Ruger New Vaquero 45Lc -357mag

inspiring_ganguly

Ruger New Vaquero 45Lc -357mag

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Aky mate na tento revolver nazor pre použitie na westernovu strelbu s hlavnou 7 1/2 palca .
Obrázok
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jún 2009, 15:27, upravené celkom 2 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Nikto nič? Nevadi už su vypredane teraz mam na dosah to iste ale v 357magnum ale len 5 1/2palec je neaka skusenosť?
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

skus borisa, ten ho ma. strielal som z toho v 357 a je to parada
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Tak už je doma call 357 5 1/5 palec :D
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

:D Gratulujem, daj foto nech sa pokocham :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Dakujem čoskoro dam ,je zvlaštne že ma aj zamok na mechanizmus spušte ale ked ho chce človek použiť treba dať dole strienku lebo je pod ňou a naspäť našrubovať strienku ale zvonku ho naštastie nevidno :D a ešte som k nemu dostal aj zamok na zamknutie valca :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

caf bum, ja ho mam od roku 2007 a neviem si vynachvalit. uz mam objedneny dalsi v 4-3/4 palci :D

PS. po case ti zacne zliezat mramorovanie. povrch ramu preto cisti len jemne a nepouzivaj agresivne cistidla.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ake čistidla použivaš ? Ake naboje použivaš a aku ma presnosť ? V navode sa piše že nie je potrebne použivať naboje na sušenie čo si o tom mysliš ?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

cistim: vonkasi povrch brunox, vyvrt beretta gun oil. mazem CLP/ brunox. nezabudni jemne mazat aretacnu zapadku valca a taky ten ony bazmek (neviem si spomenut ako sa to povie) ktory otaca valcom.

zbran je presnejsia ako ja. skusal som SB, Prvi partizan, plnotucne aresy. vsetko OK. najpohodlnejsia je vsak strelba s cajickovymi aresmi s laboraciou na urovni .38spl (p. Mongel ti ich urobi na objednavku). .38spl do toho zo zasady nepcham.

susim s nim vynimocne. urcite by mu to nevadilo ale rovnako nezaskodi ak das do komory susilku.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Som z neho nadšeny je fak krasny , mal som v ruke ubertiho aj pietu ale ta spušť na rugerovi ma dostala nič nedre ani neškripe proste parada a celkovo vyzera dosť robustne že bude spoľahlivy.

V návode piše že sa daju použivať aj 357 aj 38špecial ale ja chcem tiež použivať len 357 najlepšie nejake čajičky asi napišem Mongelovi čo do tych 357dava :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

boris aku maš medzeru medzi hlavnou a valcom lebo ja tam nemam na pohlad žiadnu
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

bum napísal:Dakujem čoskoro dam ,je zvlaštne že ma aj zamok na mechanizmus spušte ale ked ho chce človek použiť treba dať dole strienku lebo je pod ňou a naspäť našrubovať strienku ale zvonku ho naštastie nevidno :D a ešte som k nemu dostal aj zamok na zamknutie valca :D
Seba zamkni , aby si už takô nekúpil :!: :wink: :lol: :lol: :lol:

Zajtra zober , prubnem ho ....možno...či...?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Možeš len naboje som nekupoval ,borci zo strelnice slubili že donesu bo tiež chcu skušať :D
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

bum napísal:boris aku maš medzeru medzi hlavnou a valcom lebo ja tam nemam na pohlad žiadnu
medzera minimalna, vole minimalne, nic nedrie, spust paradna. a to vsetko rovno z krabice...

mam aj ubertiho ale ten sa s rugerom neda zrovnavat. ruger dotiahol konstrukciu SAA k dokonalosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"