GP 10mm auto

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Je to OT ale odpoviem: Ak sa pamatam dobre tak P1 s kratkou pazbou ako ma P11
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

Ad P1S - co takto pozriet sa aj na stranku GP? ;)

http://grandpower.eu/kategoria-16-clano ... ad-image-0
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ti, ktori ste si chceli pozriet tento kusok v 5" prevedeni, tak budem v BA tento vikend, asi v sobotu vecer budem mat cas, berem aj nejake strelivo, ak bude zaujem.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Pozdravujem všetkých! Chcem sa opýtať, aké strelivo do tých GP 10 mm Auto používate, keďže okrem predražených a zároveň nízko-tučných Federálov v KE nie je nič k dispozícii. Jedine dve krabičky Blazerov sú v Lesone v BB. Inak katastrofa. Ďakujem za info.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

O tomto by sme sa mohli presunut do temy o strelive (http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=61&t=8573)

EDIT: este mi prosim prezrad, kde maju nejake Federaly v KE (bud SS alebo do toho vlakna so strelivom). D.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Mesi, ešte otázočka k zásobníku P40 (P40L), koľko 10 Auto nábojov vojde, písal si že sotva 11, výrobca ma presviedča, že 14 a na niektorých stránkach obchodníkov sa uvádza 12. Dosť zmätky okolo tak jednoznačnej veci, ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Hornady: 14 v pohode
PPU: cca 12 tazko
Federal: 14 ltt

Nic ine som zatial nezohnal. PPU maju tlstcie strely a to sposobuje problem.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Strielam s centimetrom sviatocne a sviatocne nosim (do lesa). Na moj vkus sa sprava tato hracka velmi kultivovate vzhladom na naboj, ktory z toho leze.

Bohuzial na stretnutie vychodniarov nebudem ju moct doniest, lebo sa sam nakoniec nezucastnim.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Skus napisat dojmy,presnost spolahlivost.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tazko dojmy. Drzi sa mne fantasticky, ale objektivne - bezne strielam s K100, hoci GP40 nema vymenitelne pazbicky, v rukach mi sedi a drzi sa mi lepsie oproti K100.

Nestrielam s tym mierenku, ked ale uz idem mierenu strelbu, tak je to v ramci rozptylu rovnakeho ako s 9mm, zbran posobi mohutne, dobre vyvazena, spatny raz je velmi prijemny aj s Hornady XTP, sice som to nikdy posebe neporovnaval, ale co si pamatam, kope to prijemnejsie ako .357 mag v 3" revolvere z ktoreho som strielal.

Ak by mal niekto v KE chut porovnat s touto razou svoj revolver, velmi rad spravim objektivnejsie hodnotenie.

Strelivo sa da vzdy objednat, na predajniach sa velmi nahodne vyskytuje - skor len pripady, kedy si niekto objedna a nevyzdvihne.

Osobne by som odporucal verziu 40L, ktora si tento kaliber zasluzi, citit kus podctiveho zeleza.

Tym, ze ju malo strielam a ze pruzina je adekvatna kalibru (a zaroven system rozoberania na Mk12 je iny ako Mk6/7), tak sa mi osobne tazko dava dokopy.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ma dnes prekvapilo, ze na oficialnych strankach GP (http://www.grandpower.eu/sk/index.php) je moja fotka P40L.

Taktiez vidim, ze sa inspirovali mojim nazvom a zbran v katalogu nazvali Centimeter (http://www.grandpower.eu/sk/kategoria-1 ... ad-image-0) 8)

Na druhej strane by nebolo zle si vypytat aspon suhlas od autora za pouzitie na svojich strankach!
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ja som myslel, že to tak oni pomenovali a ty tomu tak hovoríš, lebo je to oficiálny názov. Prišiel mi ten názov taký divný, nesedí do ostatnej rady názvov (v tomto by výrobca mal pre svoje dobro v rámci ponuky rôznych modelov držať líniu).

Keď je to opačne a ešte aj tá fotka, tak je to od nich trochu fail :(
Používateľov profilový obrázok
Vova
prispievateľ
Príspevky: 195
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Vova »

No, keby takto použili foto mojej búchačky a dali jej názov podľa mňa, tak som na to patrične hrdý a všade sa tým chválim. A môžeš aj Ty! :-D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tak GP chapali zverejnenie mojej fotky na ich FB stranke kde pisali: Najlepsie fotky vyberiem a zverejnime (so suhlasom autora) na nasich strankach.

... ako moj predbezny suhlas, teda formulaciu: zverejnenim fotografie prehlasujete ze ste autorom a davate suhlas na zverejnenie na strankach GP.

Inak GP ju medzicasom stiahlo z uvodnej stranky... clovek co robi marketing a stara sa o komunikaciu cez FB teda nic moc....
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Zdravíčko
v Mene Firmy sa ospravedlnujem , ak Vám vznikla nejaká ujma. Nebol tam žiaden úmysel Vás poškodiť. Zaslaním Vašej fotky na Facebookovu výzvu sme mali za to že zo zverejnením súhlasíte.
Nepredpokladali sme, že za jej zverejnenie budete očakávať nejakú protihodnotu, tým skôr že Gravírovanie Vášho Centimetra ste mali zadarmo, bezplatne , ako pozornosť firmy...
s úctou
Jaro Kuracina

Mesi napísal:Tak GP chapali zverejnenie mojej fotky na ich FB stranke kde pisali: Najlepsie fotky vyberiem a zverejnime (so suhlasom autora) na nasich strankach.

... ako moj predbezny suhlas, teda formulaciu: zverejnenim fotografie prehlasujete ze ste autorom a davate suhlas na zverejnenie na strankach GP.

Inak GP ju medzicasom stiahlo z uvodnej stranky... clovek co robi marketing a stara sa o komunikaciu cez FB teda nic moc....
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"