rem 700 sps varmint upgrade

wodnicek
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 4 months

rem 700 sps varmint upgrade

Príspevok od používateľa wodnicek »

Ahojte pani, potreboval by som od Vas radu... mam remington 700 sps varmint 308w cize short action chcel by som vymenit pazbu kedze nema bedding za nieco lepsie s hlinikovym beddingom. Problem je ze neviem zistit ci to je adl alebo bdl googlil som ale dostal som sa k rozporuplnym informaciam takze ziadam vas o radu ma niekto s tym skusenosti? Alebo sa na to vykaslat a kupin novu inu pusku co bude mat vsetko? Ak druhu tak aku pusku samozrejme pomer cena vykon napr sako tgr je pre mna drahe nechce sa mi do toho naliat tolko penazi. Vopred dakujem.
Ps: pouzivam strelivo lapua a mam problem ho zohnat daka rada kde by sa to dalo zohnat za rozumny peniaz kupim toho kludne viacej.dik
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1444
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ja to riesim nakupom z boydsgunstocks.com, ich pazby ale nemaju bedding. Ten si urobim sam, nie je to nic zlozite. Existuju aj pazby s beddingom, ale tie su x- nasobne drahsie.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Podobnu vec som riesil pred par mesiacmi. Kupil som v akcii pazbu GRS sniper a dal spravit bedding. Bolo to cenovo prijatelne. Pusku mas dobru. Ries iba pazbu a nie vymenu zbrane.
wodnicek
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa wodnicek »

Akoze dakujem za napady ale zasadna vec je to ci ta zbran je system adl alebo bdl a dokonca este existuje bdl-dm cize celkom hruza aspon pre mna kedze v tomto sa nevyznam...lebo ak objednate zlu pazbu nebude vam pasovat...chcem urcite kupit pazbu s beddingom nemam cas ani vedomosti ani kontakty na ludi co by toto robili...kupim hotovy...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"