4. kolo Pohár LOS-SK, strelnica Harčáš, Komárno

Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

Ja na asfaltove miny nespominam v dobrom. Ale pri pohlade na vysledky by ma to asi nikam neposunulo.
Co sa tyka lesika,musim oponovat. Kazde nenajdenie terca dava cloveku podnet,aby si vstupil do svedomia a nabuduce odviedol svoju ''robotu'' poriadne.

Co sa tyka abakanovej otazky. No co nam ukazal? Povedz,kde je problem? Osvitet nas.
Za seba mozem povedat,ze nemenovany ipsc strelec by mi kedykolvek nalozil, ci by slo o ipsc, idpa alebo puskove discipliny. Jednoducho vie lepsie strielat a hotovo. Ak by sa vsak proceduralna chyba hodnotila vacsim poctom trestnych sekund, ipsc strelci a notoricki behaci by mali vyskedky horsie.
Toto ale nie je podnet na zmenu hodnotenia. Doteraz sa psychicky vyrovnavam s tymi desiatimi prockami za drbnuteho holuba...
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ze ty sa prave chytas mojho prispevku? :roll:
Sak mozes byt s vysledkom viac menej spokojny.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan:
Chytím sa aj ja :wink:
Dobrý a skúsený strelec skončil prvý (gratulujem!), prečo má byť niekde problém?
To, že je uprataný strelec zároveň LOS-nováčikom, podľa mňa nijako extra nezaváži. Pravidlá LOS-u nie sú extra zložité a aj tých principiálnych rozdielov medzi medzi IPSC a LOS je imho menej, než sa môže zdať. Hlavné je, aby si ich strelec udržal v hlave aj po pípnutí timera :)

Ja som napr. svojim výsledkom dosť prekvapený, nakoľko som tam v sobotu videl nemálo dobrých strelcov.



P.S. ak sa mal na ten podpich "chytiť" niekto konkrétny kvôli niečomu z minulosti, tak som nič nepovedal :wink:
P.S. A prečo vlastne "vám naložil", veď si tiež súťažil, tak potom "nám naložil" 8)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Nalozil aj mne, jasne:D Ano mal sa chytit niekto in concreto :D
Aby som neplytval slovami: Mato zuzitkoval navyky z IPSC v LOS-iku. A prave tuto eventualitu nevedia niektori taktikul poradcovia prezut.
Ale vobec nie je mojim cielom delit strelcov na "my a oni", ved aj tak je nas dost malo a mali by sme sa skor podrzat.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan napísal:ved aj tak je nas dost malo a mali by sme sa skor podrzat.
Do kamena tesať a ľuďom stále pripomínať! :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"