Lov skodnej so vzduchovkou

inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

dnes doobeda som strelil 6-tich skorcov......zeru mi ceresne!!!
Naposledy upravil/-a inspiring_mclaren v 10 Aug 2009, 14:27, upravené celkom 1 krát.
vigorous_borg

Príspevok od používateľa vigorous_borg »

Zdravim aj ja mam na dvore vela potkanov,lebo sused ma po celej dlzke plota cca70metrov drevo a to je raj pre potkanov a taktiez chovam psov a ked je GOOD DOG DAY tak mi chytia aj 4roch za den a to je pekny humac,ale chvala bohu to nezeru a ked ich krmim tak tie kurvy (potkany) normalne vyliezaju a cakaju ze aj im dam zrat a ked davam kosti alebo meso tak to je vtedy sila!!!

A najhorsie je ze nemam vzduchovku,ale kupim bud u nas alebo v CZ!
Ak ma niekto tip poradte zbran a aj strelivo!
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Laci »

to by bolo príliš jednoduché...
http://www.archery.cz/index.php?categoryID=30
vigorous_borg

Príspevok od používateľa vigorous_borg »

Laci napísal:to by bolo príliš jednoduché...
http://www.archery.cz/index.php?categoryID=30
Ahoj mas luk??? ja poznam jedneho ktorý vyraba luky u nas na slovensku doma v chalupe a kazdy je original a a stim je umenie triafat ale maju aj vedsiu sily ako v obchodoch,ale aj mensiu ako chces! ale robi aj prvu kusu ale ta sa neda v rukach natiahnut lebo to kovanie je natahove tak na 300lb. a to potom ide skrz aj diviaka! a to je uz PEKLO
vigorous_poincare

Príspevok od používateľa vigorous_poincare »

cawte.
Mojej babke stale osieraju chodnik macky a spia u nej na povale na ktorej od nich smrdi ako za prasatami, preto som sa rozhodol zakrocit.Mam vzduchovku znacky GAMO tzp presne neviem.Dal som si ostru diabolku a pomaly som vysiel na povalu, skryl som sa za stoch sena a macke som zamieril na hlavu z boka akonahle som to po nej vypálil tak nestihla ani zabrucat, len sa prevratila na bok.Diabolka znacky GAMO pro MAGNUM.Macka mala po nej prevrtanu lebku.Ked som sa jej snazil trafit medzi oci tak schytala diaboilku ale odplazila sa za s neznesytelnou bolestou az mi ju bolo luto.Ztoho som strelil tri macky z boku a vysledok perfektny.Dnes na babkynu povalu ziadna macka ani nepomysli.
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

Ahojte,

no ja som svojho casu tiez strielal vrabce, len ich uz je strasne malo takze ich krmim ako sykorky.
Naposledy upravil/-a MyroLM v 21 Sep 2008, 06:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Laci »

tukes napísal:
Laci napísal:to by bolo príliš jednoduché...
http://www.archery.cz/index.php?categoryID=30
Ahoj mas luk??? ja poznam jedneho ktorý vyraba luky u nas na slovensku doma v chalupe a kazdy je original a ....
mal som ju kupovať minulú sobotu, mal som auto natankované (vracal som sa z dovolenky a mal som to takmer na ceste), mapu vyznačenú, dohovorenú schúdzku na strelnici na vyskúšanie a prachy vo vrecku. Syn povedal že sa mu nechce... a bolo po srande. V pondelok som z toho zaplatil poistné do soc. a zdrav.poisťovne a teraz čakám kým mi puškár opravý kušu.....už to tam mám 3 týždne :?
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Citam ze pre kazdeho je "skodna" nieco ine :?
Ja som tolerantny ku vsetkym zvieratkam ale ked mi to zacne lozit po dvore moj pokoj sa straca. Operence maju u mna zelenu ale hlodavce su na ciernej listine. Nepohrdnem ani mackou zvlast ked mi zacne robit "prekopavku" v zahrade. Mam 631 ale macka po zasahu vacsinou odisla tak som pritvrdil na Gamo cal.5,5 plus menisa uprava. Origos tesnenie je prevrtane aby mala pozadovanu rychlost ale ked si objednate nahradne pride neupravene. Inak povedane po vymene to ma ozaj slusne rany :P
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Zdravim!
Mne sa na hlodavce velmi osvedcili specialne upravene diabolky ktore upravujem doma. Na akejkolvek diabolke jemne ziletkou narezen ten kosik zozadu na 4 casti. Jemne ju natlacim do vzduchovky naopak, tym kosikom dopredu. Pri naraze sa krasne otvori a toci sa . Ked som strelil na take tvrdsie jablko tak v mieste kde vletela diabolka bola mala dierka no tam kde vyletela bolo odtrhnute pol jablka. Ked som strelil na mys tak bola rozflakna a namotana na diabolke :twisted:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

jo, to je dobrý :twisted: , ale takovejma ůpravama jen kurníš hlaveň, na čtvrcení myší bohatě stačí diabola s plochou hlavičkou :)
Používateľov profilový obrázok
MyroLM
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa MyroLM »

Milox napísal:Zdravim!
Mne sa na hlodavce velmi osvedcili specialne upravene diabolky ktore upravujem doma. Na akejkolvek diabolke jemne ziletkou narezen ten kosik zozadu na 4 casti. Jemne ju natlacim do vzduchovky naopak, tym kosikom dopredu. Pri naraze sa krasne otvori a toci sa . Ked som strelil na take tvrdsie jablko tak v mieste kde vletela diabolka bola mala dierka no tam kde vyletela bolo odtrhnute pol jablka. Ked som strelil na mys tak bola rozflakna a namotana na diabolke :twisted:
zaujimava uprava :-D
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

andy kanec napísal:jo, to je dobrý :twisted: , ale takovejma ůpravama jen kurníš hlaveň, na čtvrcení myší bohatě stačí diabola s plochou hlavičkou :)
myslis ze olovom sa poskriabe ocelova hlaven?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

když tomu nakrájíš sukýnky, tak jo...I brokama se ničí drážky v hlavni, a u hw97k je v manuále varovně napsáno, že broky tam nesmíš dávat....
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Mam to nejaku staru rusku vzduchovku co mi dal kamarat doslova v "kusoch" a mne sa ju podarilo dat nejako dohromady. Ta uz toho prezila vela a lietalo z nej vela inych somarin tak sa nebojim ze by som ju takto znehodnotil. Ale aj tak nestirelam tak stale, to je len taka specialita na potkany a tak. Ved to olovo by nemalo nic pokazit ved napriklad sipky su zo zeleza a tie tiez casto pozivaju. Sice do sipky sa nerezu pri lete hlavnou drazky ale aj tak je to zelezo. Myslim ze nieje sa coho bat.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

no ono je to celkom sranda s tymito upravami ja som isteho casu mal vzuchovku po otcovi (prevrtanu)do ktorej presne sadali 50 klince :D no tak som skusil no ono to islo celkom dobre az na tu rychlost a to tazisko klinca :lol: to bol fakt masaker nikto nikdy nevedel ako klinec pristane a tak ani kam pojde :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"