Glock (17) preco ano, preco nie..

inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

diky moc skusim
P.S. - riadim sa heskom piš jak počuješ :idea:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Tema K-100 je nekonecna ako jej reklamacie :P
Ale aby sme dodrzali temu glock je glock...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Na K-100 su reklamácie :roll: ,ale nehovor :twisted:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

chlapci, s tou K100 ste uz trapni :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dobre, ja som nič zle nepovedal iba fakty s praxe a vidíme ich často,ale budem ticho lebo nás tu zatrhnete :cry:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Pomoooc chcu nas umlcat :(
OK predam glock kupim kacenu a budem drzat hubu :wink:

Igoros neber to tak tragicky je to len forum niekto je za niekto proti a myslim ze zdatnejsi sa nedaju zmiast nasou kritikou a kupia si to co uznaju za vhodne...
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

noacoak napísal: Igoros neber to tak tragicky je to len forum niekto je za niekto proti a myslim ze zdatnejsi sa nedaju zmiast nasou kritikou a kupia si to co uznaju za vhodne...
Ja to neberiem tragicky, kazdy ma narok na svoj nazor, aj ked nemusi byt spravny. Ako jeden z moderatorov tohto fora nemam nic proti konstruktivnym debatam na danu temu a nieraz to tu bolo ako na divokom zapade, nikdy som sa nesnazil to stopnut, ved toto forum mame, aby sme diskutovali. Moja reakcia v tejto teme bola taka aka bola z dovodu, ze tu sa nemalo jednat z tvojej strany o ziadny pokus viest debatu v danom probleme ale o rypanie :lol: , tak isto ako si rypol do temy HK vs. Glock. Lenze HK pozitivni ta rychlo poslali kade lahsie :lol: .
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

igoros...
Nemam co dodat tvoje pismenka pod ciarou hovoria za vsetko :D
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Pani preco sa navazate do Kacenky.
Tej predsa este nikdy nepraskol zaver ci hlaven. :wink:

Na jar idem robit velky test K100 vsetkych verzii od A az po poslednu a potom sa mozte v nejakom odbornom casopise docitat vysledok.
Na porovnanie urcite vezmem aj par Glockov a nejaku CZ.
Urobim to veeeelmi rad aj kvoli Vam.

Poznam vela prevadzkarov strelnice co si kupili A verziu a odvtedy kydaju na K100.

Ja sa len zamyslam ako skoncili G-cka na MS IPSC v Bali :?:

Neuveritelne :!:
Stymi rachotinami od GP sa dozavadovali k 3 miestu v tymoch.

Ale G sa urcite prestrielalo vyzsie. :wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

je uplne jedno kam sa dostriela ktora zbran na MS v akej kolvek sutazi. Ide o znacne odlisne zbrane od tych, ktore clovek kupi bezne v obchode. A je jedno, ci je to K100, Glock alebo ktorekolvek ine znacky. Na kazdej, ktora bezne striela na takychto sutaziach je co to "dopilovane".
Takze kupovat zbran na bezne strielanie (teda nerat s dodatocnymi upravami po kupe) podlavysledkov v MS IPSC je ako vyberat si auto podla vselijakych rebrickov spolahlivosti v casopisoch. Uplne bezpredmetne.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Michal-Tak ten test može bit zaujímavy,keby to bolo niekde bliššie ako divak by som sa rád pozrel :wink: Asi tam zavolame aj Kačenkarov od nas čo maju dvaja C serie nech sa pozru na spolahlive Kačeny možno. :lol: Som si vedomí že nove serie su už celkom o.k,za nejaky čas možno po nej poškulim,ale ešte počkam.Ohladom MS na BALI,nebol tretí v divizii production Robert Vogel,nastupca Sevigniho :twisted: Ono ako stale tvrdím dobry strelec strelí aj s lopatou,tam je to už o peniazoch ktorí vyrobca si koho podchytí.Ako viem tak Adam Tyc vyhral nejake majstrovstva aj s Glockom :wink: Tyc ma dar pohybu vie sa perfektne premiestnovat,pohybovat,ako ho ospevuju tri nabojnice v lufte,ak maš rad čo len trocha rychlejšiu strelbu tak vieš že to až take tažke nieje.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

podla vysledkov v MS IPSC je ako vyberat si auto podla vselijakych rebrickov spolahlivosti v casopisoch. Uplne bezpredmetne.
Nesuhlasim stebou :!:

Vsetky automobilky si testuju svoje vyrobky a zlepsenia v serialoch MS ci uz je to F1 alebo Realy... .

Toto je ukazovatel kvality a spolahlivosti a vysledky z trakychto "testov" sa nasledne aplikuju do seriovej vyroby. :wink:

Je to jeden s najlepsich ukazovatelov :!:
nebol tretí v divizii production Robert Vogel,nastupca Sevigniho
Aj motyka niekedy vystreli :!: :lol: :lol:

Podla mna ma Kalach a Glock vela spolocneho.
Lacna plechova vyroba, velke vole, ktore zabezpecia relativne dobru funkcnost, masove nasadenie ale konstrukcne nic extra.

Je mnoho zbrani ktore prevysuju Glocka a o nich sa tu tak nerozplyvate.

Ale nech zije Glock :!:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Michal- keby sme mali peniaze na ine značkove mašiny -neboj aj s inou značkou by sme sa rozplivali,rozhoduje cena,kvalita.Ozaj ale Glock ma zaradenie viac menej na služobne učely.Tie všetky špecialne jednotky,agenti a spol,su asi magori že ich maju že :lol: Nech zoberu inu nemenovanu už by tu asi neboli :twisted: K-100 šport ano,ale do služby nie,riešit zavady v akcii na to čas neni :lol:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Michal1 napísal:Vsetky automobilky si testuju svoje vyrobky a zlepsenia v serialoch MS ci uz je to F1 alebo Realy...
Toto je ukazovatel kvality a spolahlivosti a vysledky z trakychto "testov" sa nasledne aplikuju do seriovej vyroby. :wink:

Je to jeden s najlepsich ukazovatelov :!:
tak to je prudky omyl, medzi seriovou vyrobou a zavodnymi specialmi su diametralne rozdiely. Ako v zbraniach, tak v autach. Vyskusane.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3112
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

Michal: v niečom máš pravdu, automobilky naozaj skúšajú v motosporte nové materiály a technológie, ale nie preto aby ich (ak sa osvedčia) zaviedli do sériovky. Automobilka si na základe týchto výsledkov odvodí ako najviac môže "odrbať" materiál a technológiu aby auto zajazdilo xyz km a aby maximalizovala zisk.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"