Beretta 92

inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Andy napísal:Vraj majú Beretty 92 problémy so zamykaním - vraj sa na to sťažuje US armáda. Máte to niekto odskúšané? Aký je to konkrétne problém?
mam berettu fs92 inox ale z takímto problémom som sa ešte nestretol.nemám s nou žiadny važný problém
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Chlapci... pokukujem po tej Beretta Steel-I. Povedzte ze, KOLKO STOJI? :)
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

no, je to naozaj krasne zelezo, mam obavy, ze sa to bude motat okolo 4Otis., vzhladom k tomu, ze stoji 950 dolacov.[/list][/i][/u]
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

fuu, tak 40 tis. to je pekne vela. Inac 950 dolacov je cca. + - 25.000Sk co by som bral. Lenze Ty si myslel asi na cenu na Slovensku. A tá je iná? Ci ako? :wink:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

asi tak, nemam uplny prehlad o cenach Beretty na Slovensku, ale ta cena je o dost vyssia ako konkurencne znacky. Vies, kupujuci si musi zaplatit aj znacku a samozrejme kvalitu. Ale musim faktuznat, ze to je nadherny kus zeleza.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Ved to.. je to jedna nadhera. Som zalubeny :D Som to zacal zistovat, ked budem vediet, hned sa podelim o info. Keby ma niekto predbehol..len smelo :wink:
friendly_proskuriakova

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

zdravim vas...mal by som jednu otazku:
chcel by som kupit Beretta 92 FS Inox...no v inom prispevku mi napisal jeden majitel beretty ze:,,Z berety jsem vystrilel cca 400 ran a pri pokusu o rychle taseni s natazenim jsem si ji nekolikrat zajistil, ta pojistka na zaveru me vubec nevyhovovala´´ no tak som si teraz nie isty kedze sa obavam toho ze ked ju budem musiet rychlo vytasit ze pri natiahnuti by mi istala poistka zaistena a ze by to urcite nedopadlo dobre....tak co vy nato??? za odpoved dakujem

dole mate obrazok ak pomoze

Obrázok
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

dragoboarder
ťažko radiť.Neviem či je tu niekto kto má s Berettami skúsenosti-len tak dostaneš objektívne odpovede.
Pravdou je,že poistka je uložená dosť vysoko a celkovo je objemná.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Treba uznat ze je to kraasavica. To bez debaty. Keby ze mam nejake cashe nazvys tak idem po nej. Hned! Aj ked ta poistka je fakt velka a chcelo by to sa s nou chvilu pohrat, ponatahovat zaver, skusit tasit... zoznamit sa.
friendly_proskuriakova

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

tak to je moja rec...len dufam ze sa mi podari niekde s nou vyhrat,,,,pisal som aj do frana ohladom ceny atd...no uz asi za 3 tyzdne sa s tade nikto neozval a ked som pisal do ceskej beretty ohladom jedneho modelu odpoved prisla do par hodin...
spherixis napísal:Treba uznat ze je to kraasavica. To bez debaty. Keby ze mam nejake cashe nazvys tak idem po nej. Hned! Aj ked ta poistka je fakt velka a chcelo by to sa s nou chvilu pohrat, ponatahovat zaver, skusit tasit... zoznamit sa.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Do frana skus pisat na tuto adresu nitra@frano-zbrane.sk
a do predmetu spravy napis "pani Kocajdova"
Pisal som im nedavno ohladom nejakeho puzdra, vymenili sme par mailov, v priebehu dvoch dni.
friendly_proskuriakova

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

super vdaka za radu,hned napisem!!!pisal som aj do NR,ale mozno to pomoze.vdaka
spherixis napísal:Do frana skus pisat na tuto adresu nitra@frano-zbrane.sk
a do predmetu spravy napis "pani Kocajdova"
Pisal som im nedavno ohladom nejakeho puzdra, vymenili sme par mailov, v priebehu dvoch dni.
elegant_shockley

Príspevok od používateľa elegant_shockley »

chcel by si som sa opytat na Beretu ,lepsie povedane Bruni-85...odporucili by ste my tuto zbran?Je dobra?...nekazi sa nanej nieco?ak mate niekto skusenosti stouto zbranou,napiste my prosim na Icq 270-921-406,alebo na email Gurec14@azet.sk...vdaka...dufam ze my niekto nato odpise:)
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

diskusia k plynovym zbraniam je tu:

http://www.webforum.sk/viewforum.php?f=35
eager_haslett

Príspevok od používateľa eager_haslett »

8)
Naposledy upravil/-a eager_haslett v 13 Jan 2010, 22:18, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"