WFC-Rachot 3,6.11.2010

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

pekny pretek, pekne pocasie, dobry gulas, super atmosfera...len tie moje ruky ach jaj:) este raz vdaka.

Rasto budu niekde aj komplet vysledky?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zial ja to na nasu stranku zavesit neviem.Admin next je nezvestny!kto mi posle maila poslem mu to.Maily do ss.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Pekný a kvalitný pretek s perfektným počasím. Chalani vďaka za pekný záver WFC sezóny. Stretnutie s kamarátmi a známymi vždy poteší ! Vidno, že WFC má zmysel, lebo nás spája a priťahuje aj strelcov, od ktorých sa dá veľa pochytiť .
Teším sa na Vás všetkých aj v budúcnosti :wink:

Výsledky sú tu: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=52324#52324
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dakujem za celý naš klub za pochvalu :lol: teši nas to a motivuje ku poriadaniu este kvalitnejsich sutaži WFC,pre vsetkych bez rozdielu.Len nám drzte palce aby sme mali kde :roll: lebo na klubovu strelnicu sa nas tolko nezmestí :roll:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Pozerám si výsledky a znova raz žasnem nad nevyspytateľnosťou systému hodnotenia IPSC.

V celkovom poradí zo soboty som skončil tesne pred Add-om, a pritom Pišta ma s úplným prehľadom prestrieľal na piatich (!) zo šiestich stejdžov. :shock:
Čo dodať? Kým nepadne posledná rana, nič nie je rozhodnuté :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

yarco, v hokeji tiež nestačí odohrať dve tretiny :wink:
mne napr. pekne vyšli prvé 4 stages a 5+6 som dovrzal ako keby som to prvý krát držal v ruke... ale pretek to bol krásny, všetka česť
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Moj priklad,pozri ako som šiel ja :roll: nic moc,dokonca v jednom az 18 miesto-mal som misu,ale na stage 5-6 som isiel s prehladom :lol: a tie ma posunuli :wink: Este jedna poznamka kazdy vie ked sa niečo organizuje,alebo aj rozhoduje ide vykonom dole,neda sa proste sustredit na pretek tak ako ked nerobis nič :roll: Na buduci rok by sa do organizovania nasich sutazi mohli zapojit aj ine kluby co maju moznost.Nech si kazdy skusi či je to med lizať :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"