K100 Mark6, seria F

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ja som raz nechal K100 3 dni v trezore pricom som palcom predtym presiel po cisle co je na hlavni v okienku zaveru.
O 3 dni som uz bol s hrdzavou hlavnou u nasich chalanov v nastrojarni co pracuju s vstrekovacimi formami a poctivo lestil.
Material je to poctivy, ale nema dostatocnu ochrannu povrchovku tak zhrdzavie bez oleja z otlackov prstov doslova pred ocami.
Kazdopadne olejom nesetrit a zbytocne nechytat.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

BKSL...
mozno mas agresivny pot :lol:
pripadne je K-100 na tvoje nezne dotyky alergicka :twisted:
Robil si tuto trezorovu skusku aj na ine zbrane?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Pri G19,G26 a Ruger LCP som si nic nevsimol :-)

Edit: Ruger LCP mi raz po dazdi chytil jemnu hrdzu na miestach napisu LCP a na miestach osuchania zaveru.
Naposledy upravil/-a inspiring_kepler v 20 Sep 2009, 13:31, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

povrch po nitrocementácii

BALISTIK napísal:Mam jednu otazocku :?: Ked som kupil K-100 a ked som prvy krat cistil vyvrt hlavne vsimol som si medzi drazkami akoby taky matny film vyzerajuci ako hrdza.Zaroven mam aj ustie hlavne zasvihane,myslel som ze su to spaliny len ani po pouzití roznych pripravkov mi to nejde odstranit :cry: drhol som to mosadznou kefkou,dal som tam rozne druhy oleja,nehal posobit a nic.Preto sa vas pytam spozorovali ste tam niečo take :?: pripadne nech sa mi vyjadri JK,DAKUJEM :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dakujem za odpoved :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Po dost dlhej dobe skusok,som sa rozhodol sem niečo napisat o K-100.Nakolko sa tu pisu len veci nepodstatne,tak dajme moznost aj strelcom precitat si aj skusenosti majitelov.Kedze som byvaly majitel cz75,glocka,teraz K-100,mam scim porovnavat.Ku zbrani K-100 som spociatku pristupoval dost negativne,nakolko som mal moznost sa stretavat zo zavadami :roll: Po skuskach viacerych som sa presvedcil ze niektore problemi su sposobovane majitelmi.Moja ma ku dnesnemu dnu cca 2500ran za tri mesiace,s asi troma zavadami sposobenymi nabojmi.Strielam vsetky typi municie dostupnej na trhu,od prebijacov-kvalitnych aj neznameho povodu.Dokonca som nedavno skusil aj 50ks SB,pomosadzena ocel,Aresy a ocelovou nabojnicou.O tychto nabojoch som pocul ako o dost zavadovych,isli bez naznaku zavady.Dokonca s jednym kolegom foristom-Jarcim ju tvrdo zatazujeme.Nedavno sme tak kropili ze moja mala okolo 400ran bez cistenia,hlaven horuca,isla bez zavady.Niektory strelci hovoria pockaj ako sa ti rozhadze po par sto ranach-zatial nebadam :!: Nehovorim ze je to moja posledna zbran,este raz chcem riadne testnut aj ine zbrane,podla toho uvidim u coho ostanem.Skusenost s cz75-25000tis ran,hlaven mala drazky ako lupienky.Problem robili naboje komoly kuzel.Glock 17-nezmar super sluzobna zbran-horsie naboje nedovretie do komory.K-100 zatial bere vsetko. :wink: Ps-clanok napisany len pre ozivenie fora o skusenostiach zo zbranou,nie preto aby sme pisali kto ma vačsi :!: :!: :!:
friendly_ardinghelli

Príspevok od používateľa friendly_ardinghelli »

Tak pani dnes som sa stal cerstvym majitelom K-100,bol som spolu s Balistikom ju kupit priamo vo firme GP.Prekvapil ma super priatelsky pristup,p.Kuracinu a p.Lihana.Je to fajn tak by to malo byt vsade.Strelili sme snej dnes okolo 50nabojov,aj limity,ocelaky,aresy vsetko zatial bez zavad.Ked budem dalej testovat podelim sa s vami o postrehy. :wink:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

tak nech ti kaca dobre sluzi! ;)
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ďuri, blahoželám k správnej kúpe. Mohol si strieľať s mojou C čkou už 3 mesiace. Je to super mašina ! V Sielnici Vám ukážem čo dokáže KÁ STOVKA. Už nie je na predaj ! A to mám dve ! GRATULUJEM - Ďuri XXXL
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to boris: v sobotu pijeme v Šálkovej . Teším sa aj na Viki
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Bude sa aj piť? Tak to aby som nebral búchačku. :twisted: Pardon za OT.
friendly_colden

Príspevok od používateľa friendly_colden »

Chalani, načo by nám tam boli búchačky,Jaro nemá vedľa domu strelnicu.
Snáď len na nejaké predvádzačky.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Bez zbrane ani na krok :wink: co vieš po Sturci ak nahodou zas tam budu nejake nepriatelske kmene :twisted:
friendly_colden

Príspevok od používateľa friendly_colden »

Balistik máš pravdu, beriem teda aj ja.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Včera som si zas nasiel lasku,STI-SPARTAN :oops: u Jara vo firme :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"