HS9 - vlákno ku recenzii na www.e-zbrane.sk

robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa robogti »

Majú ju v Košiciach v Armyshope na Južnej triede vo viacerých prevedeniach. Škoda že ani tam to nemajú vyskúšané, ale za tú cenu sa myslím čoskoro nájde niekto, kto ju kúpi a dá info z prvej ruky.
Keby boli love, tak hneď po sviatkoch idem po povolenie, No nane love, nane laska :lol:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa dirty harry »

mne sa to páči, čas ukáže či je to dobré. ale osobne z glocka som nikdy dobrý pocit nemal, mal som stále pocit že v ruke držím odistený granát, vďaka tej spúšti.V prípade HS mi pripadá kombinácia dlaňovky a podobnej spúšte viac safety, mne osobne.
Isto si z toho pôjdem streliť, mám rád keď sa mýty búrajú. Neočakávam že by som mal podobný pocit ako z glocka.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

dirty harry:
Ked ju uz drzis v ruke, dlanova poistka je vyradena, ale Glock ma na rozdiel od HS/XD len ciastocne predopnuty udernik. Takze s tym odistenym granatom su si v lepsom pripade fifty-fifty. :)


Btw. V tej recenzii ma pobavil vyrok:
"čím predídeme neželanému vypusteniu zásobníka počas sedenia v reštaurácii alebo v aute".
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Springfieldy som nedávno videl na pulte v bratislavskom Hermesi, mne sa celkom páčia. Jediné čo nepochopím je, ako len mohli v 21.storočí začať vyrábať pištoľ s jednočinným režimom :!: Aj keby mala neviem koľko poistiek. SA u novo vyrobených zbraní akceptujem len u klonov "historických" typov, čo je dnes už asi iba ""1911".
friendly_pike

Príspevok od používateľa friendly_pike »

obzeral som V Hermesi HS-9. Krasne zbrane, ergonomicke, cena super, vraj kvalitne. Ak by som nenasiel mojho vysnivaneho Walthera P99 za dobru cenu, siel by som do HS-9
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

Pani vlastni niekto XDM v lugri v BA? uvazujem o tejto hracke.
inspiring_torvalds

Príspevok od používateľa inspiring_torvalds »

mal som to čudo v ruke, prvy dojem, nepodarena napodobenina Glocku...co sa tyka spracovania "vnútra"...sťa by mesačna krajina, povrchova uprava biedna, odpor spúšte nerovnomerný a a snad mozno aj 40N. Ohladne dlaňovej poistky, pri jej zatlačení vydávala pazvuky /vŕzgala/ :twisted: Len nech ho Gaston Glock nedostane do rúk , asi by zinfarktoval :lol: :lol: :lol: A co sa týka ceny, za tú cenu za akú prezentujú zbrane HS, za to má triezvo zmýšlajúci človek Gčko. THE END
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

no, o rovnomernosti odporu spuste z vyroby si moze aj Glock nechat len snivat :wink:
inspiring_torvalds

Príspevok od používateľa inspiring_torvalds »

a čo sa týka recenzie na e-zbrane.sk, veľmi okaté prihrievanie polievočky predajcovi tých "zázrakov" firme W.A.R. s r.o. :lol: :lol: žeby pá Mgr. dostal jeden kúsok nadomov? :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

odpor spuste namerali 2,5 - 3,17 kg, co je standard u tohto typu zbrani, kde si prisiel na tie 4kg?
inspiring_torvalds

Príspevok od používateľa inspiring_torvalds »

to gewehr: Glocky mám doma dva a ani jeden nemal taký otrasný chod za nova ako toto čudo. Týmto nechcem chváliť Gčko, ani jeho spúšt nevyhovuje kazdému, ale je to iný Class v porovnaní s HS, nehovoriac o možnostiach prispôsobení si Gčkovej spúšte vid doplnky
inspiring_torvalds

Príspevok od používateľa inspiring_torvalds »

tak ked sa ideme bavit o tom čo je napísané v RECENZII tak sa podme :D :D no prisiel som na tych 40N tak, ze som niekedy dávno pradávno mal CZ 100, a tá mala odmeraných cc 40N a HS je jej veľmi podobný aj ked nieje DAO samozrejme.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

tak skus realne ten odpor zmerat, 40N je len tvoj odhad. Mam STI Trojan, podla popisu vyrobcu ma tak cca 1,3 kg, par ludi co ho chytilo do ruky tvrdilo, ze ma 2 kg, niektori dokonca len 0,6 kg a boli to pani strelci s 30 rocnymi skusenostami. BTW odpor spuste sa po par sto az tisic vystreloch u kazdej zbrane znizuje, takze sa realne daju porovnavat len rovnako zabehnute zbrane a nie pultovka a pistol po par tisic vystreloch. Moj Glock mal novy otrasnejsi chod spuste ako cokolvek ine.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Marek Z napísal:Moj Glock mal novy otrasnejsi chod spuste ako cokolvek ine.
tak k tomu sa pridam, a myslim, ze na tomto fore by som nasiel minimalne este jedneho co by sa pod to podpisal :D hSko som v rukach este nemal :wink:
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

Keď bude "dobrá konštelácia hviezd" a páni z W.A.R.-u dajú, možno si aj z HS-ka puknem. potom sa rád podelím o dojmy...

rikyy tá recenzia na HS sa v ničom nelíši od ostatných recenzií...
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "