Hornady critical defense

lenochod
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa lenochod »

Dobra otazka, tiez by som si skatulu zobral do zbierky. Nejaky obchod v BA, kde to predaju aj na A skupinu?
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa siver »

Na ZP sk. A by nemal byť žiadny problém - tréning na strelnici.
Kúpiš u Fraňa, ten to nosí na Slovensko.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Pytal som sa vo viacerych obchodoch - hermes mi dal nejednoznacne stanovisko, barlov.sk tvrdil ze potrebujem Ecko, a dneska som pisal franovi do nitry ci mi to predaju na Acko tak som zvedavy. Uz niekto kupoval u Frana hollowpointy na Acko?
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

bus driver napísal:Aj zbran zapisanu na skup.A zbrojneho preukazu mozes pouzivat na cvicnu a sportovu strelbu, takze chlapci z obchodu taraju nezmysly. Urcite nepotrebujes skupinu E.
ono to mozno aj suviselo s tym ze to nebol chlapec ale dievca :lol:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Tak nech ide lepit pirohy. :D
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Aha a keď mám Ečko a krátku zbraň do ktorej chcem toto strelivo mám zapísané na skupinu A? To je zas vyrábanie problémov tam kde nie je, stotožňujem sa s výkladom, že na Ačko by to predať mali, tak ako už niekto napísal, môžeš športovať aj so zbraňou zapísanou na A.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Obchodnika ma zaujimat kaliber na karte zbrane. Nic viac.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Presne ako píše Agger. Použitie streliva v súlade so zákonom je tvoja povinnosť, nie predajcova. Predajcova povinnosť je jasná definovaná zákonom. V zmysle zákona má z preukazu zbrane preskúmať, či máte v držbe zbraň príslušného kalibru, resp. ak nemáte, či ste držiteľom ZP sk. F.

EDIT: Opravená chyba v poslednej vete.
Naposledy upravil/-a Jack v 15 Feb 2012, 16:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

dostal som odpoved od Frana: zalezi len na preukaze zbrane, nie na skupine ZP - tlieskam. Rychla odpoved, ochotne poradili. Gratulujem vlastnikovi za skvely vyber pracovnikov
elegant_turing

Príspevok od používateľa elegant_turing »

Zdravím, vie mi niekto povedať niečo o strelive od Hornady, konkrétne 9 mm LUGER 125gr HAP STEEL MATCH .... je to na nosenie?

link: http://www.hornady.com/store/HAP-Hornady-Action-Pistol

Dík
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa vanto »

podla obrazka dutinka v spicke --> jasny expanz --> iba na sportove ucely...
elegant_turing

Príspevok od používateľa elegant_turing »

Aj ja by som povedal. A v predajni Ti budu ťahať medové motúziky popod nos, že aká parada na nosenie, že pohodička :-)
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Ja som zas v jednej predajni zazil ako typkovi predali 45 ACP v expanzoch ako vyborne treningove strelivo - lebo je iba na to povolene :D (krabicka 50 eur)
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

do zbierky Obrázok 357 sig Hornady XTP 147 grs
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Skúšal som ich pred cca dvoma troma týždňami a ... Pri plnom zásobníku mi sekne náboj a ostane otvorený záver. Tá pol milimetrová ploška pri červenej špičke sa oprie o hranu nábehu do komory a nepustí náboj do hlavne. Odpálil som tri z plného zásobníka a trikrát ich seklo a musel som doraziť záver rukou aby nabilo. Komolé kužele mi napr. nabíja v pohode. Možno je to ešte surovou pištoľou (cca 500 rán), možno ešte nevybehaný zásobník, každopádne teraz nosím FMJ a čakám na SeCa alebo Guard dog EFMJ.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"