Tritium Glock mieridla-problem

iviak
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 14 years 11 months

Tritium Glock mieridla-problem

Príspevok od používateľa iviak »

cawes chlapi.nevie mi niekto poradit mam G19 a dal som nanho tritium mieridla od glocku..problem je v tom ze cielnik uz mam na doraz na lavej strane a streli mi idu stale v lavo t.j. ked chcem trafit 10tku z 20m tak musim mierit na 9tku.nieje problem trafit gong o priemere 25-30cm na 35-40m,ale musim mierit o jeden pomyselny gong v pravo..nevie mi niekto poradit
??dakujem
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa scar »

podla toho co pises ,tak posuvas ten cielnik opacne t.z.,ze ho musis posuvat doprava
iviak
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa iviak »

Cize ,ked mierim na 10tku a mi to taha na deviatku v lavo tak kde mam vlastne posuvat cielnik?lebo uz som s toho chu...
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

cieľnik vždy do opačnej strany ako Ti idú zásahy
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Zapamataj si! Kde muška tam puška sa hovorí :lol:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

..chalani ja mam iny problem. Dal som si vymenit mieridla za origos tritia od glocka a robili mi to v skalici. No a dali mi ich moc dolava asi o polmilimetra a potreboval by som ich dat do stredu, ale nejak mi to nejde. Pri HK som to robil pomaly bez kladivka ale tu na glocku to nejde nijako. Viete mi poradit ako si to sam spravit, alebo to odniest zase do skalice? :roll:
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

iviak: ak je konstrukcia tvojeho G19 presna, tak by si ich mal mat zhruba presne v strede...na G17 som to tiez riesil, az kym mi to nastrelili presne...teraz by som to vedel uz aj ja, ale jednoducho tou "srandou" od GLOCKu si to nastavis hocikde na strelnici, alebo v T&T ti ju pozicaju a mas to.
iviak
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa iviak »

A co je T&T?tam mi pozicaju ako niejaku nastrelovacku?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

T&T ja strelnica v BA v dubravke. A tam maju nastavec na posuvanie mieridiel. A vedia ti poradit a mozes to testovat.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

T&T je strelnica v BA v Dubravke...ak mas cas, tak s marosom mozeme pomoct s tym, alebo popros pana majitela (za pultikom) ci ti to nenastreli, vie dobre strielat a spravi to kvalitne :wink: ak nechces, tak pojdeme s tebou, ja som mal/mam G17 s tritiami a maros15 ma G19 :wink:
ale ako som hovoril, daj to zhruba do stredu, blizsie terc a skusaj nastrelit, 2-3 rany a musis to mat tip-top :wink:
iviak
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa iviak »

dakujem velmi pekne za radu..uz som bol z toho nestastny..zajtra idem hned na to ci bude prsat ,snezit,alebo slnko svietit...ale inac som z PO.este raz dikes...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

....vsak to mas na skok... 8)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mam na G26 tritiovu muchu aj cielnik, original Glock.
Muska bola povodne osadena napevno, po nejakom case sa mierne uvolnila. Nevypadava, jej pohyb je len maly (na presnost mojich ruk to nema vplyv), ale nepaci sa mi to. Bojim sa, ze ju skor ci neskor niekde stratim, napr. pri taseni.

Mate niekto podobnu skusenost a viete poradit, cim muchu zafixovat? Sekundove lepidlo (Loctite) aplikovane z vnutornej strany zaveru sa neosvedcilo, po nejakom case sa mucha znova uvolnila aj s vrstvou lepidla.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

yarco: Da sa namiesto modreho Loctite pouzit cerveny, ale v pripade ze ti casom tritium odide alebo sa mucha poskodi a pod, bude problem ju opat zhodit (bude treba ju nahriat, atd.), a aj s cervenym to nemusi drzat 100%ne (dost tazko sa to v tom zavere dotahuje 'nafest').

Ja som poslednu vymenu musky na G26 (TFO s odidenym tritiom za dalsie TFO) riesil tiez modrym Loctite ale s tym ze som celu musku (TFO - muska je dlhsia/pretiahnuta dozadu) aj hore na zavere podlepil nejakym superlepidlom, a zatial to drzi.


Gunslinger
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Yarco mne sa stalo presne to iste po cca 100rananch a riesil som to zaliatim epoxidom. Inak odprorucaju to aj na cekych forach. Pozor na to Yarco, iba epoxidom a nie tekutym zelezom alebo belzonov. Epoxid dobre fixuje a mozes ho dat popripade dole ked bude treba. Ale s tekutym zelezom tipu belzona nehnes to tam ostane naveky. Cize iba epoxid!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"