Ako som ziskal ZP sk. A

eager_cannon

Príspevok od používateľa eager_cannon »

tycho28: a preco by som sa mal prisposobovat :D ja som slusny a slobodny clovek, ktory zije so suladom so zakonom :P. Ale ako vtip to berem :D ty ma odkial poznas ?
hej, ten OT :oops: ked tak PM :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Prečo by sa mal chlapčisko strihať? Lebo sa nepáči nejakému debilovi? Mne sa zas nepáčia debili.
:twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved ani mne sa debili nepacia.Ked spm pozeral spravy tak v Blave ale nielen tam furt,prepady,lupeze,vrazdy :roll: a normalnym ludom nechcu dat zbran na nosenie :roll:
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 03 Apr 2012, 22:56, upravené celkom 1 krát.
lenochod
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa lenochod »

Beztak to mas uplne jedno jak vyzeras, ked narazis na blbca tak ti nepomoze ani vyzor Chucka Norrisa krizeneho s Jackiem Chanom. A ked ma nebodaj cucnute alebo snupnute tak je schopny napadnut aj kuklaca v plnej polnej :D
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

C08R4 napísal: Preto je dobre mat uz nejake to eso v rukave v pripade krizovej situacie, ci uz strelna zbran, teleskopicky obusok, alebo kaser.
A naco ti to bude ? :shock: na tulavych psov ?
No vyber ten teleskopicky obusok, na toho praveho :lol: a potom uz mozes ten kaser zahodit a hladat len tu strelnu zbran, aby si sa dostal z pruseru, ktory si sam vyvolal :)
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

niekto to tu meral tusim, ze na 2-3m, je moj teleskop zavrety v ruke rychlejsi ako tvoja pistol v puzdre.
tiez nosim teleskop na miesta, kde z roznych dovodov nie je strelna zbran uplne optimalna.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Veru veru do 3 metrov je clovek so zoskladanym teleskopom v ruke tazko zvladnutelny strelnou zbranou v puzdre ked je spustacom utoku.

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p= ... usok#17494

admin ak treba presun alebo zmaz.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Xader: Ano mas pravdu, lenze podla tvojej uvahy by musel mat kazdy strelnu zbran, pretoze vsetky ostatne prostriedky obrany su vlastne nedostatocne. Ale to je chora uvaha. Si zober, ze nie kazdy je sposobily nato, aby mohol vlastnit strel. zbran. Co ine zostava takemuto cloveku, ako sa moze inak branit? Doslova, kazdu jednu minutu, sekundu teba, alebo rodinu, alebo kohokolvek z nas, moze na ulici sejmut nejaky blazon s nelegalnou zbranou, alebo pomäteny drzitel ZP, ale clovek nema sancu sa branit rovnakym prostriedkom, pretoze ta system/zakon napriek tomu, ze si svojpravny a vlastne si v minulosti nic zle neurobil, oznacuje za nespôsobilu osobu, alebo ta odpisu na OR PZ pri ziadosti o ZP, ze nevies odôvodnit potrebu mat zbran. A ked sa chce clovek napriek tomu branit rovnako ako ostatni, tak mu naparia skoro 8 rokov basy natvrdo, ze sa nelegalne ozbrojuje. Chapem, ze kto sa previnil a spachal T.Č. nemoze uz mat zbran, pretoze vznika predpoklad, ze by sa toho dopustal opakovane, skratka bezpecnostne riziko a môze si zato ten clovek sam a to by si mal aj uvedomovat, ale co ty ostatny, komu zalezi na vlastnej bezpecnosti a su takz. "cisty", ved este nikomu neublizili a splnaju aj vsetky zakonne podmienky na vydanie ZP, napriek tomu im nieje umoznene nosit zbran, pretoze zakon je nekonkretny, zle napisany a dava prilisnu volnost policajtovi, pri posudzovani opodstatnenosti potreby nosit/vlastnit zbran. V skratke to je taky moj suhrn na jedno z viacerych veci, ktore ma v nasom pravnom systeme dost znepokojuju.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"