Majster sveta striela glockom 17

inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

mám Glock 17 3.gen, upravený, strieľal som s nim pred Shadowom (k potvrdeniu úspešnosti by som mohol doložiť nejaký ten pohár či medajlu), strieľam s ním doteraz rezortné súťaže. Je to fajn zbraň na nosenie kvôli hmotnosti, šikovným rozmerom (k mojej postave) no na extraligu ju už neplánujem používať. napriek všade popisovanej "blbuvzdornosti" a pod. je podstatne náročnejší na strelivo ako môj Shadow. nábojnica, ktorá sa mi do Gčka nezmestí zo Shadowa strelí úplne v pohode. a pri tom množstve včiel, čo za sezónu pustím ma už skutočne nebaví vkladať každý náboj do komory...
oci
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa oci »

Pri citani niektorych príspevkov mam chut zahryznut do klavesnice...
Blbuvzdornost rovna sa pouzitelnost pod tlakom a v max strese kedy sa z kazdeho z nas stava vlastne blbec, kroty nemusi byt schopny odistit poistku...
To je normalna reakcia a preto je Glock postaveny tak ako je.
Co sa tyka toho uchopu... Debata o komfortnosti uchopu mi pripada ako keby si pretekar vyberal auto podla toho ako pohodlne sa mu v nom sedi a nie podla jeho jazdnzch vlastnosti.
Uz by ste mohli konecne pochopit, ze treba makat na uchope, nechat si trebars narast novu ruku, a nie hladat zbran ktora najlepsie zakryje vase chybne drzanie pistole. To je zla cesta....
Chce to susit dve hodiny denne a po pol roku pochopite, ze glock ma najlepsi uchop na svete :P
inspiring_wozniak

Príspevok od používateľa inspiring_wozniak »

Myslim, ze komu to nedoslo po tomto prispevku preco je Glock najlepsi tak uz nema sancu. Kludne to tu zamknite :)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

oci,
v Tvojom príspevku je jeden prudký omyl. Pri dnešnom prepchatom trhu musí zbraň sadnúť mne a nie ja sa krvopotne prispôsobovať zbrani. Preto si každý rozumný strelec vyskúša čo najviac kvérov a kúpi si to, čo mu je srdcu najbližšie. Preto sa to volá záľuba, alebo ako minule povedal igoca, k...va drahá záľuba.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5202
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

oci napísal:....Uz by ste mohli konecne pochopit, ze treba makat na uchope, nechat si trebars narast novu ruku, a nie hladat zbran ktora najlepsie zakryje vase chybne drzanie pistole. To je zla cesta....
Chce to susit dve hodiny denne a po pol roku pochopite, ze glock ma najlepsi uchop na svete :P
:shock: - nezmysel. Jedna vec je makat na uchope, druha vec je mat vhodnu zbran. Vo vsemoznych disciplinach sa hlada maximum mozneho prisposobenia strelcovi, a hla.... pri glocku to neplati. Prosim ta.... :roll:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Oci svojim príspevkom vynašiel perpetuum mobile. 8)

Napíše, že Glock je najlepší na svete.
Ďalší napíše, že to nie je celkom pravda.
Nastupuje ďalší glockfan s tým, že oci dobre hovorí.
Ďalší nezaujatý, že teda nie až tak dobre oci hovorí.
Opäť oci, že fšetci, ale fšetci sa mýlia, lebo...medveď.
A zase jeden triezvy, že nie je to až také fasa...

A tak dookola.

Ja len aby bolo jasné, prečo to zamykám. :D
Zamknuté

Návrat na "Glock"