Zakon o obchodovani s vojenským materialom-vyklad

klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 11 months

Zakon o obchodovani s vojenským materialom-vyklad

Príspevok od používateľa klingy »

Zdravim Vas - potreboval by som podarit s vykladom zakona o obchodovani s vojenskym materialom a jeho prilohy kde su uvedene jednotlive typy vojenskeho materialu konkretne "VM5 Riadenie a kontrola paľby a súvisiace výstražné a signalizačné zariadenia a systémy; testovacie a zoskupujúce zariadenia a prostriedky obrany, špeciálne konštruované na vojenské účely a ich špeciálne konštruované súčasti a príslušenstvo:"

bod a znie: a) Optické zameriavače zbraní, počítače pre bombardovanie, zameriavače strelných zbraní a riadiace systémy pre zbrane.

a teraz moja otazka znie spadaju pod tuto kategoriu aj puskohlady pre lovecke a sportove zbrane?

chcel by som totis ako zivnostnik nejake doviest a nasledovne vyviest...
staci mi na to zivnost na malo/velkoobchod....

Nema niekto presny vyklad...

Dik za nazori...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nie ,nejde o VM
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

dik electron za rychlu odpoved...
a este jednu otazocku daju mi na ministerstve nieco take ako je vyklad zakona (samozrejme v pisomnej forme) kde napisu ze nejde o vojensky material?

Pokial to je ako hovoris tak za par mesiacov by som mohol oficialne na trh puskohlady ktore sa vyrovnaju tomu najlepsiemu na trhu ale za lepsie peniaze...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

vyklad zakona ti MOSR neda,nerobia to.
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

a kto mi ho potom moze dat?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

jedine nejaky pravnik, resp. znalec ,ale podla mna je to zbytocne.Znamy ma obchod a dovaza optiku /accushot/ priamo z USA,/akurat tam si musel vybavit nejaku licenciu/
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

no este pozistjem co to...
Ja idem presne opacnym smerom jedna nemenova krajina (nie nieje to Cina, Slovensko-USA)
klingy
častý prispievateľ
Príspevky: 1588
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa klingy »

tango sak to je to preco robis osnovu :wink: len toho musim zobrat viac nez som myslel tak to musim odpratat do zahranicia
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"