Strieľal na policajtov z plynovej pištole

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
eager_napier

Strieľal na policajtov z plynovej pištole

Príspevok od používateľa eager_napier »

TRNAVA - Policajti dnes pri zákroku v obci pri Galante postrelili do brucha muža, ktorý údajne predtým vystrelil na zasahujúcich policajtov z plynovej pištole.

Zraneného muža previezli do nemocnice. Informovala o tom policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Údajný útočník sa podľa hovorkyne vyhrážal, že zabije svoju matku, ktorá políciu privolala.

"Pri zákroku 53-ročný muž dvakrát vystrelil na policajtov pohotovostného policajného útvaru. Pri odvrátení jeho útoku ho policajti zasiahli dvomi ranami do brucha," poznamenala Kredatusová. Pri zákroku muž zasiahol výstrelom z plynovej pištole aj jedného z policajtov.

Ten však podľa Kredatusovej nebol zranený. Policajti vykonali v dome v obci Vinohrady nad Váhom domovú prehliadku na základe trestného oznámenia matky. "Muž, ktorý sa nachádzal doma, nereagoval na výzvy polície, preto musela polícia do domu vniknúť," dodala Kredatusová, podľa ktorej u podozrivého už v minulosti zaistili nelegálne držané zbrane a náboje.

Tento týždeň bol počas služby postrelený aj príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže na Krajskom súde v Banskej Bystrici. Toho údajne postrelil do stehna v pondelok jeho kolega, ktorý prebral zbraň od jedného z účastníkov konania.

http://www.topky.sk/cl/10/363424/Striel ... do-brucha-

to je teda fakt drzosť strieľať po policajtoch
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Toto je jeden z dvovodov preco nemam rad plynovky a nikdy by som si ju nekupil :!:
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

Zjavne zase jeden mesuge. Moze byt rad, ze nie je uz po smrti.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa romanon »

Michal1 napísal:Toto je jeden z dvovodov preco nemam rad plynovky a nikdy by som si ju nekupil :!:
nesuhlasim, nemoze za to plynovka ale ten dement ktory s nou strielal na policajtov. Plynovka je urcena na sebeobranu a nie na utok a este aj na ozbrojeneho cloveka, takze nebola splnena primarna funkcia plynovky, nemozes teda posudzovat tento cin ako jej standartne pouzitie. To ako keby si povedal ze si proti vsetkym nozom len preto ze sa stal incident ze niekto isiel na policajta s nozom a on to do neho nasil s ostrou..
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Zle si ma pochopil :!:
nesuhlasim, nemoze za to plynovka ale ten dement ktory s nou strielal na policajtov.
Presne to nemam rad pre toto co si napisal :!:

Mlady frajirek si kupi plynovku, aby snou machroval pred kamosmi a babami (poznam vela takych pripadov), potom ju z frajeriny niekde vytiahne vecer trebars na diskoteke a hned ma dabl alfa od niekoho kto ma ostru a chce ochranit verejnost od "psychopata" co chce postrielat celu diskoteku :!:

S plynovkami mam osobne len zlu skusenost a preto od nich davam ruky prec :!:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Najvacou nevyhodou plynovky je to, ze sa tvari ako "ostra" zbran. Je lepsie mat ucinnu zbran zamaskovanu ako nieco neskodne ako opak, relativne slabu zbran, co sa tvari svalnato. Kedykolvek v akejkolvek situaci clovek takuto plynovku vytiahne (a je jedno ci v sebeobrane alebo utoku) moze cakat kedy si ju niekto zameni so zbranou inej kategorie a zacne po nom pustat velicky.
Takze IMHO je tento druh plynoviek (co sa tvaria ako "skutone" zbrane) nevhodny na cokolvek, predovsetkym na obranu. To uz radsej sprej. Aj palica s klincom na konci je bezpenejsia.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

chlop sa zlakol že ho idú dať dole ako Kubašiaka :lol:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

To jedine :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

:lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

:lol: :lol: :lol: Tak ten sa ti fakt podaril! :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Michal1
Mlady frajirek si kupi plynovku, aby snou machroval pred kamosmi a babami
Nedá mi niečim prispieť s mojej pripravovanej publicejšn :lol:

Malé péro,
foter platí staré BMW na lízing,
v bare pije za stravenky a vo vrecku plynovka.
Hotový frajer.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:34, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

:lol: a to BMW je diesel...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

R
mas pravdu,dnes moze kazde dilino zakricat POLICIA. Parkrat som uz rozmyslal co by som robil-radsej nebudem pisat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"