CZ 75 SP-01 SHADOW

Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Tak od dnes som medzi vami ... Shadowisti :lol: :twisted:
Je to krasna zbran , nedokazem sa vynadivat a vobec mi nevadi, ze to je CZta :lol: :twisted: :D
inspiring_mirzakhani

Príspevok od používateľa inspiring_mirzakhani »

To je rýchlosť ešte včera si nevedel akú zbraň a dnes už ju aj máš :D .Kde si ju kupoval, bolo to cez niakeho policajta? Ak to nieje príliš osobná otázka za kolko si ju kúpil. Inak gratulujem vyzerá to byť super zbraň aj ja sa o ňu zaujímam do budúcnosti.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

No v podstate to bolo cez policajta kamarata, ale inde ako my radili a nie az taka zlava, ale dost vyrazna zlava, ktora mi pomohla a preto je uz dnes u mna doma :) kupil som ju v BA. Je krasna, velmi sa z nej tesim. A este viac sa tesim, ked si ju pojdem niekam vyskusat.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

blahoželám a dúfam, že Ti bude robiť iba radosť. som zvedavý, ako dlho dokážeš odolávať a necháš ju nepoškvrnenú. ja by som už teraz pri baterke pálil ako divý :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

xader-som rad ze som ta presvedcil na inu alternativu aku si mal na plane. :wink: Ked chces ist do WFC tak tam by si tym co si chcel nestrelil nič :wink:
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Dakujem vam :)
Odolavat dlho asi nevydrzim, ako to vidim.
Ake naboje najcastejsie strielate ? Prve by som chcel buchnut nejake GECA, nech sa so zbranou pekne zoznamime :lol: a neviem ci do nej ladovat prebijane ARESy ... pouzivate ich ? nebudu vadit zbrani ?

Este jedna fotka, nemohol som si odpustit a cvakol som ho :twisted: :)
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Shadow bere akekolvek naboje,aspon ja ho mam od jesene cc 2000ran bez zavady.Aresy idu dobre,ale tazsie strely aspon u mna idu mieren vyssie.Ako klasicka CZ je nastrelena na spodny okraj medzinarodneho terca,takze moze ti ist mieren vyssie :wink: Dokonca ja ho zacinam krmit olovakmi co splnaju len tak tak faktor a zbran sa chova ako malorazka :twisted:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

tak, ako píše Balistik, pokiaľ splníš aspoň minimálny faktor, tak nebudeš mať problém. aresy to žerie bez akýchkoľvek problémov. ja som bol nútený zobrať 0.38mm z mieridiel, aby mi to lietalo na flek, ale dôvod Ti už napísal Rasťo. inak absolútna spokojnosť.
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa add »

Mne osobne tam k spokojnosti chyba nastavitelny cielnik (zbrusovat sa mi teda vobec nechce ... co ak budes musiet strielat nejaky cas fabricke rychle strely, Marek?). A co mi ukrutne vadi, je ta siroka packa poistky zaryva sa mi do laveho palca jak svina :evil: . Aj som rozmyslal ze na nu vezmem Dremela, ale nakoniec som si objednal lavu packu z SP-01, tak dufam, ze to pomoze ...
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

skúšal som spústu nábojov a všetky mi padali vyššie, preto ten zásah. naviac, nič ma neprinúti, aby som z tej zbrane strieľal fabrické strelivo. teda aspoň nie na súťažiach. mne tá poistka nevadí, asi máme rozdielny úchop, mne vadila poistka na pravej strane, tak som dal celý výstupok zbrúsiť a preleštiť, z čoho vyšla zaujímavá ozdoba zbrane. ak sa mi bude chcieť, tak sem niekedy šupnem foto. inak na prvej súťaži predvediem :)
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Chlapci, tak dnes ma kamosi vytiahli necakane na strelnicu a buchol som prych 70ran so Shadowa. Prvy vystrel bol pekne prekvapenie = strhol som ho do neznama :lol: Dalsie 4kusy som si dal zalezat a vsetko jednou dierou zhruba 1cm nad stredom vzdialenost cca 6-7metrov.
Potom terc na 10m a zase to iste. Roztrielal som dalsimi 5 ranami to iste miesto :D
Tak terc na cca 12-13m, kde som uz zle videl, lebo som si zabudol okurále :evil: ale udrzal som sa v cca 5cm rozptyle :D ale keby som nezabudol sklicka, ta kto je samozrejme lepsie.

Pocit so zbrane ? KRASA KRASA KRASA :lol:
Glock bol fajn, HK USP super...ale Shadowovi nechyba fakt nic-zbran skoro vobec nekope, je stabilna - vyhadzuje jej hlaven minimalne :lol: presnost uzasna, uchop bomba...ja neviem co dodat, som maximalne spokojny. Z mojho pohladu tromfla aj Kimbera 1911 .45acp - viem, ze to je o inom, ale pokladal som ho za najlepsiu zbran, z ktorej som kedy strielal, ale Shadow je u mna cislo 1 !!! Je to moj mazlik :D ocakavania zo strelby este lepsie, ako som cakal...je super, velmi dobra volba a dakujem vsetkym a hlavne Balistikovi za skvelu radu, mas u mna kofolu, pivo... :lol: :twisted: :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

super, Xader, teším sa, že sa Ti Shadow dostal do srdiečka a želám Ti, aby Ti v ňom zostal čo najdlhšie. a hlavne sa ukáž na niektorom z našich WFC pretekov, napr. aj na všetkých :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nemas zac,cakal som na tvoje dojmy.Nech sluzi a mas sneho len radost. :wink:Zabudol som kolu nepijem,pivo obcas ale berem 147grn naboje :twisted:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 03 Feb 2010, 08:28, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Xader do toho a hneď na jar za zapoj do seriálu WFC a uvidíš ako sa ti bude fajn strielať s bandou WFC :lol: :lol: :lol: :cry: :wink: :roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Shadowaci ku nam lebo sigisti tam furt luskaju orechy :twisted: Ale raz bude sig ako CZ :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"