1. kolo Tekovskej ligy 2011 - 27.03.2011

Zúčastním sa?

áno
29
69%
nie
7
17%
neviem
6
14%
 
Celkom hlasov: 42

Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa necrono »

berserker napísal:
edit: Skoro som zabudol. Ďakujem necronovi za požičanie zásobníka, bez neho by som sa preteku nemohol zúčastniť.
nemas zaco aj najblizsie sa ozvy ked budes potrebovat :D
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

pištoľníčka napísal:tie malé špiny(gongy) čo sa strieľali pravou rukou boli podľa mňa aspoň 30m :lol: neviem či mám byť hrdá že som neskončila kým som nedala dole aj posledný alebo sa hanbiť za ten čas a minuté strelivo....na tomto parkúre som minula viac zbytočných nábojov než na ostatných stageoch dokopy :shock:
typická žena absolútne bez odhadu! Vieš koľko je 30 m? Veď tie drevené búdky vo veľkom vale v Tekove sú na 50m, takže? Bolo to viac ako prikazuje minimum na kováky podľa IPSC pravidiel, približne 10 m (nech nežerem 12), ale odpoveď by mal dať Miracles - ten staval tento stage (on u nás ako predseda stavia vždy ten najľahší :twisted: ).
Naposledy upravil/-a rob999 v 28 Mar 2011, 15:06, upravené celkom 1 krát.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

robie, to od pištolníčky bol vtip :wink:
Používateľov profilový obrázok
necrono
prispievateľ
Príspevky: 221
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa necrono »

rob myslim si ze pistolnicka to myslela obrazne a nie doslova ... skus citat medzi riadkamy :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

chalani, ja viem, ja len aby vedeli (ženy) že odhad nemajú (my vieme prečo). Ak neviete len cez pm :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

vysvetlí nám to ADD ???
Používateľov profilový obrázok
mazzi
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mazzi »

Tie vzdialenosti chcem vedieť, aby som ich vedel zohľadniť pri tréningu :). Ešte tento rok by som sa chcel zúčastniť na niektorom z pretekov Tekovskej ligy.
Už len z toho dôvodu, že to všetci chvália a bol by to môj prvý pretek :D.

edit:
Koľko súťažiacich bolo teraz v nedeľu?
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Výborný pretek ako vždy - DOBRE to robíte chlapci. Stage fajné - motanice, veď som hovoril, kam sa hrabe SADS. Dokonca aj počasie ste objednali výborné ani zima ani teplo. A čo sa týka tréningových vzdialeností - postav si gongy ( velké a malé priemer 15 cm) cca na 20m a na súťaži ťa nič neprekvapí. Len tak Ďalej chlapci držím Vám palce. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Registered for: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa add »

-> Roman

Ja rad vysvetlujem na prikladoch. Typicky priklad zleho odhadu: Den po sutazi zhanat 17 a 19 ranove zasobniky do G26 :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ha starý môj, G26 už šla do sveta :) , tri dni pred tekovom som ju vymenil za G17.
Teraz blbnem so zostavou G17 a G36 ale k tej G17 som dostal iba 2 magacíny a musel som si na stejdži požičiavať, čo sa občas komplikovalo :lol:

inak, ten upgrade G26>G17 sa na výsledkoch vôbec neprejavil :) tentokrát sa vyhovorím na nedostatok tréningu
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

roman napísal:vysvetlí nám to ADD ???
Števo to možno vysvetlí (ale to vie vysvetliť väčšina z nás).
Ja som len nechcel, aby sa prípadní noví záujemci naplašili zo vzdialeností. Nie každý vie ako srandujeme a kolega (mazzi) to chcel vedieť evidentne kvôli tréningu :wink:
Používateľov profilový obrázok
miro_sk
prispievateľ
Príspevky: 174
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa miro_sk »

chalani a video neni ziadne . . .?
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

robi666 ma nejake videa ale este musi vypipat urcite pasaze napr. viiiha :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Takže, celá vec sa má nasledovne: Po niekoľkých dňoch strávených mimo SR som späť a vidím neutíchajúci záujem o videá z prematchu. Konečne si ich pozriem, prejdú prísnou cenzúrou klubu a ak náhodou budú zverejnené, tak zaručene bez zvuku. :lol:
Ako werty sľúbil, na budúcej súťaži u nás bude v priestoroch kde sa uverejňujú výsledky veľkopološná obrazovka a budú sa tam prenášať akrtuálne zábery (videá) so stage :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

fííha aké multimééédia, len do toho s tou velkoplosnou TV, bude vacsia zabava na sutazi :-)
A okamzity radio prenos aj z "čelovky" strielajuceho cez funkciu PIP na TV a bude to uplne bombasticke.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"