CZ ano alebo nie? poradte...

miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Nie každému ale musí vyhovovať mini pažbička. Aj keď síce sa dá dokúpiť na zásobník tá botka, pätka či ako sa volá ten fras :D ani to ono nemusí stačiť na pohodlné strieľanie. Veď vyskúša chlapec a zreferuje nám dojmy :)
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Hmm :wink: CZ nevysli s mody,na sutaziach IPSC ich pouziva viac ako polovica strelcov.Je pravda ako ju mam zbran nenosim :cry: ale glockom nepokazis nic,nech ti hlavne sedi.Ked sledujem aka je situacia na Slovensku asi si budem musiet aj ja nieco od glocka zadovazit na nosenie :wink:
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1439
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Ale veď nejde vôbec o nič. Zbraň si nikto nekupuje na celý život. Ak sa ti nebude hodiť, vymeníš lahšie, ako manželku, a vôbec nebude žiarliť, ak budeš mať aj dve-tri bokovky.

Na prvé oboznámenie sa dá v pohode kúpiť aj staršia zbraň za polovicu ceny novej zbrane. Na staršej zbrani človek pri dalšom predaji tolko nestratí a nie je jej tolko lúto...... :wink:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Balistik, píšem že CZ-ty sú obľúbené hlavne u strelcov, bežní užívatelia uprednostňujú určite iné značky :-)

BKSL, kúpou toho predĺženia pažbičky dostaneš akurát o 1,5 cm kratší G19 :)

Navyše zohnať ojazdenú 26-ku bude asi väčší problém ako 17-ku, alebo 19-ku.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Asi som ta zle pochopil,o.k :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

No ved, kupit G19 a skracovat karbobruskou podla mna nie je ta spravna volba :-)
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Myslím že tých 1,5 cm na dĺžke zbrane nič nerieši :-) Navyše dlhšia hlaveň je len výhodou :)
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Je všeobecne známe že patrím do kategorie Kačenárov takže sa vyjadrím len ku K100. Vlastnim verziu Mk7, mám z nej vystrelených cez 1000 včeličiek, mám ju aj na nosenie aj na IPSC streľbu a zatiaľ som nemal najmenší problém. Spolieham sa na nu na 100% a kludne do nej vložim aj svoj život./mám na mysli jej spoľahlivosť/ :D
Vynikajúco mi sedí v ruke a strieľa sa mi skvele. Presná,spoľahlivá a bezporuchová. :D Asi som trafil správny kus. :D :D Ale nie - tieto nove série su bezporuchové a podľa mňa spoľahlivé.
K100 - Forever :!: :!: :!:
Používateľov profilový obrázok
Next
prispievateľ
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Next »

Súhlas s bzucom :wink:
eager_gates

Príspevok od používateľa eager_gates »

Prehodil som s p.Lihanom (obchodnik GP) par emailov a rozpravali sme sa o poruchovosti, priznal ze prve serie mohli mat nejake muchy, ale tieto posledne od roku 2009 su vraj v super funkcnych bezporuchovych prevedeniach... Precital som X odkazov na forach... Dojem z K-100 mam v celku dobry podla zratanych + a - od pouzivatelov, len mi pripada ze K-100 si kazdy kupuje aby tam mohol menit vsetko co sa da v ramci tuningu. Dalej mam nejasno v jednej veci... Kamarat ma CZ 75 P01 za par rokov co ju ma ju vraj neolejuje necisti nejak a stale maka, Na temach o Glockoch som tiez nepostrehol nejaky servis a staranie sa o zbrane... no u temach s K100 citam stale olejovat, hrdzvie nejaka cast.. treba to premazat atd... Je to preto ze slovaci potrebuju pisat o slovenskom vyrobku viac ako o nemeckom? Alebo naozaj treba K100 premazavat olejom a Glock toto "nevyzaduje" lebo je neznicitelny?

Z doposial ziskanych info som nakloneny pre toto:

GP Model P1 na rame Mk7
http://www.grandpower.eu/index.php?page ... Itemid=119

... ale este nieje rozhodnute: ako povedal kamos:: nekupujes PC :shock:
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3112
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

alco: k100 má princíp uzamknutia rotáciou, v tom mieste je nutné mazanie, hrdzavieť ti nebude, maximálne tak mieridlá. Glock je postavený tak aby fungoval aj bez mazania. daj si na youtube vyhladávať glock torture test a uvidíš. CZ a K100 je na mierenku vhodnejšia, glock je pracovný nástroj, kladivo ktoré vydrží hrubé zaobchádzanie a bude fungovať aj na sucho...
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

No páni musím s vami súhlasiť v tých Glockoch :wink: - ja som mal HKčko (hoci bolo fajn a aj sa mi viac páčilo, bolo v podstate spoľahlivé tak ako glock, ale aj tak išlo preč) - zaľúbil som sa do jednoduchosti, spoľahlivosti, nízkej váhy, nízkej ceny všetkého čo sa Glocku týka a hlavne do rôznorodosti - nájde si tam asi každý to svoje - hlavne čo sa týka veľkosti a ráže - ja mám Glock 19 a môžem ho len pochváliť, ideálna zbraň pre začiatočníka a teraz najbližše zvažujem kúpu Glock 26ky a neskôr Glock 30tky v 45 ACP 8) lebo tá je mi nehorázne sympatická :lol: . S CZ a K100 síce skúsenosti nemám ale ak sa pozriem na svet a zhodnotím koľko ozbrojených jednotiek, či už policajných alebo aj armádnych má vo výzbroji Glock a koľko CZ a K100 (CZ tuším jedine my a pár ďalších nízkorozpočtových a konzervatívnych krajín :wink: :D a K100 zatiaľ nemá ani jedna ozbrojená zložka pokiaľ viem) tak ja osobne zverím svoj život a peniaze Glocku. Hawk dohovoril som :wink:
eager_gates

Príspevok od používateľa eager_gates »

A je doma... GP P1... po dlhšom čase som sa rozhodol a kupil. zatial vystrielanych len 100 nabojov. Problemy žiadne, radosť veľká, už len naučiť sa trafit cieľ... :shock:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

STI LS9 alebo STILS40.
STAR FIRESTAR M243 - v komise
Alfa Iron Defender: http://maloobchod.alfa-proj.cz/zbrane-n ... -s47523616
na Slovensku Hunter Bogdan N.Zámky, ale objedná Ti ju každý obchodník. Pozor na cenu
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"