3. KOLO SAOS IDPA WFC

RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

3. KOLO SAOS IDPA WFC

Príspevok od používateľa RisoP »

V sobotu sa koná v Žiline 3. kolo SAOS WFC. Začiatok prezentácie 9,30 hod. Následne pretek a predpokladaný koniec 14,00-14,30 hod.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Koľko nás bude?: Strelil by som si do niečoho. Žeby do Alfy? A štartovné?

edit I:
Ozvali sa mi viacerí strelci, kvôli štartovnému. Neviem prečo mne, ale budiž...

***
Resume: max 10€, by to šlo pri dajakých 4-6 stage + prvá rana
Chalani dá sa niečo urobiť s cenou?
Kto sa chce pridať nech napíše priamo na web a budeme vedieť počty + stabilný 3-5 strelci
edit II:
Chystajú sa:
Igoca+3kúsky, Dušan + Marek z DK+1, Sig1 zo ZV+ktosi, BALISTIK TR+ktosi2?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

IDPA je na spestrenie super,zial osobne vela strelcov nejde kvoli cene.Jasne kto chce pride.Ale treba zvazit ci istych skalnych 10 ludi,alebo urobit akciu ako lakadlo za nizsiu cenu kde ich bude 30-40 ludi.Naklady su na kazdej akcii,niečo o tom viem :wink: Podpisujem sa pod Igocu :!:
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

no snáď sa tu kvoli pár ríšskym markám hore-dolu nepoj...
ja som kludne za zachovanie doterajšej ceny. verím, že vyššia cena sa odrazí v kvalite stageov.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to revino: ??? nevedomosť hriechu nečiní ???. Vieš o čom je reč?
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nazdar SNUG strelci, koľko stage a aké štartovné bude / alebo nebude / v sobotu.
Naposledy upravil/-a Igoca v 18 Aug 2011, 13:22, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Revino-Vy ste tam uz stary znamy,ale to jest bez nas,cca do 10 ludi.My ked prideme je nas aj 20ks,ked nezalezi usporiadatelom na vysokej ucasti a propagacii IDPA ako takej nemusime,pretekov je dost.Priklad Oravska liga chodi tam cca 40 ludi,startovne 7eur+energeticky napoj+doboska.My ked sme robili Rachoty v cene gulas co nas stal 100eur :!: WFC chce mat širši zaber,zial za tu cenu mozme ist na SADS preteky :wink:
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

BALISTIK - Tebe vadí že cena je miesto 10 - 13 euro? Už sme raz znižovali z pôvodných 15 a podľa rečí sme tiež rátali že miesto vtedajších 25-35 bude chodiť aspoň 40. Nestalo sa tak. Oproti IPSC terčom naše fototerče stoja každý cca 90 centov. Platíme si prenájom strelnice. Keď by sme sa dostali zárobkom na úroveň výdajov asi by sme to prestali robiť. Aj keď sme mali na začiatku veľké nadšenie pre vec. Ono to celé pripraviť bez nejakého tímu nie je až taká sranda, ale to iste vieš. A ešte k tomuto....(ked nezalezi usporiadatelom na vysokej ucasti a propagacii IDPA ako takej nemusime)....nikdy sme nevraveli že nám nezáleží na účasti. Dokonca sme boli radi keď ste sa zúčastnili jedného kola. Tam som od Vás nepostrehol nič z toho čo teraz dva dni pred pretekom tu preberáte. Preto sme aj ligu nazvali IDPA-WFC. A ešte teda k tej cene. Kde máme záruku keď dáme 10 eurové štartovné účasť 40 pretekárov? Všetko je stále v pohybe, veci sa vyvíjajú. Ak by sme mali záujem o väčší počet tak určite by sme potrebovali aj rozhodcov a určite by sa znížila aj cena. Uvedomujem si aká je doba pre obyčajných ľúdí, ktorí si obracajú každé euro a uvažujú kde ho investujú.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Riso-prve kolo bolo naplanovane super,tesne pred sezonou,kazdy žhavy prišiel.Bolo nam jedno ci je 13-15 eur,aj vy ste boli radi ze bola velka ucast preto nepadali procky a podobne veci ako mali aby ste si nepohnevali ucastnikov-novacikov :wink: Do kalendara WFC bola IDPA zaradena nech je širši zaber akcii a strelcov.Nie kazdemu vyhovuje IPSC a ma moznost ist ku vam.Zial od nas je skalnych 4-5ludi,nik nema zaujem vraj s dovodu 13eur+cesta Zilina,strava,naboje atd.Akcii je vela a momentalne je kde ist,bola to len moja-naša pripomienka mozno dost casto prekladanych terminov kde by sa strielat aj v danom pocasi dalo,ale nebola naplnena ucast :!: Len preto nas zaujima ako je to s cenou,stage,ranamy.Keby sme nechodili po akciach po celej SR,iba ku Vam je mi jedno ake mate podmienky.Zial musime kalkulovat.Prajem peknu učast a nech sa Vam darí :!: Rasto.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Ďakujem.

