Skúšky na VTSU Záhorie

Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 496
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa mondo »

Ono v dnešnej dobe je dosť jedno komu sa čo páči, koho podpori, aký je patriot. V tomto prípade ide o verejné obstarávanie, ktoré ma nejaké pravidla, ale naše hlavy pomazané vedia ako sa to má robiť... A to nielen v tomto prípade. Z času na čas možno nakúpia aj bez oje...bavky.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1521
Registered for: 13 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

skôr mám dojem že tie "hlavy pomazané" vedia nakúpiť tak, aby bolo nejaké to všimné bokom... Bodaj by nešla naša ekonomika do hajzlu, keď podporujeme zahraničných výrobcov a každú ch****** dovážame. Potom to tak vypadá aj s nezamestnanosťou. Slovensko by dokázalo byť sebestačné, ale to by sa musel v maximálnej možnej miere podporiť domáci trh. Viem o čom točím, podnikám už pekných pár rokov... A preto Kurovi držím palce! Pustil sa do neľahkého boja, a ide mu to perfektne, málokto by mal gule na to aby sa točil práve v tomto segmente. Porovnávať Káčky s mlokmi len preto, lebo mloky sú predsa best of, alebo z čezetou, lebo tá má tradíciu, alebo s heklermi, lebo hekler je proste hekler... To je mimo misu. Nežijeme v dobe komančov, keď sa tu podnikať nedalo a dostupnosť materiálu či technológií bola minimálna, teraz tú technológiu máme, vieme výrobné postupy, materiál sa zohnať dá. Takže kvalita tam je minimálne stejná.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Next
Ja osobne povazujem za najlepsiu volbu na pistol pre policajtov Glock,ale keby si cital poriadne tak ho neobhajujem,ale logicky som dospel k najidealnejsej volbe CZ.
A co sa tyka GP,osobne proti zbraniam ani Jarovi nic nemam. V podstate sledujem jeho cestu od pociatku. Ma skvele napady,je pruzny a sikovny. Ale v podstate GP zacina aj konci u neho. Cela firma stoji na jednej osobe. Z jednej strany je to dobre,ale z druhej strany riziko. Co keby sa Jaro rozhodol firmu predat,co keby sa mu nedajboze nieco stalo. Co potom?
Ale to je moja logika,nikonu ju nevnucujem.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

:lol: :lol: :lol:
a čo ked Gaston predá firmu, alebo sa mu nedajbože niečo stane ?????
MRBLUE používa rovnaké argumenty ako istý Exminister, ktorému som odmietol predat firmu. :lol:

MRBLUE napísal:Next
Ja osobne povazujem za najlepsiu volbu na pistol pre policajtov Glock,ale keby si cital poriadne tak ho neobhajujem,ale logicky som dospel k najidealnejsej volbe CZ.
A co sa tyka GP,osobne proti zbraniam ani Jarovi nic nemam. V podstate sledujem jeho cestu od pociatku. Ma skvele napady,je pruzny a sikovny. Ale v podstate GP zacina aj konci u neho. Cela firma stoji na jednej osobe. Z jednej strany je to dobre,ale z druhej strany riziko. Co keby sa Jaro rozhodol firmu predat,co keby sa mu nedajboze nieco stalo. Co potom?
Ale to je moja logika,nikonu ju nevnucujem.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

uff ale to je tu uz riadne OT to sa riesilo v inom vlakne :?

a mozno to je ten minister ... jeden nikdy nevie :twisted:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Kuro
ale on ju nechcel kupit :wink: :D
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

To by K100 mali PZ a aj Armada uz davno :) len za aku cenu ha ,a provizie by isli par ludom
Nomed : Bol to Kalinak, ale aky mal skutocny umysel to ani boh nevie :lol:
eager_mendeleev

Príspevok od používateľa eager_mendeleev »

Jasneee, ved kto by podporoval vlastnu slovensku vyrobu vsak? Lepsie je dovazat aj ked je tu kvalita? Som tu na webfore chvilu, ale nestacim sa divit.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

kejti na fore mozes byt chvilu, ale predpokladam, ze pises zo slovenska tak co sa cudujes :?
eager_mendeleev

Príspevok od používateľa eager_mendeleev »

Rasto, ked stekas tak prekladaj.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

kejti ,pribrzdi v rozlete
eager_mendeleev

Príspevok od používateľa eager_mendeleev »

electron, ale tak nechapem tej jeho poznamke. Nech mi to povie normalne a nie v sifrach.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

kejti asi som to prilis vytrhol z mojho kontextu.
Reagoval som na tvoj prispevok, ako ta daco take ako uprednostnovanie zahranicneho vyrobcu mohlo zaskocit, ked zijes dychas na slovensku a nielen na tomto fore.
Kuro im neda ani cent do vacku navyse, len ciste peniaze za dodany tovar a preto pravdepodobne vznikla i tato cela zbytocna tahanica s tendrom, kedy uz podmaznuty uradnici musia robit to za co boli sponzorsky oceneny.
Samozrejme tvoj i moj prispevok su mimo misu tejto temy, ale co uz.
PS hlavne pocuvaj modov :)
eager_mendeleev

Príspevok od používateľa eager_mendeleev »

Rasto, no jo, ale clovek by cakal, ze ludia sa uz konecne zacnu byt za svojich :D OK, howkh uz som ticho :P
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

kejti

Definuj "svoji". To akože ak je niekto Slovák, tak je automaticky lepší ako cudzinec?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"