Vnuk partizánskeho veliteľa!

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

igoca napísal:C séria K100 vyše 25000 z toho ja 5000 seká na zásobník cca 1-2krát / som asi piaty majiteľ / a moja nová Fséria 1000rán a 100 zásekov!!!
Tak to keby si mal Glocka aj ked sa ti nepaci aspon by si nemal problem s odstranovani zavad.Jedna zavad len spriecenie uz mas pri rychlom odstraneni 5sekund naviac :wink:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

No ja som kúpil F seriu od policajta ktorému to nepapalo 7,5g , že sa to sekalo, mam asi 2000 rán .. a jeden jediný zasek bol pri testovani prebijancov s minimlalnym faktorom, inak 7,5g mi idu uplne v pohode, 8g sb tiez bez chyby, aj ares9,8g ide ako má.. ale treba vedieť kde mazať G19tku tu som necistil nemazal .. isla stále .. ale škoda nesedela mi.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Glock nesedí kazdemu,ako aj kazdemu neseka K-100 :wink Na Glocka som presiel s cz 75,sw jednocinnou spustou,bola vinikajuca az na drobne nedostatky co cezetky maju.Po case som skusil glocka nekopal tolko,neskakal v ruke,proste mne sadol.Mam vyhradu na G17 nema bobri chvost,obcas mi zaver doryhuje ruku :cry:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

To "doryhovanie" sa stalo aj mne. Taky zvlastny pocit. Rychlo zdrapnem zbran, vystrelim a zacitim ako mi zaver prejde po kozi.
Nie je z toho rana, ale skor take miniaturne popalenie koze. BALISTIK u teba je z toho aj krv ? Robi mi to len prava strana drazky zaveru. Ked zovriem past tak mi na ruke v tom mieste navrie nejaky sval a vytlaci kozu dovrchu k zaveru.
To sa mi stalo parkrat pri zlom-rychlom uchope.
Pri K100 som pri rychlom taseni raz "chytil" zaver priamo do dlane pri palci, ostali mi take dve krvave botky.
Samozrejme ze obidva pripady boli len moje hrube chyby :-(
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Krv je u mna vtedy.ako piseš ked chcem rychlo tasit,na lavej sa mi to nestava.Labu mam velku ale prsty kratke,presne to robi prava cast zaveru :lol: ale ked si dam zalezat ze netasim moc rychlo je to o.k
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

:-)
Takže : aktualna cena K100 - 499 Eur. Vojaci, policajti a ine ozbrojene zložky - 70 eur zlava proti služobaku.
Ak vam Stoji nabojnica v okienku, skuste naboje s iným faktorom.
FBI povolili kupu GP6 pre svojich pracovníkov ( ako iste viete, maju slobodu výberu, limitovanu "doporučenými" modelmi )
Nebude predsa len jadro vašich plačov v strelive ? Ak GI joe´s laduju +P a nemaju problem ???? a naši prebíjači ano ?
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Registered for: 18 years 11 months

Príspevok od používateľa marksman2 »

In the last range visit I actually tried to make the gun malfunction. I held onto it loosely with one hand, double tapped it in the same manner, ran it over-oiled and dirty, softly inserted the magazine, shot it gangsta style, fast, slow, etc. etc. etc. and I could not get the gun to malfunction. In fact, even with 20 shooters, some of them new to pistols, the GP6 never malfunctioned once. Not a single stovepipe, not a single double feed, nothing. This thing is less tempermental than ANYTHING I've owned, and that includes my Glock and HKs. :wink:

....všetko je to o strelive, ak prebijem zlý náboj mám problém. Ak si dám záležať nie. A to mám kačičku-babičku z overovecej série. Ak sa použije dobré strelivo šlape K100 jednoznačne ako hodinky. Potom to je už len otázka preferencie plast-kov, spôsob úchopu atď... najlepšia zbraň neexistuje pretože do hodnotenia vstupuje priveľa subjektívnych premenných. Buďme, keď už nič iné tak aspoň hrdí na to čo tu v podmienkach nášho malého Slovenska JK dokázal. K100 je určite nadpriemer.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ja som so svojou veeelmi spokojny :!:
Slape ako hodinky :!:
Zadrzky mam len pri slabej laboracii a poslednu som mal asi pred 3/4 rokom. (Strielam len prebijance od Aresu)

Minuly tyzden som bol vo Wiedni pozvany na jednu strelnicu Rakuskej narodnej banky od kolegu co striela IPSC a tam sme odbuchali 400Ks sktreliva z G17 a G17C.
Zbrane slapali ako hodinky, pouzite strelivo prebijance z ARESu.

Ked sa ma po strelbe pytal, ako som spokojny s Glockom, tak som bol spokojny, ale nesedel mi uchop, chod spuste, mieridla a spetny raz pri G17.
G17C mal spetny raz porovnatelny s mojou K100 a upravovanu spust a tak znej sa mi strielalo lepsie, no ten uchop. :cry:

Poriadne strelivo robi poriadnu zbran :!:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to sila ze rovnake serie,priklad kamarat ma F,slape.Igoca ma F seriu a serie sa :wink: Asi treba riešit fakt strelivo :lol:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Michal:Na uchop a spust na Glocku sa da zvyknut a potom je to parada,ale pravda je,ze K100 mi sadla do ruky na supu a aj vysledok strelby bol dobry.strielal som S&B 7,5g 200ks-bez problemov.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Jediny problem ktory som mal na K100 bol ten, ze obcas neodpalila zapalka.... Ale to bola zasa len chyba municie, pretoze stopa po uderniku na zapalke bola...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:52, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Prebijane mi slapali perfektne... Boli to limity s modrou farbou na zapalke. boli balene po 100ks v plastovom sacku. Sem-tam odpalilo ich az na druhy raz...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ale zapalky mali berdan-nie boxer,vraj to boli naboje Svedske ci ake,delaborovane a nanovo dana strela este Pov.strojarne.Robili ich Stasikovci Zilina nie :?: ale akoze znacka limit,mal som ich 100ks mne sli bez problemov,ale kolegovcom v cz,Kacenach aj Glockoch nesli zapalky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"