ZP A okres PD

inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

hnus, hnus a este raz hnus... oni chcu zredukovat A-cka, davaju to len sudcom... jednoznacne porusovanie ustavy... take nieco ako vsetci obcania su si rovni v pravach aj povinnostiach mu asi nic nehovori...

:evil:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Silno sa tvori vyvolena skupina, co silno pripomina tvrdy komunizmus. :( Tomu mam ako rozumiet, ze my ostatny sme plevel? :(
lenochod
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa lenochod »

Inak este dodam, tie tlaciva na internete(vratane MINV) su stare, policajt mi dal ine(na zdovodnenie su tam uz len spominane 3 a pol riadka, druha strana obsahuje len udaje o tom, ci bolo ziadosti vyhovene, pripadne termin skusky a nejake dalsie zapisy od policie). Ale draha vecicka to je veru ten ZP, doterajsie vydavky cinia 75e dokopy u doktorov, 16,50 kolky, 4 ecka fotky a 100eciek benzin co som spalil na cestu :D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

kuro159
pravo nosit /drzat/ zbran na SK neexistuje
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Electron, to mas uplnu pravdu....
...Ustava zarucuje pravo na zivot a jeho ochranu a na majetok a tiez jeho ochranu...tie slova co som pouzil vysie, su prevzate z clankov zo starych diskusii SR, este z obdobia Vladovho panovania a kde sa ktomu vyjadrovali pravnici...a to bol citat jedneho znich. 8)
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

electron: Ale malo by.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

lenochod napísal:Inak este dodam, tie tlaciva na internete(vratane MINV) su stare, policajt mi dal ine(na zdovodnenie su tam uz len spominane 3 a pol riadka, druha strana obsahuje len udaje o tom, ci bolo ziadosti vyhovene, pripadne termin skusky a nejake dalsie zapisy od policie). Ale draha vecicka to je veru ten ZP, doterajsie vydavky cinia 75e dokopy u doktorov, 16,50 kolky, 4 ecka fotky a 100eciek benzin co som spalil na cestu :D
tu torturu u psychologa si absolvovat nemusel, teda, pokial ta k nemu neposlal obvodny lekar... a este prirataj 49,5 € za skusku :(
lenochod
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa lenochod »

Tych 50eur priratam za tu skusku s velkou radostou ak sa mi to podari vybojovat s byrokraciou a zvlastnym presvedcenim policajtov. Nevadilo by mi aj keby ZP stoji 1000eur, len nech to hodnotia na zaklade objektivnych udajov a nie na zaklade toho ze policajt od stola, co ma vobec nepozna, mi povie, ze nemam dostatocny dovod. Akokeby chodil vsade so mnou a dobre poznal cely moj zivot. A to nevedia ani rodicia, kde vsade sa musim pohybovat, nieto este cudzia osoba.

Co sa tyka tych psychotestov, tak som rad, ze som ich podstupil. Jednak som sa dozvedel ako na tom som(vraj vynikajuco, samochvala musi byt), jednak to mozem pouzit ako jeden z argumentov a v kazdom pripade viem, ze nie som cvok :D
Tym viac ma to tesi, ze som testy vyplnal pravdivo a nerobil som ziadne spekulacie.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

lenochod napísal:a v kazdom pripade viem, ze nie som cvok :D
Nechcem naburat tvoj optimizmus, ale psychotest ti akurat povie, ze "v tom case a tom stave si pravdepodobne nebol cvok". :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Psychotesty povazujem za zbytocny byrokraticko-politicky ukon, buzeraciu obcana, su potom zbytocne predrazene poplatky a v neposlednom rade priestor na korupciu a napokon uz to tu raz bolo povinne. A ci si v poriadku sa rozhodne z toho nedozvies. Ako priklad davam kriminalitu v PZ, kde prislusnici to musia absolvovat pravidelne a napriek tomu niektori.... Nemusis ani cez ne prejst, ale dokazes sa drzat zasad (moralnych, cirkevnych, statnych zakonov) a za cely zivot sa nemusi nic zle stat :wink:. Ja bych to cele nechal na obvodaka, tak ako to je, nech ten to posudi a napokon aj bezuhonnost a spolahlivost ziadatela o niecom hovori.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Cobra, prene tak...obvodak by mal posudit ci si ok alebo nie...pokial mas poruchy spravania a si prespekulovany psychopat, tak prejdes aj cez tie testy a tie testy predsa nezarucia, ze zbran nezneuzijes... 8)
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 03 Apr 2012, 23:00, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Populisticky Kalinak nedavno sprisnoval psychotesty u PZ, fakt len populista si moze mysliet, ze tymto moze ocistit PZ!!!(radsej by mali preverovat, alebo pozorovat spravanie svojich zamestnancov s kym sa stykaju a ako sa spravaju a atd. atd.) Psychotesty povazujem za lahko zmanipulovatelne, nadpriemerne inteligentny clovek (IQ tak okolo 120) dokaze tieto testy lahko oklamat, staci sa poctivo pripravovat a precitat zopar kniziek v tematike, naucit sa spravne odpovedat na urcity typ otazok, ktore sa budu aj opakovat, ale v inej forme, spravne zakreslit, dokazat cele testy klamat a psychotesty prejde aj uplne zdravotne nesposobila osoba. Sam som tieto testy niekolkokrat vo svojom zivote obsolvoval a vôbec ich v ziadnom pripade nepovazujem za hodnoverne. Niekedy pacient je na tom lepsie ako samotny psycholog. Ak by sa mali niekedy znova povinne zaviest tieto testy ako v Cechach, budem urcite proti tomu aktivne bojovat (Aj protestami) a ak bude treba, zozbieram aj podpisy na strelniciach na pripomienkovanie noveho zakona o zbraniach a strelive :wink: v pripade ak by sa nedalo dokopy to "nove zdruzenie na ochranu prav drzitelov zbrani"
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

s tými psychotestami u PZ máš úplnú pravdu, nie sú úplne objektívne - ich chovanie - teda niektorých ti dáva za pravdu.....

P.S. C08R4 mimo témy- tie obrázky predtým boli oveľa oveľa lepšie... 8) :wink:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Bionda, mas pravdu, mne sa pacil ten obrazok holej ritulky :D :D :D :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"