam s tym G-ckom vlastne striela.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

cubitko napísal:To iste sa tyka zachytu zaveru. Tovarensky zachyt je uplne dostatocny, nemam velke ruky a vypustenie zaveru mi s nim nerobilo nikdy ziaden problem. Ked tam das zvetseny, bude ti pri spravnom uchope (co najvyssom) zavadzat (tlacit do palca lavej ruky) + pravdepodobne strati svoju funkciu.
dobre pises,po rokoch som sa vratil k povodnemu zachytu
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

cubitko napísal:Ako pise Jarco: mieridla vymenit hned na zaciatku OK (typ dle libosti kazdeho sudruha), 2kg stojina spuste na
gen. 4 - takmer nutnost (spust ostane dostatocne tvrda aj po vymene) .... ALE naco preboha chcete na gen. 4 menit vypustanie zasobnika a zachyt zaveru?

Vypustanie zasobnika na Gen. 4 nemaju zvetsene ani chalani co s Glockom strielaju IPSC. Tovarenske je dobre umiestnene, velke a dobre vystupuje zo zbrane. Pred necelymi dvoma rokmi som dokazal s gen.4 prebit 3 krat behom 2,5 sekundy. Ked sa dostanes na tuto hranicu a budes mat pocit, ze ta velkost vypustania zdrzuje, tak nech sa paci.. chod do vymeny.
To iste sa tyka zachytu zaveru. Tovarensky zachyt je uplne dostatocny, nemam velke ruky a vypustenie zaveru mi s nim nerobilo nikdy ziaden problem. Ked tam das zvetseny, bude ti pri spravnom uchope (co najvyssom) zavadzat (tlacit do palca lavej ruky) + pravdepodobne strati svoju funkciu.

Brzdite trosku s tunenim, minimalne kym nezstite, ako sa Vam s tym G-ckom vlastne striela.
Tak moja partnerka to uz robi rychlejsie a na gen. 3. Len na sutazi to nevie este reprodukovat pod stresom.
Holt, strelba je sport zien.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Abakan: to je ale dost divne. Ked to mas nadrilovane, tak pri pomysleni PREBIT ti ruky spravia vsetko potrebne same od seba - ked to mas zle nadrilovane tak aj so zdvihnutim zbrane mimo uhol (toto som zistil az pri pozerani videa a krvopotne to posledny mesiac opravoval).
Mozno sa to na sutazi snazi prilis kontrolovat. Tiez ked sa snazim pri prebiti privelmi cielene kontrolovat pohyby, tak to sem tam zadrha... proste to treba nechat na svalovej pameti, ona sa uz o rychle prebitie postara sama, len to ocami odkontrolovat, ci si neni z uhla etc.

PS: baby by podla mna mali teoreticky prebijat hadam aj rychlejsie ako muzi, predsa len tie ich male tenke rucicky musia lietat hore dole ako blesk.

ale sme uz OT
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Este je nevystrielana.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Jedinu vec, ktoru som menil proti krabicovemu Gcku je,ze som nahodil original chrbat pazbicky s bobrym chvostom. Konecne mam G-cko s bobrym chvostom a raz este pridu Truglo TFO
Používateľov profilový obrázok
JanWeber
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa JanWeber »

Trochu som sa pohral s lestiacimi nastrojmi a mojim Mlockom. Vysledok na prvy pocit lepsi, poobede bude aj skuska na strelnici ;)
Inspiraciu som cerpal tu: http://youtu.be/3_PuY29jsis

Obrázok
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

No to, ako si to vylestil, zistis tak po 3000 vystreloch :) Ak si pri lesteni zobral z hrany diskonektora a z hrany vystupku na uderniku - stacia stotiny milimetra , po case sa ti to samovolne "dolesti" a mas samocinny Glock :)

Staci zobrat naozaj minimum materialu z hrany - kamarat takto lestil pomocou lestidla na autolak,co je velmi jemne lestidlo a po necelej jednej sezone (cca 2 tyzdne dozadu) mu G zacal gulometit :)

PS: nove tiahlo stoji cca 20 euro, rovno kup jedno do zasoby :)
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Tak to si ma teraz prekvapil. Na G19 3g som mal vymenenu a prelestenu 2kg stojinu a tento problem som neregistroval ani po rokoch. Teraz na G17 4g som tiez menil na 2kg, stojinu som v kontaktnych miestach tiez prebehol 1000kou smirglom a prelestil tempo pastou, samozrejme vsetko len tak zlahka. V pripade neziaducich cinnosti Gcka tam nahodim original stojinu, aj ked si myslim ze sa nic diat nebude.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"