GP STRIBOG (9mm samopal)

Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Co to je ta MP5 zac? To je normalne nejaka scivilnena od HK?
inspiring_wilbur

Príspevok od používateľa inspiring_wilbur »

mrzo napísal:Co to je ta MP5 zac? To je normalne nejaka scivilnena od HK?
je to licence, výroba POF, povrchovka horší než HK, což je jasný, dát to do ruk někomu schopnému a investovat do povrchovky, nikdo by nic nepoznal, střeva to má krásný, střelba stejná, za mě TOP kup.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Dik za info, nevyzera to zle. Ale ja si asi radsej pockam na Sig mpx, ak k nam niekedy pride, alebo ci sa nieco schopne z toho Striboga nevykluje casom... :P
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa Triarius »

a ked by sme sa vratili k Stribogovi, je nieco noveho? nejake nove skusenosti, pouzivatelia? alebo to zakapalo? popripade je nejake info z GP?
inspiring_wilbur

Príspevok od používateľa inspiring_wilbur »

sig mě teda neláká, ani se nikde moc neuchytil, bude to obyč dynamika a když dynamiku, tak jedině VAR či jinou moderní ar15

Stribog je jak naši hokejisti, jak pěkně začali, tak špatně skončili :D
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Leo , zas si mimo, Sig Mpx je plne uzamykany system rotacnym zavornikom s odberom plynov v prechodovom kuzely komory.
inspiring_wilbur

Príspevok od používateľa inspiring_wilbur »

Jo? No vidis to :) ja uz myslel, ze dnes dela kazdej dynamiku. Kdysi jsem videl srovnani s evem a zadnej zazrak to nebyl...proto domnenka o dynamice :) To bych radsi vektora
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Leo6killer:
Drž sa témy
inspiring_wilbur

Príspevok od používateľa inspiring_wilbur »

to já se klidně držet budu, ale to se to může rovnout zavřít, protože Stribog je jasně pohřbenej :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

myslim,ze by si mal zmenit temu, alebo radsej rovno forum
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa shot »

No, "pohřbenej" Stribog mám doma už zo 6 týždňov, možno dlhšie. Musel by som pozrieť PZ.
Minulý tyždeň mi prišiel kolimátor. Namontoval som ho, testnem, dačo napíšem.
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa shot »

S mikrokolimátorom (Bushnell TRS-25, deklarovaná presnosť RDS 3MOA) na doraz vzadu mi to na 50 metrov išlo v rozptyle 10-12 cm pri 10 strelách. Po premiestnení kolimátoru na predný koniec lišty sa sústrel znížil na 6-8 cm. Použité strelivo SellBell 115 gr FMJ a vlastné prebíjance so 125 gr ARES EPRX RN.
eloquent_pike

Príspevok od používateľa eloquent_pike »

Je sice moc fajn, že pár lidí má možnost ho mít.

Nicméně zbytek začíná být spíše otrávený a bohužel termín se neustále posunuje, české distribuce, kde qins na IWA tvrdil, že je v podstatě ready na prodej, že jsou všechny potřebné dokumenty vyřízené a pak se to posunulo na léto a aktuálně je na webu napsáno že na podzim.

Ze strany Grandpoweru jsou stížnosti ohledně ohlasů na internetu, protože se údajně ve většíně případů jedná o nepravdivé věci, jenže Grand Power tomu svoji komunikací lépe řečeno nekomunikací moc nepomáhá.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

tak tak, je to subjektivne, lebo karabina mne pride nadherna :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"