9mm Luger

friendly_wiles

Príspevok od používateľa friendly_wiles »

skemro napísal:Zaujimave info, dajte prosm kontakt. Do Dubnice viem obcas zajst, tak by som omrkol
a Legre skusil. Pripadne skusali ste ich niekdo v K100 ?
K100 xtrim seria F ok, ale ja som este vobec nemal problem (okrem prebijane mfs :-)
elegant_diffie

Príspevok od používateľa elegant_diffie »

Tie Lugre ZVS kupis na adrese Ľ. Štúra 1, Dubnica nad Vahom v hlavnej budove na prizemy je predajna.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa slimaaak »

Mate niekto skusenosti s prebijanym strelivom Luger 9mm od Ares-u?
0,15 E za treningove strelivo je celkom fajn cena a pisu ze este -5% pre clenov strel. klubov... (http://www.ares-gun.sk/?page=22)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

Ano, je tu o tom popisaneho celkom vela. Minimalne podla mojich skusenosti je to bezproblemove strelivo a nemam problem ho na trening komukolvek odporucit.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Moja skusenost so skusobnou 500-vkou ich prebijancov nebola moc dobra. 1 zlyhac kvoli zapalke, viditelne nekonzistentny vykon nabojov, trosku viac dymu.....na take "sypanie" este ujdu, na nosenie alebo presnejsiu strelbu by som ich uz iste nebral.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

Tieto náboje sú dobré a môžem ich s kľudným svedomím odporučiť. Skúsil som 200 ks, bez závady, presné. Boli skúšané aj pri rýchlej streľbe, na 15 m pri dynamickej streľbe bez mierenia, len so zrovnávaním mieridiel, zo 45 rán 41 x alfa, 4 x charlie.
elegant_cartwright

Príspevok od používateľa elegant_cartwright »

Ja som mal teraz moznost vyskusat 200ks prebijanych Aresov (s takou sivou hlavickou strely) ale nie som s nimi spokojny. V glocku 19tke kde je polygonalna hlaven mi ich hadzalo do terca naplocho jak kamene (pomer 50:50 k normalne vystrelenym, vzdialenost 5-20m). V normalnom vyvrte mozu drzat super ale v mojom Mlocku teda fakt nic moc. Neviem ci to bolo slabsou navazkou alebo cim ale ja ich teda rozhodne skusat dalej nebudem.

cermo
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

vystrielanych cez 10 000 v g19 a bezproblemovo, v inych kalibroch su trosicku nekvalitnejsie, lebo sa robia rucne. jedna seria .45 vyslovene zavadila pri kazdom naboji
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

cermo:
Keď píšeš o 'prebíjaných Aresoch', napíš ak vieš aj bližšie parametre, aspoň hmotnosť a tvar strely a čas výroby/nákupu. Inak ťažko posúdiť, čo za 200 kusov to bolo a kde mohol byť problém.

Btw. tiež som vypľuval cez 11k Aresov, väčšinou ogivály 150/154grs a potom aj zopár stoviek 124- a 147-čiek. Nič z toho mi nelietalo naplocho a okrem várky z jesene 2009 (zlé zápalky) bola spoľahlivosť a presnosť veľmi uspokojivá. (Glock 26)
To som teraz písal o Lugeroch, i keď ja mám dobré skúsenosti aj s ich .40-kami.
Nu3a
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa Nu3a »

Mam ponuku - pri odbere 2500 kusov ZVS, 8g cena 15.2 centa za naboj (7.60 EUR za krabicku 50). Otazka do plena pre skusenejsich - oplati sa? Jedinou dilemou je, ze SB, CCI Blazer (hlinikove) - bez zadrzky, no ZVS mi naposledy sposobovali zadrzky (cca 5 na 150 nabojov). Dakujem za odpovede :)
infallible_cartwright

Príspevok od používateľa infallible_cartwright »

Dobrý deň.

Ja som kupoval krabičku ak sa nemýlim za 8,50 €. Ale i za 9,00 €. Takže cena vypadá byť OK. Vystrieľal som ich už 400 a bez jediného problému (Glock 17). Fakt je, že to boli 7,5 gramové. Takže sa zdá byť cena OK a podporíš i slovenskú fabriku.
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa me2dik »

ZVS bez problemov, ale ta cena na take mnozstvo nieje boh vie aka :)
Jurci
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Jurci »

Ma niekto dobry prehlad kde v BA je najlepsia cena lugrov momentalne?

Dakujem
jancco
občasný prispievateľ
Príspevky: 84
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa jancco »

čo hovorite na cenu 0,16 Eur za ZVS 7,5 gram?alebo viete o ničom lepšom v okolí tt?
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"