G22-G17 mozna variaca hlavne?

22buco
prispievateľ
Príspevky: 136
Registered for: 12 years 6 months

G22-G17 mozna variaca hlavne?

Príspevok od používateľa 22buco »

pani,v jednej z tem som nasiel nazor,ze mozne zamenit hlaven 40sw(g22) za hlaven 9mm(g17) pri plnej funkcnosti . zaujima ma vasa skusenost a nazor ci je teda mozne,aby som do svojho glocka 22(40sw) kupil hlaven 9mm ako konverny kit,alebo bude potrebne kupit ovela viac.dakujem
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Este som o tom nepocul, no ak sa nad tym zamyslim z technického hladiska to asi nebude fungovat....Nábojnica 40-tky je sirsia ako 9mm...takze bude problém aj so závechom. Vyhadzovač by nezachytil nabojnicu a nevyhadzovalo by vystrelené. To je len môj nazor...
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa revino »

mozno by stacilo vymenit okrem hlavne aj vytahovac a samozrejme zasobnik. ale to je len moja domnienka.
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa glock69 »

Zkus se podívat na český server o střelectví. Jsou tam zkušenosti majitele obou zbraní.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

existuju konverzne kity na G22 - 9mm luger, napriklad

http://www.midwayusa.com/product/468867 ... less-steel

Sam som uz nad tym rozmyslal, podla http://www.thehighroad.org je potrebne vymenit len hlaven a pruzinu. Niektory este aj vymenili extraktor, ale vraj to nieje vobec potrebne.
22buco
prispievateľ
Príspevky: 136
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa 22buco »

mojim zamyslom bolo trenovat s 9=kou a ipsc strielat v 40=tke koli bodovemu ohodnoteniu.zaroven mi ide o to ,aby som mohol pouzivat zbrane tej istej znacky(drzanie,mieridla,puzdro...) pokial by to slo a cely tento set by nebol drahsi ako 200e,je to zaujimave.ale pokial by to bolo drahsie,tak ani nie,kedze sa da zohnat glock cca400e. momentalne mam shadow+22lr kit,ale ten rozdiel je dost velky.po prechode z 22-ky mam pocit ze mi ide ruky utrhnut.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

otazka znie, ci ti niekto dovezie ten konverzny kit. Ostava ti len skusit Frana alebo koho a pytat sa a pytat :)
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

22buco napísal:mojim zamyslom bolo trenovat s 9=kou a ipsc strielat v 40=tke koli bodovemu ohodnoteniu.zaroven mi ide o to ,aby som mohol pouzivat zbrane tej istej znacky(drzanie,mieridla,puzdro...) pokial by to slo
podstatne je ako rychlo sa na utazi preorientujes na 40-tku
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3128
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"