Môžem na sk. B ZP mať aj dlhé zbrane?

blissful_liskov

Môžem na sk. B ZP mať aj dlhé zbrane?

Príspevok od používateľa blissful_liskov »

mam otasku ak ma zbrojny preukaz B mozem si kupit aj dlhu zbran maloraskovu na sportove ucely?
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa kriznik »

Na skupinu B môžeš nadobudnúť na základe nákupného povolenia iba krátku zbraň - hlaveň do 30cm, celková dĺžka do 60cm
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

muft12: chod sa prihlasit do streleckeho klubu - daju ti papier, ze si clenom a s tym chod na eddelenie zbrani a streliva a poziadaj o skupinu E a potom mozes kupovat vsetky dlhe zbrane :wink:
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

ak nemas moznost riesit to cez strelecky klub je tu este jedna moznost spravit si F držanie zbrane a streliva na múzejné alebo zberateľské účely, ale je to oproti E len take vychodisko z nudze mas tam dost obmedzeni a povinnosti (evidencia streliva atd...uz to tu bolo rozoberane vela krat)
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

Aj ja mam jeden dotaz aj mam ZP na skupinu A . Mozem si kupit brokovnicu pumpu? Som aj clenom streleckeho klubu len som lenivi si ist poziadat o skupinu E
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

co takto prestat byt lenivy a ako dospely clovek ist otvorit zakon a najst si ze na A ani B nemozes nadobudnut dlhu zbran. ak si clen klubu poziadaj si o E.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

stale to dokola opakujeme.
kto chce AKUKOLVEK DLHU ZBRAN, potrebuje D - polovnicke ucely, E - sportove, F - zberatelske.

A, B - su kratke zbrane.
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

luke napísal:co takto prestat byt lenivy a ako dospely clovek ist otvorit zakon a najst si ze na A ani B nemozes nadobudnut dlhu zbran. ak si clen klubu poziadaj si o E.
Ok tak si ho pojdem vybavit.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

miracles:
Brokovnica pumpa nemusi byt nutne dlha zbran.
Uz sa to tu niekde preberalo, pohladaj termin 'lupara'.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"