K100-K22, Nova-Komis

eager_chatterjee

K100-K22, Nova-Komis

Príspevok od používateľa eager_chatterjee »

Zdravim Vas chlapi. Idem si kupit svoju prvu zbran a skutocne neviem ako na to...Spociatku som bol(a stale som)uneseny Waltherom P99 ale cca 800€, no neviem. Potom som rozmyslal nad kalibrom .22 konkretne Waltherom P22, ale ked som ho mal v ruke,zdal sa mi mrnavy. Glock vraj kope a popravde mi moc nepadol do ruky. Cakam na gp MK7cku, ktora by mala byt na pultoch po vystave cca o 2 mesiace. Posledna vec co ma zaujima, je kupa starsej zbrane riskom? minimalne kvoli zaruke ma to moc nelaka. Diky za odpovede :wink: . Marek
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Kúpa staršej zbrane nie je riskom, ak vieš čo kupuješ. Ak sa v zbraniach trochu vyznáš, dôkladne ju prezrieš a pokiaľ možno vyskúšaš na strelnici (nie 5-10, ale 50-100 rán), nemal by to byť problém. Ak to však má byť tvoja prvá a ty sa v zbraniach ešte príliš nevyznáš, tak je väčšie riziko, že nekúpiš dobre. Samozrejme, môžeš poprosiť známeho o radu, aby ju išiel kupovať s tebou.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

najlepsie je vyskusat. glock vraj kope? no mal som K100 aj Glock a subjektivne mi kopala K100 viac. Kupoval som posledny mesiac 2 zbrane z druhej ruky a staci prehliadnut a vyskusat na strelnici. Seriozny predajca ti to umozni.Potom zistis ako ti sedi a kope.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:08, upravené celkom 1 krát.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Na druhej strane, čo sa K-100 / K-22 týka, tak ad1 vydrží veľa, hlavne hlaveň čo je asi jedno z najdôležitejších (kadejaké kolíky a pod. srandy nie je problém kdekoľvek zohnať) a ad2 servis na K-100 je priam božský. Jaro Kuracina ti bez problémov na kačene spraví čokoľvek. Výhoda je, že je v strede slovenska a venuje sa svojím zákazníkom a hlavne svojím výrobkom. Každopádne ak sa veľmi nevyznáš, tak sa s niekým spolči a vezmi ho na obhliadku. Ak budeš mať nejakú ponuku, napíš sem alebo na GP forum a určite ti niekto poradí čo na ktorej zbrani pozerať a ako a načo si dávať pozor. Držím palce a neboj sa jazdených zbraní. Inak ako tak v poslednej dobe čítam inzeráty tu na webfore, tak kopa zbraní je za výbornú cenu a sú prakticky nové, odstrieľaných 500 až 1500 rán je ako najazdených 2000 km na novom aute :D
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

suhlasim so sanom.

osobne vsak neodporucam zacinat s .22 pokial nemas zaujem venovat sa mierenke. pre zaciatok kup akukolvek sluzobnu zbran v lugri a casom zistis kam ta to bude lakat. pri jednej zbrani aj tak nezostanes :)
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

sano to, ze je to vyhode v strede Slovenska je pre mna nevyhoda, 200 km hore dole je pre mna dost. Moj cas je drahy. Koliky nie su zanedbatelna zalezitost a ostatne drobotiny tiez nie, akurat nasieraju a nasieraju. Stoji to kopec casu a nervov. Kazdy nie je domaci kutil ani zbrojar aby to robil v ramci zabavy. Zabavu si predstavujem inak.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:08, upravené celkom 1 krát.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Marek Z »

ja som ale z BA, do KE je to 450 km :D
eager_chatterjee

Príspevok od používateľa eager_chatterjee »

Ja som zo Ziliny, a aj ked pracujem vo Viedni, nie je to az taky problem. Nemam Bohuzial nikoho znameho so zbranou natolko, aby som si poslusal vystrelit z roznych zbrani. Ste niekto zo Za alebo okolia taki, co by nebol skupy a dal mi zapukat z nejakej krasotinky? To ze naboje si kesnem ani nebudem spominat...
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

a veru slak ma ide trafit z toho ake dobre ponuky teraz su. naozaj sa da dobre kupit strielana k100. k22 musi dostat ocelovy zaver a zadobniky ala kadet potom bude naj.
dolezite je aby k100 bola bez domacich ladickych zasahov.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Teraz nie je sezóna, ale odporúčam ti sa prihlásiť na akciu, ktorú organizováva škemro v senici. Veľa skvelých ľudí, ešte viac zbraní a tam by si si skúsil určite všetko. Spravidla je to celodňová akcia s opekaním, kecaním a strieľaním.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1610
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

Pripadne to konci vo fajn restike :wink:
No koncom mesiaca uz pojdem pracovat, takze najblizsie stretko bude az v marci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"