Strieľal na policajtov z plynovej pištole

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

electron: tak tak, kúpi čierne tričko... alebo normálne na útvare nafasuje a sčóruje domov na inú "prácu" :lol:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

...pri takomto zasahu bud clovek to vie na 100% ze ide o pravych "kuklacov" , ale si je vtedy vedomy ze idu po nom za nejaku zavaznu trestnu cinnost ktoru spachal alebo...to nie su pravi (jedine ze by slo a poriadny omyl)...No a po kubasiakovej vrazde byt kuklacom tak len tak slusnym a legalne ozbrojenym obcanom do ich príbytkov cez okna, kominy a pod. neleziem...mali by tie prepady trochu premyslieť (a vopred oznamiť prip obklučiť a vyjednavať)... nakoniec si to sami pohnojili...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pocitaju s tym ,ze clovek sa pri pokriku zlakne,vela tam hra psychologia,len zabuduju na to ,ze dotycny"zaujmovy objekt" moze byt vycviceny jak 5ti z UBOK-u
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

83sajmon: pred pár rokmi prebehla médiami správa že sused krivo obvinil suseda že doma varí perník a za pár hodín to tam kukláči otočili hore nohami. Samozrejme že v baráku nenašli ani acylpyrín aby to mohli nejak obkecať. Vraj dokonca existovalo nejaké prepojenie medzi susedom "objednávatelom" a vedením zásahovky. Ešte bude trvať dlho kým sa naša polícia vyčistí a získa dôveru ....
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

Hej ale si predstav ze mas oploteny dom so psami, s rozmiestenymi kamerami s pohybovymi senzormi a nocnym videnim (co je uz dnes otazka par tisic korun, kamery su malicke, lahko sa daju hocikde skryt, zapinaju sa na pohyb a spustia tichy poplach s vystupom na PC,TV,mobil a pod- a falosni prip pravi UBOkaci o nich nemaju ani tusenie ) a ty si sedis pri telke a zrazu ti na obrazovku televizora, prip na mobile vyskoci tichy alarm so spustenym vzsielanim aktivovanych kamier a vidis ako ti nejaki mumaci v kuklach vliezaju do dvora, uspavaju psov a rozmiestnuju sa. No ta ty ako priemerny sokovany legalne ozbrojeny polovnik nabijes sa.58. Babku postavis z brokovnicou k vchodovym dveram. Zavolas 158 - ohlasis prebiehajuce vlamanie. Podla pozicie z kamier zistis kade sa asi chcu dostat dnu namieris a cakas kym nevyrazia dvere, okno a td, skratka vies ze ti niekto lezie do domu a si na utok pripraveny. Lebo technika dnes uz dokaze vselico a za relativne lacny penaz.....?
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

Po tom co som cital ako falosny policajti prepadli a mucili nejakeho pravnika a potom este nejaku inu rodinu kvoli peniazom u nich v dome mi celkom staci. Mam ciste svedomie a kazdy kto chce nelegalne vojst do mojho domu ma smolu.
Dnes sa hra na kuklacov uz kde kdo a to si musia aj samotny policajti uvedomit, ze chodit na fusky popri zamestnani sa nehodi.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ked som slusny clovek nemusim sa podobnych zasahov vobec obavat :!:

Na takomto zasahu musia byt pritomni aj uniformovani policajti, aby si vedel ze je legalny a nie fuska na piatkovy vecer :!:

Niekde som cital ako "zneskodmit" spomalit zasahovku bez vystrelu a celkom som sa pobavil, ked som si predstavoval popisovane situacie :!:

Nasi hura hrdinovia maju niekedy od reality daleko a trosku lepsi protivnik na ktoreho nestaci moment prekvapenia, na ktory sa na 90% spoliehaju " im dokaze narobit neuveritelne probleny :!:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Michal1
ze si slusny vies ty,sused a pod. si to iste mysliet nemusi....
Uniformovani idu az za ciernymi-"upratuju" cierny.
inspiring_saha

Príspevok od používateľa inspiring_saha »

to 83Sajmon: to je sice zaujimava myslienka, ale nemyslim si ze by si to potom prezil! :?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

83Sajmon: spomínaš na švédskeho dôchodcu trpiaceho schízou ktorý mal barák zabezpečený tak že ho museli dva mesiace čistiť pyrotechnici ? Dedek zabudol iba na jednu dôležitú vec ktorá je v USA dosť bežná a to je kryt. Dokonale opancierovaná miestnosť s možnosťou komunikácie s okolím a inými dôležitými vecami. Ak by toto dedek mal tak má zásahovka velmi zlé skóre a starého dostane von asi iba obrnenou technikou. :lol: V našich podmienkach by takáto miestnosť stačila, ak má človek paranoju z neoprávneného zásahu, jednoducho tam vlezie a telefónom zažiada o pomoc políciu, tiež môže obvolať médiá nech prídu trochu potočiť...
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

To 83 Sajmon: Proti dvom-trom piatkovym fuskarom by si mozno aku taku sancu mal, ale postavit sa do dveri z brokovnicou a cakat na normalny zasah je ako postavit sa pred rychlik a dufat ze zastavi.

To co R pise je asi ta najlepsia verianta. (panic room je ale extremne draha a v nasich koncinach nerealna.)
Pretoze aj privolanie normalnej policie nie je moc platne.
Pri falosnich kuklacoch zlyhala v Polomke aj privolana policajna hliadka.
Pri inom pripade bol do toho udajne zapleteny sluzbukonajuci policajt na dispecingu.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Este dlho potrva kym sa nasa policia ocisti od takychto parazitov!!

Najprv ich musia dobre zaplatit, aby necitiliaj potrebu si niekde privyrabat! :cry:
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

to AKI: Ved prave preto by som k dveram postavil s brokovnicou babku.... :lol:
To su len take srandicky samozrejme...babku mam uplne najradsej.

P.S.: Ono takych piatkovych brigadnikov na "zasahy" asi ani viac ako 2-3 nechodi (to uz znie ako keby to bolo na Slovensku bezne). Naco zbytočne do toho zaťahovať prilis vela ludi...viac svedkov = viac problemov a stalo by to viac penazi na "odmenach"
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"