Nova K100 v prdeli vďaka prebíjancom :-(

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Minule nam novy limit ledva pluvlo,mne sa na sluzobnej stalo ze sla rana do druhej,bomba ako fras a na hlavni krasny prstenec-od vydutia.Ako pise sano2,kto bol na vojne ten sa v cirkuse nesmeje :twisted:
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

BALISTIK: vysvetli to že kto bol na vojne ten sa v cirkuse nesmeje ... nebol som na vojne ale toto ma zaujima :D . Akože to znamená tú drezúru či jak?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ja len furt cakam, kedy sa dozviem tie katastroficke scenare co by sa stalo v Glocku, okrem toho ze by asi vyletel zasobnik dole....
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ako to povedal JK, v armade robia dva typi ludi,total blbci idioti,a normalny.Zial normalnych je malo :lol: boli sme na strelbach s pistole vz.82,dostali sme stare naboje vychodonemecke,vysuchane s nosenia.Samo na povel sme palili,velil nam jeden kpt.mantak dement :twisted: rana vysla ale slaba,zdvihnem ruku ,ale nie zo zbranou,zavada.Ze co vysla mi slaba rana som mu povedal,asi mi ostala gula v hlavni,on strielajte dalej hlavne ze bola rana,tak som strelil.Prask mi do tvare,zrna prachu,jeba ako s dela,na hlavni prstenec,gula o gulu,potom tlak a bac.Dostal som druhu,len som zazil posmesky kolegov vraj mne sa to stalo :cry: ale zas vedeli ze mi to dal skoro prikazom :evil: Uz mam druhu :twisted: kpt.je v prdeli,nastastie-magor.Este perlicka kolegovi sekla vz.82,zdvihol ruku zavada,prisiel ku nemu odstranoval zavadu,zo zbranou otrcenou na nas,v rade :cry: vojak profesional-kapitan,nas ucil. :shock:
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

No mam ja dosť!!! :D :lol:
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

toto sú ešte celkom v pohode veci, ja zvyknem riadiť streľby a čo niektorý vojaci dokážu. Raz napíšem knihu. :D
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

zverejni. bez obav. je to na tebe
electron napísal:Naposledy ked bol Jaro na východe ma zoznámil s pánom,ktorý je expert na materiály,jeho fy. pracuje pre GP.A ten mi poslal/samozrejme cez Jara/ vyhodnotenie rezu záveru G.Neviem či to môžem zverejniť,je to ich práca,oni musia dať súhlas :wink:
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

neni problem. dones Gčko, spravime patron, do ktoreho zosypeme 2 navážky a uvidiš sam.
nemam chut teraz hrabat v archive foto, aby som ti musel niečo dokazovať

roman napísal:ja len furt cakam, kedy sa dozviem tie katastroficke scenare co by sa stalo v Glocku, okrem toho ze by asi vyletel zasobnik dole....
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Objektivne : je fakt , že v Armáde sa nájde vela fajn ludí, odborníkov, technicky aj ludsky na úrovni. ale taktiež je fakt, že v niektorých útvaroch koncentracia blbosti na meter kubický niekoklo krat prekračuje všetky hygienické a bezpečnostné normy :lol:
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Kuro napísal:Objektivne : je fakt , že v Armáde sa nájde vela fajn ludí, odborníkov, technicky aj ludsky na úrovni. ale taktiež je fakt, že v niektorých útvaroch koncentracia blbosti na meter kubický niekoklo krat prekračuje všetky hygienické a bezpečnostné normy :lol:
Presne tak, niektoré útvary alebo jednotky ozaj stoja na niekoľkých hlavách, ktoré vedia vybaviť a spraviť všetko, tí ostatný čo sa vezú dostávajú medaile :lol:

Ale sme OT!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

electron-zverejnuj,to gecko ako dopadlo :lol:
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Vcera som v Grand Power kupoval STI GP6 a nejake strelivo. Celkovo prijemny pristup, predavajuci mi ochotne zodpovedal vsetko na co som sa pytal, spravil si na mna cas, takze spokojnost. Navyse som dostal dve tubicky BRUNOXu ako pozornost podniku :).
Popoludni som bol strielat, po cca 30 ranach prisiel vystrel so zvlastnym kopancom, zbran neobtiahla a zo vsetkych otvorov dymila ako dymovnica. Popocital som naboje v zasobniku a diery v terci, vyslo mi, ze gula vysla. Zaverom sa nedalo pohnut, zostal tvrdy ako heftnuty zvarackou. Volal som technikovi do GP s prosbou o radu, bolo mi povedane, aby som tyckou skusil vyrazit nabojnicu. To som skusal, ale s pouzitim nasilia na ake som si trufol som bol neuspesny. Bolo mi ponuknute, ze technik pride na druhy den ku mne domov (60km) prevziat zbran do opravy! To som odmietol, jednak preto, ze som nechcel byt vyzirka a jednak preto, ze som chcel vidiet pitvu mojho pacienta.
Dnes som bol v GP, zbran opravena. Pohnut zaverom neslo preto, ze hlaven zostala pootocena a uzamknuta (zaver cca 2mm vzadu) bolo ju potrebne pootocit, aby sa to cele odomklo postupom, ku ktoremu by mal vyrobca davat vystrahu "Toto doma neskusajte" :). Potom uz isla nabojnica vytiahnut lahko. Cestou z GP som sa zastavil na strelnici, vystrelenych cca 250 ran bez problemov, akurat neodpalenych par LIMITov, ale to je problem streliva a nie zbrane (na zapalke zodpovedna jama).
Navyse mi dnes v GP vymenili vsetko strelivo co som vcera kupoval za ine.
Ta nabojnica stoji za pohlad, bohuzial nemam pri sebe fotak. Bol to prebijanec od ARESu, strela komoly kuzel cervenej farby. Vsetky naboje tejto varky co som pozeral boli blbo zahrdlene.
Zo strany GP uplne perfektny pristup.
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

To je v prdeli s tými nábojmi!!! ... Ani si nechcem predstaviť, že by sa mi to malo stať niekde na súťaži!!! :?
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Mne sa stalo nieco podobne (K100 MK6 "E")... Mal som prebijane naboje (uz ani neviem ake) a pri strelbe mi zrazu neobtiahlo. Najprv som si myslel ze je problem v naboji, ale neslo mi ani obtiahnut. Zaver sa otvoril na cca 5mm. Skusal som ho otvorit silou, ale neslo, a tak kedze trcala hlaven trosku viac, tak som ju zobral do kliesti, zacal otacat a zaroven otvarat zaver... Nakoniec som nabojnicu vytiahol a aj dostrielal este v ten den cca 150 nabojov... Slapala perfektne ako pred tym....



Tu nabojnicu mam doteraz (asi neskalibrovana)




Obrázok
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Chlapi my sa cudujeme ked vyrobcovia daju do navodu,pouzivat len tovarensky vyrobene strelivo.Kazdy s nas tam dal niečo co ani nevedel ci je dobre a hned taketo ch****** :roll: este ze mam precizneho prebijaca.Ozaj tie limity od GP,som par pustil kamaratovi a jemu skoro odpisali CZ75,zasekol,neslo ho ani vybrat,vraj mu aj komoru doryhovalo.Co je to za seriu :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"