K100 alebo Sig SP 2022

inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Ja vždy opisujem iba to čo mám. Nikdy som neopisoval niečo čo má niekto iný a ja som iba počul ako funguje!!!!
Takže K100-ku mám a to, že je kazová a že všetky náhradné dieli treba prirátať k nákupnej cene a cena bude vyššia ako SIG je absolútny nezmysel!!!
Zatiaľ som na ňu nekupoval nič a dokážem sa vyrovnať strelcom zo Siga!!!
Iba toľko z mojej strany. 8)
friendly_colden

Príspevok od používateľa friendly_colden »

Už to tu chvíľu sledujem a pomaly mám dojem,že lepšie zbrane ako sú SIGY asi neexistujú.Nie som nejaký znalec, zo SIGA som doteraz vystrelil len niekoľko rán a myslím si že SIG je kvalitná zbraň,ale aj za veľké peniaze a to si asi nie každý z nás môže dovoliť.Mám K100 sériu F kúpenú 04/2008 a doteraz som s ňou nemal ani jeden problém aj napriek tomu, že strieľam len vlastné prebíjance. Dokonca som sa pokúsil prebiť aj hliníkove nábojnice a z asi 150 ks bolo po streľbe asi 50 roztrhnutých.Naprie tomu K100 fungovala bez problémov.Takže tieto apatie voči Kačenám sú pre mňa ťažko pochopiteľné.
sando
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa sando »

Dik zs prispevky

pre mňa je dôležitejšia spolahlivosť zbrane ako takej (pri fabrickom strelive aj keď aj tam sa nájdu nepodarky) ako schopnosť "požrať" a vydržať hocičo zaujímalo by ma či K100/P1 je konštrukčne a kvalitov výroby ok pre zabezpečenie spoľahlivosti pripadne porovnateľná so sigom?

len ta mimochodom nie je to s tými AL prebíjancami o držku?
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

mam odskusanych 14 druhov streliva, bez problemov- aj s roznymi typmi strely. Zerie vsetko. Sig som nemal neviem porovnat. Zatial zrala vsetko co moj Glock :D
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Mam Siga a mal som aj Kacenu. S K100som mal dokopy asi len tri zadrzky ale to bola bud chyba streliva, alebo chyba strelca. So Sigom som mal doteraz iba jednu a to bola chyba streliva.

Pre mna je lepsi Sig pretoze mi lepsie sedi v ruke a ma kovovy ram. Preto som aj predal K100 - nejak mi nesedela v ruke a vadil mi plast.

Tot vsjo...

P.S.: Len musim dodat ze po odskusani Siga som sa stal vysoko Sig pozitivny.... :twisted: (..a je to nakazlive vsak Rob999 a Sig1)
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

to Butvin: Michal viem o com hovoris. A to ti ukazem v Cachticiach nenormalnu lahodku :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"