4.kolo Oravskej ligy. Istebné 11.10.2009

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

4.kolo Oravskej ligy. Istebné 11.10.2009

Príspevok od používateľa Igoca »

Poďakovanie DUSOVI a DASKE za pekný aj keď upršaný pretek, ale v priateľskej a družnej atmosfére. :D :D :D
Píšem to ako opak z Gun MT. V Istebnom stretli sme sa viacerí ktorí boli aj v Martine. Dokonca tam boli obaja víťazi :!: Perfektná organizácia, bez zádrheľov - boli tam TRAJA/ŠTYRIA lepiči, na cca 20 strelcov ! O 13,oo plus mínus sme mali odstrieľané 4 stage aj s kávičkou. Všetko pod tvrdým dohľadom DUSA :shock: :!: ....ale aj ostatní, ktorí srandovali-zároveň striehli na bezpečnosť a dačo podobné ako v MT by sa NEMOHLO stať :!: Rozhodca by to ROZHODNE NEPRIPUSTIL :evil: a určite nenapísal na web :oops:
======================================
OL Celkovo vyhrali Liptovskí Búchači: 1.Javoš - 2.Bohmer - 3.Kamenský
OL Oravci: 1.Pšitek - 2.Záň - 3.Kováč Roman
OL 4.kolo: 1.Myšiak - 2.Javoš - 3.Bohmer
======================================
Pro Info: Obed platil Kamenský :wink: :roll: :wink:
Pro Edit: Obed Kamenský neplatil :x
:wink: Bohmer sponzoroval varené víno :lol:
Naposledy upravil/-a Igoca v 13 Okt 2009, 09:17, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Ja len stále nevidím na tých popredných miestach medzi liptovskými búchačmi aj nášho Igocu :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

:wink: :wink: :wink:
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Jedno prvenstvo Igoca dosiahol. Ako prvy a zaroven jediny mi zostrelil papierovy terc zo zelezneho stojanu :shock: . Neviem ako sa mu to podarilo a cim to strielal, asi niecim jedovitym :twisted: (protitankovym).

Ja sa chcem podakovat vsetkym zucastnenym za pohodovy priebeh.

A este dakujem za pozitivnu recenziu :wink: . Potesi 8) . Som rad, ze sa vam u nas pacilo. Zavazuje nas to k tomu, aby sme sa snazili aj dalej. Bezpecnost je u mna na prvom mieste. Ak by mi niekto urobil to co ten pan v MT, tak by okamzite dostal DQ. Igoca doviedol strelca zaciatocnika a prezieravo ma nanho upozornil. Odsledoval som si ho a bezpecne previedol pretekom. Musim povedat, ze bol dobre rozklepany. Adrenalin je svina. Ale este zo par pretekov a bude OK.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zhodou okolnosti nebezpecneho pana s MT som dnes stretol,pozeral na mna ako na...,debila co ho buzeroval :roll: niekto nerad bere upozornenia :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"