2.10_Majstrovstvá SR v ŠSS

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

2.10_Majstrovstvá SR v ŠSS

Príspevok od používateľa Igoca »

Poraďte, ...obrátilo sa na mňa zopár kolegov - 4ks - či neviem , ako je to s nomináciou na M_SR_ŠSS. Džeky mi poslal email, kde píše, že prvých 30 - podľa pravidiel v ŠSS a Majo zas, že prvých 25. Raz som poradil, že-30 :cry: a raz 25 . :oops:
Dvaja kolegovia ma posielajú do prdele :wink:
viď Súťažný poriadok bod 3:Na základe súhrnnej výsledkovej listiny v ligovej súťaži určuje nominačná komisia v zložení Rada ŠSS a ŠTK SSZ nomináciu pretekárov na Majstrovstvá SR v ŠSS. Nomináciu získa prvých 30 pretekárov, ktorí sú členmi SSZ a zúčastnili sa - odstrieľali - minimálne 3 ligové kolá. Rozhodnutie nominačnej komisie je konečné.. je písané, že 30, ale na: http://www.situacnastrelba.estranky.cz/ ... a-2010.pdf je nominovaných 25.
:wink: Takže som poradil dobre obom :wink: i keď osobne si myslím, že "Rozhodnutie nominačnej komisie je konečné".
Naposledy upravil/-a Igoca v 27 Sep 2010, 21:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Idu byť majstrovstva a parkury nikde :?:
friendly_elion

Príspevok od používateľa friendly_elion »

Smernica č.1/2008 SÚŤAŽNÝ PORIADOK Športovej situačnej streľby hovorí jasne: Nomináciu získa prvých 30 pretekárov, ktorí sú členmi SSZ a zúčastnili sa - odstrieľali - minimálne 3 ligové kolá. K tomu nie je čo dodať. Písal som do klubu MAGNUM meil a pýtal som sa konkrétne na pravidlá, no žial, neozvali sa mi. Nerozumiem. Meníme pravidlá ako sa nám chce? Je to účelové? :?:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Určite sa ti ozvú, mne sa ešte nestalo , žeby mi neodpísali .... :)
Skús sa priamo obrátiť aj na p. Rétiho .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mozno bude jedno nominačne miesto volne,prisla mi važna rodinna udalost neviem ci pridem. :cry:
friendly_elion

Príspevok od používateľa friendly_elion »

Ahoj Balistik. Tu nejde o jedno miesto, len sa mi zdá, že za chvíľu nebudeme chodiť strielať preto, lebo nás to baví, že sa tam stretávame niektorí už pár rokov ( ešte starý dobrý MT, Tekov, RS ), ale za chvíľu tvrdá komercia, ktorá nás bude čiastočne obmedzovať. Za chvíľu budú chodiť strielať len "športovci z horných 10 000 ako sa hovorí "stále nám bude niekto všeličo meniť, nariaďovať. Je to pekný šport. Tak to nekazme. Keď sa raz niečo dohodne, malo by to byť záväzné a platiť pre všetkých. A to ešte bude sranda ako dopadnú samonabíjacie zbrane.
friendly_elion

Príspevok od používateľa friendly_elion »

Ozvali sa. Vraj to bolo odsúhlasené ešte minulý rok a údajne to bolo už aj tento rok prezentované. Zatiaľ neviem o nikom, kto by to vedel. Nikde som nič oficiálne nenašiel. Podľa mňa to nie je fér.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

teda parkúriky vyzerajú viac než fajne až na malinkú výtku, totiž nie je zvykom postaviť parkúr, ktorý by mal viac než 32 rán... ale aspoň vyhádžeme všetko, čo nám zostalo po šuplíkoch, nie? :wink: už to vidím, ako si ideme zabezpečovať asistentov, aby nám počas riešenia parkúru č. 1 hádzali ďalšie a ďalšie zásobníky :)
teším sa jak malý jojo, akurát, keď porátam železá, tak mi nie je zrovna do spevu a už hľadám na Shadowe gombík na pridanie volume, aby sa zase netvárili, že nepočujú :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dakujem vštetkym usporiadatelom,rozhodcom,kolegom na stage za krasny pretek.Bolo naozaj super,gratulujem aj vitazom.Marek dnes si isiel super,dokonca aj mne sa celkom darilo v tak silnej konkurencii aka tam bola.Este raz vdaka,na buduci rok ak ten hore da, sme tam znova celý team.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

super pretek, perfektná organizácia nielen tohto preteku, ale celej sezóny, za čo patrí usporiadateľom a všetkým činovníkom moje veľké ĎAKUJEM! najviac ma však teší, že po včerajšku má WFC dvoch majstrov Slovenska - v kategórii žien vyhrala pištolníčka - srdečná gratulácia, a v kategórii mužov ... to si už nepamätám :wink:
ďakujem všetkým za podporu a nádherné zážitky počas celej sezóny. :D
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Marek....no yo, no...to je take ako ked skoncim druha z troch...pre mna rovna sa predposledna....co uz...beriem s humorom... Ale tebe blahozelam, mas to zasluzene :wink:

Pretek bol pekny, rozhodcovia fajni, vsetko super.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"