[LOS-SK] Poharové kolo 7.5.2016, Cachtice

sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Ozaj mládež, nič v zlom, Miro tam nechal minule stoličku rozkladaciu, našiel som, teraz tam zas niekto nechal stoličku, takže mám dve, plus jedna bunda hnedá, je mi malá, ak by sa dalo vymeniť za väčšie číslo prípadne vrátim za krabicu lugrov. Suma sumárum tri krabice lugrov (balené v krabičkách) som ponachádzal. Jedny cigarety bez zapalovača. Ďakujem Vám

:twisted:
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Tak úplatky zaberajú,musim sa polepšiť.
thunder
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa thunder »

Opat skvely pretek. Obsahom, aj atmosferou. LOS je pre mna vzdy top udalost a vyhradim si na to cely den, takze zdrzovanie ma nerozhadze a stale tam je o com kecat. Ale teraz to bol s tym nasim squadom trochu preslap, a nie len na strane organizatorov, ale hlavne nas - ucastnikov.

Mam ale technicku otazku. Ked strelim 2 vystrely do jednej diery, ako presvedcim rozhodcu, ze to je double alfa a nie alfa miss? 5 sekund dole, ako trest za presnu strelbu, nepotesi...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Musíš byť presvedčivý :D

Ale vážne - v prípade úplne presného sústrelu do jednej diery žiaľ nijako. Ak nie je stopa po druhe rane, nemôže byť uznaná, ale tá pravdepodobnosť nie je na LOSe extra vysoká.
Ak je tam aspoň nejaký náznak, rieši sa to podrobnejším skúmaním príp. kalibrom. Ja to v prípade pochybností riešim v prospech strelca.
Opačný postup by obávam sa otvoril Pandorinu skrinku.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Par krat sa stalo aj mne, ak som strielal z blizka a ked som si vsimol, ze tam je aspon naznak druheho prechodu, tak som na to upozornil, inak sa nehadam, kedze u mna je pravdepodobnejsia druha moznost :P Ale ak sa trafim do prelepenej guce dier, tak to sa asi ani neda dokazat, ze tam vbehla 2x gula.
thunder
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa thunder »

pravda je, ze som sa az tak moc nehadal, ved o nic nejde... ale mam to na videu z celovky, takze dodatocne viem, ze som mal pravdu...
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

na ktorom stagi?
thunder
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa thunder »

stage 3, ale na obranu rozhodcu musim uznat, ze to fakt vyzeralo ako jedna diera... :D
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Mám jedinú pripomienku,tie rukavice dávajte dve na noplysaka. Lebo v prvej situácii z ľavej strany bol terč a vedľa neho N a mal rukavicu v ľavo hore čo není možné vidieť keď vykrajujem z ľavá,tak dostal 3 včelicky. Pri kríži to je jasne s každej strany.
nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa nefo »

Mal si vykrojit viac. Hovori sa tomu identifikacia ciela. :wink:
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Presne ten terc s rukavicou som dal dole aj ja, proste ako pise nefo, treba strielat na terc az ked si si 100% isty, ze to nie je noshoot, teda ho treba vidiet cely. A stalo sa mi to uz aj s krizom, bol spredu prekryty z casti tercom ten noshoot a vykrojil som tak, ze som proste videl hlavu a cast hrude, ale kriz bol zakryty prekazkou a tercom, stacilo sa vyklonit o par centi viac a uz by som kriz videl.

To je jedna z veci, ktore sa musim aj ja naucit robit, lebo stale tuto chybu opakujem (jednu z mnohych).
friendly_heyrovsky

Príspevok od používateľa friendly_heyrovsky »

Bol identifikovaný až po 3 včelickach :-) smola to sú tie rátane straty :-))
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

Aj mne sa to stalo. V reale budes strielat ak bude mat utocnik nieco v rukach a tak ho identifikujes ako terc. Na sutazi je to opacne. Ak terc nema nic, je to utocnik. Teda ak z urciteho uhla vidim, ze terc nema nic na sebe tak strielam. Dal som takto neterc do hlavy cez okno a az ked som okno obisiel a videl som cely terc, tak som zistil svoju chybu. Ak by to ale bol utocnik a ja by som ho neriesil hned, lebo by som si nebol isty, tak by som dostaval procky.
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa ketchup »

moze mi niekto prezradit co znamena FF vo vysledkovej listine?
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"