Rocna uctovna zavierka

Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Pusinka premúdrelá, :lol:
vieš kolko je DPH ?
vieš že na slovenský trh musíš zarátať tormentáciu /prvé overenie tlakovou skúškou ?
vieš že k výrobným nákladom je potrebné niečo ako správna /administratívna réžia ?
asi nie
inak by si nedrístal :P
TURBIAK napísal:To su dristy ,330 pod vyrobne naklady ? :lol: nezmysel
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Napis verejne za kolko predavas do USA :)

180-200 € ? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

250 Eur bez Tlakovky, a DPHčky
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 4 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

V prvom rade by si mal prestat ma tu oslovovat menom, 250 bez DPH ? to je zaujimave, vo firme si hovoril nieco ine.. uplne inu sumu, noze si spomen kolko to presne USD ti davaju amici za GP 6
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Turbiak uz to nechaj tak. To za kolko predava GP zbrane v USA myslim, ze nesuvisi priamo z uctovnou zavierkou. Takze si OT. A vobec chlapy, bezte sa hadat na telefon. :wink:

Kuro ako sa dari americkemu trhu ? Jak ide spolupraca s STI ? Toto ma zaujima hlavne.
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 496
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa mondo »

Lovely Equalizer napísal:, že marža (to jest pridaná hodnota k výrobným nákladom).
OT ale- marža je percentuálny podiel zisku voči konečnej cene : za 100€ kúpiš za 200€ predáš = marža 50%
To čo so si napísal je obchodná prirážka :)
Lovely Equalizer
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Lovely Equalizer »

mondo: máš pravdu, marža je pridaná hodnota k tržbám. Teda aspoň hrubá obchodná marža. Čistá zisková marža je pomer zisku k tržbám...
Debata trochu ustrelila, ale aspoň som si zopakoval základné pojmy :D
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

Účtovná jednotka, na ktorú sa vzťahuje povinnosť auditu zverejňuje v obchodnom vestníku súvahu a výkaz ziskov a strát z riadnej individuálnej a mimoriadnej individuálnej účtovnej závierky do 30 dní po schválení účtovnej závierky.

Povinnosť auditu majú kapitálové obchodné spoločnosti a družstvá ak ku dňu zostavenia účtovnej závierky splnili aspoň dve z nasledovných podmienok:
1.) suma majetku presiahla 1 mil. Eur
2.) čistý obrat presiahol 2 mil Eur (výnosy z predaja výrobkov, tovarov, služieb a iné výnosy súvisiace s bežnou činnosťou po odpočítaní zliav)
3.) priemerný prepočítaný počet zamestnancov za účtovné obdobie presiahol 30

takže ak boli splnené 2 z týchto podmienok, do 30 dní od schválenia (podpísania) účtovnej závierky by mali byť menované skutočnosti uverejnené v obchodnom vestníku, kde sa ich môže dočítať každý smrteľník. Niet čo skrývať, zákonná povinnosť je zákonná povinnosť.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tema precistena
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa onevan »

Kuro napísal:250 Eur bez Tlakovky, a DPHčky
Pane Kuracino, já vás obdivuju, že se na ty hloupé dotazy nevykašlete. Co je komu do toho, jaká je výrobní cena zbraně, za kolik dodáváte do zahraničí a jaké máte obraty za minulé roky? Ještě po vás ty pistole budou chtít lidi z tohodle fóra za "výrobní" cenu :-))) Mimochodem vám držím palce v obchodě a v boji proti byrokracii a nekalým obchodním praktikám.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

onevan, vlastne ma uz aj celkom prestava bavit kazdemu osobitne vysvetlovat, ze rocna zavierka srocky je verejna listina a tieto udaje niesu tajne. A hlavne budu skor ci neskor aj tak zverejnene. Vyrobna cena je samozrejme internou informaciou, ale tato tema je o niecom inom. Preto dufam, ze to ostatni pochopia. Takze chlapy, ktori viete ako funguje s.r.o. budem rad ak sa zapojite, ty ktori nemaju paru odporucam predychat. Nic tajne sa tu nerozobera. :roll:

Sorry, ze sa tu hram na moderatora, ale tuto temu som si zalozil, aby som sa nieco dozvedel a nie aby som pocuval osobne invektivy.
Používateľov profilový obrázok
Vova
prispievateľ
Príspevky: 195
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Vova »

Som občasným návštevníkom fóra už pár rokov, ale rozprava v tejto téme ma donútila napísať svoj prvý príspevok. Na 100% súhlasím s onevanom a som rád, že p. Kuracina sa už k tejto téme nevyjadruje. Malo to asi taký zmysel, ako hádzať hrach o stenu. Zjavne teraz využíva svoj čas zmysluplnejšie. V práci alebo so svojou rodinou. Ja osobne som na neho hrdý, som rád, že sa mu darí a dúfam, že to tak bude aj naďalej. Alebo aj lepšie... :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"