...ale mi ešte nedá na toto svojsky zareagovať :-) :-) :-)

"aby ste si nepohnevali ucastnikov-novacikov"
- vôbec nie preto, aby sme si nepohnevali nováčikov, zle ste to pochopili, ale práve preto že ste to strieľali prvý raz a nie je naším úmyslom a ani účelom hneď niekoho po prvý krát znechutiť. Na ďaľší pretek by ste už boli na tom rovnako.

"nema zaujem vraj s dovodu 13eur+cesta Zilina,strava,naboje atd"
- 13 eur to uznávam
- cesta? nikde inde necestujete? pretek príde za vami?
- náboje? tak toto ma normálne pobavilo. Buď sa inde strieľa prakom, alebo vám dokonca organizátor strelivo daruje?
Naposledy upravil/-a RisoP v 19 Aug 2011, 07:24, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

nie ujo igoca, neviem čo tým chcel básnik povedať. kludne ma uveď do obrazu.
je vela vecí, čo mi na IDPA vadí. je to v prvom rade vzdialenosť z BA, niekedy (podla mňa) nudné a naopak niekedy moc za vlasy pritiahnute stage, niekedy je to 15 nový strelcov, ktorí robia procky ako na bežiacom páse a rozhodca ich neupozorní len preto, lebo sú noví a chce byť voči nim zhovievavý... a je toho ešte oveľa viac, čo by sa dalo vytknúť.
cez to všetko tam chodím rád. chalani sa snažia urobiť súťaž, ktorá chce mať čo najbližšie k reálu a ja som ochotný si ísť do ZA odstrielať súťaž aj keby bolo snehu po kolená.

takže sa už fakt neposeriem kvoli trom eurám :!:

čo sa týka toho, že máte veľa iných súťaží, medzi ktorými si môžte vyberať. kludne páni. výber je vaša vec. určite by súťaži prospelo, keby sa na nej pravidelne účastnilo čo najviac strelcov. na druhej strane čo najmenej takých, ktorí si IDPA mýlia s IPSC.
tým sa teraz nechcem nikoho dotknúť.

mier s Vami
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

revino napísal:súťaž, ktorá chce mať čo najbližšie k reálu
Trocha to upresním - čo najbližšie k reálu v rámci športových pravidiel IDPA.
Je to stále len šport a k realite má imho len o trocha bližšie než IPSC.
To vôbec nemyslím ako výčitku, len konštatujem. Hlavne kvôli ľuďom, čo sa s IDPA ešte nestretli, aby nechtiac neupadli do omylu a nemýlili si IDPA s nejakou realistickou obrannou streľbou.

Rád by som znova prišiel, ale od februára sa mi to už bohužiaľ nedarí.
Prajem príjemné sobotné postrieľaníčko všetkým zúčastneným!
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

áno yarco, máš pravdu. súhlasím.
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

Divaci nie su zakazani predpokladam :), ze by som dosiel kuknut, aj ked sobota rano, no neviem :)
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 9 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Kľudne prídi, ale aby si mal ochranu zraku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"