ZP sk A v DS

friendly_napier

ZP sk A v DS

Príspevok od používateľa friendly_napier »

Zdravim Vas! Ma niekto skusenosti s OR PZ v Dunajskej Strede vo vybavovani zbrojneho preukazu skup. A? Kamarat vybavuje A-cko a podal ziadost s odovodnenim ze ,,ochrana osoby a majetku s ohladom na moje zamestnanie z coho vyplyva ze sa mozen stat potencionalnym tercom utoku,, a pridal potvrdenie od zamestnavatela ze pri sebe na datovom nosici nosi osobne udaje/uctovnictvo a udaje o mzdach zamestnancov viacerych PO a FO/. Vraj policajt hovoril ze to nestaci a najvacsou pravdepodobnostou to vratia na doplnenie, lebo o prijati rozhoduje komisia. Co ma urobit ked budu chciet doplnenie? Stacilo by dalsia potvrednka ze nosi hotovost notebook a ma hmotnu zodpovednost?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Neviem preco robia take caviky s tymi Ackami...do riti aj s nasim skupinovanim...toto mame uz asy iba u nas...
Nechapem preco slusnemu cloveku robia na Policii problemy a vsakovakym ,,podnikatelom-mafianom,, bez problemou vydaju povolenie aj na bojovu stihacku ci nakup tanku...a slusny volic-obcan musi furt nieco dokladovat a pri tom to nema podporu v zakone... :evil:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Podla mna uz v tomto pripade boli splnene vsetky podmienky vydania Acka...takze neviem co este chcu...
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

kuro: pre pocit dolezitosti a mozno, ze jeho priezviko znie prilis slovensky. ktovie?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

toth?
friendly_napier

Príspevok od používateľa friendly_napier »

Teraz sa podrzte!!! Doslo mu naspat ziadost o doplnenie...ze odovodnenie je na sk. C!!! Ti martania v DS maju ale nazory :lol: Uz si vybavil u zamestnavatela potvrdenie o hmotnu zodpovednost o auto notebook a kreditku...pondelok to ide posielat dorucenkou na ORPZ.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"