Nemecky sud zakazal spanie s pistolou pod vankusom

inspiring_jackson

Nemecky sud zakazal spanie s pistolou pod vankusom

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

http://www.topky.sk/cl/13/359726/Za-spa ... rojny-pas-

BERLÍN - Súd v Nemecku zabavil zbrojný pas mužovi, ktorý spal so svojou pištoľou pod poduškou. Týmto rozhodnutím tak vzniká v Nemecku právny precedens, ktorý zakazuje spať na strelnej zbrani, povedal agentúre Reuters sudca správneho súdu v Braunschweigu Torsten Baumgarten.

Vinník tvrdil, že revolver mal pod poduškou zo strachu pred zlodejmi. Vlastnil pritom ešte niekoľko ďalších zbraní. Súd vyhodnotil jeho správanie ako nezodpovedné.

Zbraň našli policajti náhodou pri prehliadke mužovho domu. Tá sa uskutočnila kvôli tomu, že dotyčný sa údajne vyhrážal miestnej mestskej rada použitím ručného granátu v prípade, že bude schválený plán vybudovať vedenie vysokého elektrického napätia blízko jeho domu.

"Rozhodnutie odobrať mu zbrojný pas sme učinili nezávisle na tom," uviedol sudca Baumgarten.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Teda ale za*ebáva im v tej západnej Európe už poriadne! :twisted:

A čo chudák taký Čak Noris, ktorý spáva s vankúšom pod pištoľou :D.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Hm-to ja mam pištol v každej izbe,pod vankušom pod stolom,na zachode :roll: to mam pruser :cry:
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Panzer: :lol: a to vies ze Chuck spi pri zazatom svetle ? Nie preto zeby sa bal tmy, ale preto ze tma sa boji jeho...

k teme: Kedysi (hodne davno - ked som bol este mlady a hlupy :-) som tiez spaval s nabitym perkusakom pod matracom (ked si teraz pomyslim co by sa stalo keby niektora zapalka nahodou buchla... uffff :roll: :shock: :lol: Neskor som pod postelou na dosah ruky mal v puzdre zaveseneho Glocka, ale odkedy mam maleho syna mam tam uz 'len' zasobnik s integrovanou baterkou a zbran mam v puzdre na opasku na nohaviciach vedla postele - nie je to take 'rychle' ale je to bezpecnejsie, a v pripade nudze sa da bud okamzite strielat (s tritiovymi mieridlami) alebo ak je cas prehodit zasobniky a vyuzit aj baterku... :wink:


Gunslinger
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Aj ja mam maleho syna a kvoli nemu mam zbran stale v trezore ked ju nemam pri sebe. Keby si s nou nahodou smrtelne ublizil asi by boli potom dvaja mrtvi. Moj syn bol jednym z dovodov preco som si urobil ZP.
Male deti su velmi vynaliezave ale neuvedomuju si nebezpecenstvo svojho konania. Treba si dat na zbran velky pozor.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Teda ale za*ebáva im v tej západnej Európe už poriadne!
Na túto skutočnosť je to slabý výraz , tam by som vynechal aj tú hviezdičku :!: :lol:

Zbraň našli policajti náhodou pri prehliadke mužovho domu
Bohovská náhoda , keď mu tam išli robiť prehliadku . Možno sa aj ohlásili , možno aj zaklopali - asi baranidlom :lol: Chudák , veľa si dovolil , hajať aj s kvérom pod vankúšikom .
Čo sa týka zabezpečenia zbraní pred potomstvom , tak to je na každom majiteľovi zbrane :!: Hovorí sa , že každý je strojcom svojho osudu :!:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:23, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
LtTT
prispievateľ
Príspevky: 241
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa LtTT »

GLOCK na nocnom stoliku, lepsie nez uspavanka :D
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

U nas pokial viem, tak by to bol priestupok na useku zbrani a streliva.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Cobra, prečo priestupok? Skús mi to vysvetliť, bo žijem v presvedčení, že ak mám áčko, môžem mať gun pri sebe takmer kedykoľvek -teda aj v posteli, keď spím. A keď ho môžem mať na opasku, prečo nie pod vankúšom???
Huh... Niežeby som bol taký fanatik a naozaj ho tam mal, ale žijem v presvedčení, že ak by som chcel, tak môžem.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

U nas ziadny priestupok cosi :D Nastastie nam tu este tak nezaje*ava ako u nasich western susedov v Nemecku alebo UK, ktory nevedia co od dobroty a blahobytu vymyslat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"