GP X-Calibur

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

:wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to BKSL: ..ak je ešte v Látkovcich ten PT, môžme dať pokec v marci. Prídem k mame do Novák. Poprípade Ti ukážem P11 a víno Chateau Topoľčianky, Rulandské Modré 2007. Dobrý ročník :wink: http://movie-library.cz/film/178905-dobry-rocnik/
Naposledy upravil/-a Igoca v 20 Apr 2011, 21:35, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

ta hlaven je z predu zaujimavo kanelovana, clovek ako by pozeral do slniecka :wink:
Naposledy upravil/-a skemro v 18 Feb 2011, 00:08, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

kanelovana, kanyla je nieco ine :)
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Tiež som ju skúšal. Príjemné strielanie, aj keď nemám veľmi s čím porovnať, ale pocit to bol dobrý. ;)

Mal som ale jednu vzpriečenú nábojnicu. Na akciu som si doniesol vlastné náboje, tak som buchol aj 6 ks S&B Subsonic. Po piatom výstrele mi ostala "polovyhodená" nábojnica visieť, asi záver nešiel úplne dozadu. Bolo to buď strelivom alebo zlým úchopom.

Zaujímavé ale je, že som pri strelbe skoro necítil rozdiel medzi Subsonic a klasickým FMJ nábojom, moja M&P je oveľa menej kľudná s klasickým FMJ, X-Calibur to zvládal lepše.
Používateľov profilový obrázok
Inzo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa Inzo »

eager_wilbur

Príspevok od používateľa eager_wilbur »

Dnes som si bol pozrieť tuto novinku.Spúšť je pri pretláčanej rane síce hladká a plynulá avšak katastrofálne tvrdá.Reset spuste je tiež len priemerný,aj keď nie zlý.Ako bežna zbraň fajn,ako športový špeciál zatial :(
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

A kolko si z nej vystrielal? Ja zatial len par zasobnikov, ale nemozem s tebou suhlasit. Okrem toho ten kus, ktory tam dnes mal na stole Ing. Lihan a ktory sme filmovali je skladacka na prezentacie a nie odladeny final.
eager_wilbur

Príspevok od používateľa eager_wilbur »

Strieľať s nej som zatial nemal možnosť,čo je škoda,lebo som zvedavý ako sa to bude chovať s tou dlhou hlavnou.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Zatial to je podla kazdeho, kto si zastrielal, uzasna zbran. Jemne chirurgicke naradie :-) Treba este chvilu vydrzat, kym sa objavi seriovo, zial ;-).
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dufam ze na sutazi v KpZ bude sanca to odskusat!
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

:-) jasne, ved som ti do telefonu slubil ;-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

X-calibur,to je chutovečka :wink: vinikajuca presnost,super spusť,presnost si strelci taktiež pochvalovali.Mne najviac sedel pri strelbe lebo vobec nekopal,taky plavajuci spatny raz,kto neskusil neuverí :lol:
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa mab »

hej ta spust ma prekvapila, velmi jemna, chlapik co to doniesol spominal 1,8 kg (konkretne na tej) a mechanizmus spuste uplne novej koncepcie.. ja som zvyknuty najprv trochu namackavat spust a tu skoro hned rana.. aj uchop dobry
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

nebudem klamať, ak poviem, že mne zatiaľ žiadna pištoľ produkcie GP do ruky nesadla, ale...
Je zaujímavé, že pri tejto zbrani som mal úžasné pocity na prvý dotyk. Dnes mi ju Jaro osobne predviedol a môžem s kľudným svedomím povedať, že na mňa zanechala viac než dobrý dojem. Z tej konkrétnej zbrane bolo vystrelených cca 4-5 tis nábojov, ale keby mi to Jaro nebol povedal, tak tipujem, že je to funglovka. Spúšť je fakt fantastická a musím uznať, že ani na svojom Shadowe takú fajnú nemám (kto držal môjho Shadowa, vie o čom hovorím) Prvý krát sa mi so zbraňou od Jara stalo, že na každé nahodenie som mal mieridlá zrovnané a nemusel som hľadať muchu. Chod záveru, obtiahnutie, ovládacie prvky, všetko mi sadlo. Neviem, či je to tým, že je to väčšie "mäso" a preto sa to v mojich rukách správa inak, ale ak by som mal momentálne voliť zbraň na šport, tak by bola veeeeľmi vážnou kandidátkou. Klobúk dole :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"